» »

League of Legends

League of Legends

Temo vidijo: vsi
««
11 / 42
»»

Rias Gremory ::

m0f0x je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Awwyea, kako sede špilat z Caitlyn in, da te supporta Blitz. 8-)
12-3-5 sem imel zadnji match z njo.


5 matchov pred tem pa si verjetno feedal :))

Se meni zdi ali se tukaj hvalisajo samo uporabniki z ikono "persona non gratia" 8-)?

Ne sodi drugih po sebi. :))

Vse skupaj sem igral 3 igre z njo (pred tem z njo nič dolgo) in sem 2 zmagal in 1 zgubil.
Scori:
1 game: 4-1-4
2 game: 10-5-5
3 game: 12-3-5

"persona non gratia"

Persona non grata.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

m0f0x ::

Ne sodim drugih po sebi. Vsak ima svoj win streak in vsak svoj loss streak. Je odvisno od skilla, dostikrat pa od soigralcev, ki so ponavadi trolli, feederji, leaverji, ragerji (to sem jaz) :)

Velikokrat se nekdo, ki ima dober game, hvali kakšen "pro" je in potem greš po matchu gledat njegov match history in vidiš, da ima ne vem koliko zaporednih izgubljenih iger v katerih je sam feedal. Sem mislil, da si en izmed teh :))

Rias Gremory ::

Kdaj sem, zaradi sebe ali pa zaradi slabih soigralcev res tako slab, da imam nekaj iger zaporedoma slabih samo grem potem kar nekega tretjega champa in ponavadi kar pokerijam game.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

m0f0x ::

Daj nick, če igraš na EU W in lahko kako skupaj odigrama.

Jeronimo ::

Sem bil 2 tedna na dopustu, pridem nazaj .. in Twitch kao boostan. Jaoooooo ... čisti nerf .. sem probal par iger in mi je res škoda kar so naredili z njim. Ni več zabaven kot je bil. Prebiram mal forum na LOL in vsi se nekaj pritožujejo .. vendar verjetno LOL ekipa tega ne bere ... ni pogojev verjetno, da dobimo starega Twitcha nazaj.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Good Guy ::

Jeronimo je izjavil:

Sem bil 2 tedna na dopustu, pridem nazaj .. in Twitch kao boostan. Jaoooooo ... čisti nerf .. sem probal par iger in mi je res škoda kar so naredili z njim. Ni več zabaven kot je bil. Prebiram mal forum na LOL in vsi se nekaj pritožujejo .. vendar verjetno LOL ekipa tega ne bere ... ni pogojev verjetno, da dobimo starega Twitcha nazaj.


Pa ne da še kdo tega champa igra? to je isto kot bi igral eve

Freaxx ::

Good Guy je izjavil:

Jeronimo je izjavil:

Sem bil 2 tedna na dopustu, pridem nazaj .. in Twitch kao boostan. Jaoooooo ... čisti nerf .. sem probal par iger in mi je res škoda kar so naredili z njim. Ni več zabaven kot je bil. Prebiram mal forum na LOL in vsi se nekaj pritožujejo .. vendar verjetno LOL ekipa tega ne bere ... ni pogojev verjetno, da dobimo starega Twitcha nazaj.


Pa ne da še kdo tega champa igra? to je isto kot bi igral eve


Saj verjetno jim je v interesu da folk kupuje nove champe (Sploh z RPji), zato jih pa mečejo ven vsak teden, stare pa nerfajo da so bolj za okras.

Rias Gremory ::

Pa ne da še kdo tega champa igra? to je isto kot bi igral eve

Redno igraš League of Legends?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Good Guy ::

Rias Gremory je izjavil:

Pa ne da še kdo tega champa igra? to je isto kot bi igral eve

Redno igraš League of Legends?


ranked ja, normal ne...

St235 ::

Eve je v bistvu z zadnjim patchom dobila soliden boost in je dejansko konkurenčna v fightih. Ker tisto prej je blo tragikomično.

Jeronimo ::

Twitch je BIL zabaven karakter. Sploh ker se ga tako hitro lahko na začetku ubije. Tako da si moral biti zelo pazljiv kaj počneš. Je bil pa end game noro učinkovit. Z njim sem imel cca 90% crit, 1,6 attack/sec, 1200 dmg (z crit), okoli 420 speed ... Včasih je bilo prav hecno gledat skupinske fighte ko sem se pojavil iz stealth, vključil ulti ... pa jim je vsem naenkrat padal life kot za šalo. :) Pol so pa tulil da je Twitch noob champ pa take ... hehehe
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Poldi112 ::

Včeraj sem klel nad to neumnostjo lol-a, da ne moreš odlagati itemov oz. kupovati consumable itemov, ko imaš vse slote polne. Zakaj za boga moram prodati čevlje, da lahko kupim in spijem oracle's elixir. Retardirano do amena.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Good Guy ::

Poldi112 je izjavil:

Včeraj sem klel nad to neumnostjo lol-a, da ne moreš odlagati itemov oz. kupovati consumable itemov, ko imaš vse slote polne. Zakaj za boga moram prodati čevlje, da lahko kupim in spijem oracle's elixir. Retardirano do amena.


očitno si retardiran tukaj ti :))

oracle lahko kupiš, ko imaš vse slote polne in ti ga champ avtomatsko popije

St235 ::

Poldi112 je izjavil:

Včeraj sem klel nad to neumnostjo lol-a, da ne moreš odlagati itemov oz. kupovati consumable itemov, ko imaš vse slote polne. Zakaj za boga moram prodati čevlje, da lahko kupim in spijem oracle's elixir. Retardirano do amena.


ROFL, potione lahko kupuješ tudi ko imaš poln inventar in jih pač lik avtomatično spije. Tako da se je za vprašat kdo je retardiran.

arjan_t ::

samo moraš bit živ

Poldi112 ::

Bil sem živ, nazaj sem šel direkt po oracle's eliksir za akali, in ga nisem mogel nabavit, dokler nisem prodal čeveljčkov.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

St235 ::

to veš da moraš bit na platformi ko kupuješ? Elixirje se da čisto lepo kupovat ko imaš poln inventar. Edino wardov ne moreš kupit.

Ti pa elixir avtomatično spije ko ga kupiš, tako, da se nikoli dejansko ne pojavi v inventarju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Poldi112 ::

Jasno da vem, da moram biti na platformi, saj verjetno mi ne bi uspelo čevljev prodati, če ne bi bil, ane? Nisem ravno pro, vseeno pa imam že par mesecev igranja za seboj (kakšen mesec že lvl 30).

In oracle's eliksirja ni čisto nič samo popilo, najprej sem ga kupil, da je prišel med iteme, nato sem ga moral še kliknit, da se je spil.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

oemdzi ::

LOL pa ce ti govorijo da ko imas zasedene vse slote ti samo spije, drugace pa seveda da ne ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Poldi112 ::

Ja, in jaz pravim, da mi ni hotelo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

St235 ::

hmm, možno da je bug, bolj verjetno, da si ga spil in niti pogruntal nisi, al pa nisi mel golda.

Jancheq99 ::

Fantje, kej veste kdaj pride Diana na evropske serverje?

6151 ::

Danes oz najkasneje jutri.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Oblivion83 ::

Danes je na razpolago.

Jancheq99 ::

Hvala za odgovore, sm jo kupu takoj ko je bla na voljo :)

Rias Gremory ::

@X-gen
Moj nick: the unforgiven90

edit:
Kdaj bi lahko to probali:
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Me pa res zafustrira ko prideš iz 5-0 na 5-3 zaradi slabega teama. ;(
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

korenje3 ::

mene pa ko imaš 25:2 score, in potem ostali v teamu predajo igro ko vidijo da ne znajo igrat...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Poldi112 ::

Mene pa, ko imam solerje, ki mid game začnejo crkavati ko muhe, ko igra pride v fazo, ko teamplay nadmudri individualne sposobnosti. In oni so potem vsi pametni, da noobi ubijajo igro, ker oni s 5:0 pa ja ne morejo biti krivi, da izgubljamo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Rias Gremory ::

Ali še kdo kupuje 2 infinity edga na ADjih? Če ja zakaj? Imo je to waste of money, pa še passive je unique, kar pomeni, da se ne stacka.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

korenje3 ::

Poldi112 je izjavil:

Mene pa, ko imam solerje, ki mid game začnejo crkavati ko muhe, ko igra pride v fazo, ko teamplay nadmudri individualne sposobnosti. In oni so potem vsi pametni, da noobi ubijajo igro, ker oni s 5:0 pa ja ne morejo biti krivi, da izgubljamo.


ponavadi imajo prav...
jaz z singed 5:0 po 20 min ko hočem tankat, pa me ubijejo z 3 streli, zato ker so vsi nafeedani.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Poldi112 ::

Sam si si kriv, če si soliral, namesto da bi skrbel za team. Ker če se tudi tvoj team ne razvije, oz. jih nekje sesuvajo, pa ne saniraš tega, ker raje dominiraš svoj lane, kjer tako uživaš, čez 20 min ne boš imel soigralcev, ki bi ti pobili nasprotnika, ko tankaš. Kaj ti potem koristi 5-0 na začetku?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

TehDucky ::

@Poldi112, kaj pa če je on domineral svoj lane s 5:0, potem bi lahko še ostali teammejti domineral njigove lane s 5:0 ? Sicer je pa singed ravno tak champ, da nima kej iskat okoli po mapi prehmalu, dokler nima vsaj neki lajfov, pred tem bo že mal zasmradu ampak umre pa še zmer hitro.

Poldi112 ::

Težko boš ti z late herojem dominiral early game.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

korenje3 ::

singed full ap = OP
če začneš z 41AP, praktično dominiraš proti vsem melee...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

St235 ::

Poldi112 je izjavil:

Težko boš ti z late herojem dominiral early game.


največja napaka, ki jo dela folk je, da poskuša z late game championom dominirat lane in potem ima score 5:5 in rjovi kako je najboljši v teamu. Vse kar je naredil pa je da je nafeedal nekoga, ki potem naredi štalo in do late game sploh ne pride.

oemdzi ::

League of retards bi bilo bolj primerno ime za ta spil, mislim kaksne vse psihicne bolezni ne srecas med igro 8-O

Rias Gremory ::

Se nekako strinjam. :D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Dobro ekipo sem dobil ali pa so nasprotniki imeli slab dan...
 Score

Score

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

korenje3 ::

151 zmag, 163 izgub. dobr ti gre.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Rias Gremory ::

In? Itak pa veliko igram sam tako, da me to prav nič ne moti.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oemdzi ::

A to na ozadju mas svojo punco ?

chrispy ::

hm... dobim za soigralca 2 wnb proja, ki sta rekla da smurfata in sta drugače 1600 drug pa 1400 elo (ostali smo bli nekje 600-700) in sta na vsak način hotla bit ad carry in jungle.
po 15min igre sta bila onadva edina ki sta umrla v naši ekipi in sta feedala, a pred igro sta se pritoževala da smo noobi, zakaj mora obstajat elo hell itd... na srečo sem se jas na solo top z gp jem zadost nafeedal da sem pocarryal igro do konca za zmago; nakoncu sta rekla da je s takimi noobi kot smo mi in nasprotniki težko igrat hahaah XD

korenje3 ::

600-700 elo? me zajebavaš? lol
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Rias Gremory ::

@oemdzi
Kaj si pa mislu? Pa še čoham jo lahko za ušesi.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ciklamen ::

Če kdo ni opazil, danes in jutri igrajo polfinale / finale na Gamescom v Nemčiji. Go M5 :)

http://en-gb.twitch.tv/esltv_lol?utm_ca...
- End of the Post ->

korenje3 ::

cool. navijam za m5.
141000 gledalcev. trolol.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

M-XXXX ::

korenje3 je izjavil:

cool. navijam za m5.
141000 gledalcev. trolol.

6,396,207

korenje3 ::

M-XXXX je izjavil:

korenje3 je izjavil:

cool. navijam za m5.
141000 gledalcev. trolol.

6,396,207


tisto so ogledi. 141000 jih je gledalo v živo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Ciklamen ::

M5, bolano dobri :D Škoda mi je Fnaticov, so mi tudi simpatični.

Go Go Go CLG! Froggen \o/
- End of the Post ->
««
11 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887106455 (420) Jerry000
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828294 (1613) acookook
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687752 (13494) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519538 (11608) ahac
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7225873 (18808) Jst

Več podobnih tem