» »

HTC Wildfire

HTC Wildfire

««
5 / 15
»»

Mare3 ::

registriral sem se vendar kot kaže na videu gre preko wirelessa katerega pa jaz nimam.

Mare3 ::

Ali obstaja kakšna možnost da bi aplikacije preneselpreko USB kabla na telefon?

Anonymous ::

A mi lahko kdo priporoča kakšno torbica in zaščitno folijo za HTC Wildfire? Sam sem premišljeval o tej torbici samo nevem, če bo mobitel šel noter:

LiNK

in o tej zaščitni foliji:

LiNK

Sedaj pa prosim za vaša mnenja. Napišite tudi če bi sami kaj drugega raje kupili. Pa še to, če je res potrebno pred prvo uporabo polniti mobitel 16 ur? Hvala.

Zgodovina sprememb…

debil ::

Mare3 je izjavil:

Ali obstaja kakšna možnost da bi aplikacije preneselpreko USB kabla na telefon?

Ustvari si mapo na telefonu in prenesi .apk aplikacije v to mapo. Naloži si program, recimo Appmonster iz marketa in instaleraj aplikacije.

Mare3 ::

No pa sem se tudi jaz naučil inštalirati stvari na moj telefon. Tako preko AppBrain kot tudi preko USB hvala vam vsem za pomoč. Katere programe kaj priporočati ki bi bili koristni za ta talefon in če je kakšna dobra igra za med prostim časom.

Onlyx ::

Mare3 je izjavil:

No pa sem se tudi jaz naučil inštalirati stvari na moj telefon. Tako preko AppBrain kot tudi preko USB hvala vam vsem za pomoč. Katere programe kaj priporočati ki bi bili koristni za ta talefon in če je kakšna dobra igra za med prostim časom.


Maš svojo temo za to, pa jo mal preleti:

http://slo-tech.com/forum/t400090/0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

Anonymous ::

Anonymous je izjavil:

A mi lahko kdo priporoča kakšno torbica za HTC Wildfire? Sam sem premišljeval o tej torbici samo nevem, če bo mobitel šel noter:

LiNK

Sedaj pa prosim za vaša mnenja. Napišite tudi če bi sami kaj drugega raje kupili. Hvala.


Prosim, če kdo ogovori na vprašanje, zanima me pa tudi če je možno sinhronizacijo tudi zaustaviti preden se prijaviš v facebook. Ko sem prijavlejn potem že vem, ampak jaz bi rad pred prijavo ker potem dobim vse frende iz facebook v imenik...

debil ::

Odsvetujem takšno torbico ker je univerzalna. Nabavi si nekaj kar se bo prilegalo tvojemu telefonu

_spirit_ ::

Mare3 ::

_spirit_ je izjavil:

Unrevoked 3 for Wildfire is now available


A lahko malo razložiš kaj je to?

Mare3 ::

Zanima me samo še to ali je razlika v času polnjenja telefona prek USB kabla na računalniku in preko domače vtičnice? Zdi se mi da se preko računalnika dlje polni.

_spirit_ ::

Mare3 je izjavil:

A lahko malo razložiš kaj je to?

Zadeva, s katero se najlažje roota telefon.

Mare3 je izjavil:

Zdi se mi da se preko računalnika dlje polni.

Res je.

Mare3 ::

Ok. Imam problem. Hotel sem inštalirati igro na telefon in mi je napisalo da imam premalo prostora na telefonu. Zakaj mi a ne shranjuje vsega na spominsko kartico ker je na telefonu res premalo prostora za vse to...

Lonsarg ::

Ne, Android shranjuje aplikacije na SD kartico šele z verzijo 2.2. Obstaja hack, ki se mu reče apps2sd, vendar je kr invaziven hack, rabiš prej kopirat na varno sd kartico, ker to je formatira, ampak če res tok rabiš plac bo to tvoja edina možnost. Drugače pa podi pod Application in poglejkire ti največ zasedejo pa jih zbrisi.

Mare3 ::

Tam je dost aplikacij za katere sploh ne vem kaj so in jih ne upam brisat. Kdaj naj bi prišel 2.2?

Lonsarg ::

Za tvoj telefon ne vem, za vsakega je drugač. Če daš filte pa obklukaš download ti pokaže samo tiste, ki si jih ti inštaliral, torej same take, ki jih lahko izbrišeš. Če je pa pod download kaka taka, ki ne veš kaj je, potem se pa mal zamisli, da sploh ne veš kaj inštaliraš gor hehe.

Take, ki jih nisi ti inštaliral se pa sploh zbrisati ne da, tak da zasrati ne moreš nič.

Da se pa kakšen cache pobrisat. Sploh če več browserjev uporabljaš, lahko cache od vseh zbrišeš tukaj, pa pustiš samo tistega, ki ga uporabljaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mare3 ::

Ne sej to kar sem inštaliral vem vse kaj je ampak polovico tistega ki je že fixno na telefonu ne vem kaj je in bi blo res hudo če bi lahko zbrisal google talk in podobne...

jack7 ::

Kaj je ta telefon boljši od galaxy spica oz. kateri je najbolši v tem cenovnem rangu?

Mare3 ::

Men je tale bolši zato sem se tut odloču za njega.

jack7 ::

kaj je pa s to resolucijo k ene tko mot, je to velik -?

Mare3 ::

Ko se navadš naj te nebi motila. Mene ni motila niti prvič ko sem ga probal zdaj ko sem pa navajen me pa sploh ne mot.

Onlyx ::

Če si imel v lasti telefon, kjer je bila resolucija veliko boljša, potem zna biti zadeva seveda moteča. Drugače pa verjetno ne bo problema.

jack7 ::

Mare: kje si pa kupu pr simobliu ker me zanima kako se kaj obnese ta simobilov internet, ker se govori da je bol slab?

Mare3 ::

Ja pr simobilu sm kupu, men dela brez problema je pa res malo problem ker je samo 100MB na mesec, kar je za mene več kot dovolj.

A bo update na 2.2 za ta telfon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()

_spirit_ ::

Pravijo da bo. Kitajski wildfiri ga bodo imeli že prednaloženega ob nakupu.
Kdaj, pa ti ne bo znal noben povedat.

DuleKrtola ::

Kako se nastavi slovenski layout tipkovnice? šumnikov niti ne rabim, bi pa zamenjal Y in Z. Sem ga danes kupil pri simobilu, pa nisem našel te opcije. Da ne bo pomote, interface hočem v angleščini - rabim samo slo tipkovnico.

destroyer2k ::

jumo

Nastavi na nemški layout in boš dobil y in z obrnjen.

projektor ::

Sam sem naložil tipke.si in se da čist solidno tipkat.

jack7 ::

Kako izbrišeš oz. uninstaliraš aplikacijo k ti ni kul???

Mare3 ::

jack7 je izjavil:

Kako izbrišeš oz. uninstaliraš aplikacijo k ti ni kul???

Options - Applications - Manage applications

djordjevic ::

DuleKrtola je izjavil:

Kako se nastavi slovenski layout tipkovnice? šumnikov niti ne rabim, bi pa zamenjal Y in Z. Sem ga danes kupil pri simobilu, pa nisem našel te opcije. Da ne bo pomote, interface hočem v angleščini - rabim samo slo tipkovnico.

HTC-ji za naš trg so očitno Eastern Europe variante - imaš vse živo od Litve do Poljske, poleg tega pa so še English opcije take - English/Slovakia. Pri mojem Legendu od simobila je enako.
No grave is deep enough to keep us in chains.

DuleKrtola ::

Telefon imam kakih 30 ur, od tega ga imam v roki kako tretjino časa - je blo treba tud spat pa it na šiht :) Nameščam aplikacije, stalno na Wlanu, pa mi še vedno kaže pol baterije. Sem prešaltal iz nokie 5800XM predvsem zaradi pomanjkanja rama in počasnega proca, in se symbiana ne dotaknem več :) Za ta keš IMO najbolši fon z androidom, manjša resolucija ekrana me ne moti, ker prinese tudi drugačno razmerje - ekran je širši od ostalih 3,2" z večjo resolucijo, kar mi čist sede, ker se da lažje tipkat v portrait načinu z palcem. Sem presenečen kako dobro shendla VNC, skonektal sem se na winXP mašino. V glavnem sem zadovoljen, skeširal se bom še za folijo in pouch

DuleKrtola ::

Če bo kdo iz tujine naročal folijo in pouch, bi se rad pridružil nakupu, pa delimo stroške poštnine. Kontakt na ZS

rupa30 ::

Meni se baterija sprazni na telefonu, nenormalno hitro. V 8-10 urah, ne porabim nič posebnega mogoče pol ure klicev, največ uro interneta, poleg tega pa zmeraj ugašam programe s Killerjem. A je mogoče kaj v nastavitvah, ali je enostavno slaba baterija. Imam ga en teden pa ga ne bi rad že takoj na servis poslal nazaj. A mogoče kdo ve kaj je narobe?

Glede na to, da berem vam baterija zdrži, res dolgo.

Vajenc ::

Ugasni GPS, Wi-Fi, bluetooth, osvetlitev daj na srednjo raven, uporabljaj ročne posodobitve za vsak program - widgets, uporabljaj samo GSM sprejem (če ga ravno ne rabiš ofc). Ob teh nastavitvah in zmerni uporabi ti mora baterija zdržati 2 dni.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

rupa30 ::

nimam pržangna niti gps, niti bluetooth, niti wifi imam samo edege omerežje tako da niti duha o 3G, edino ne vem kako se ročno nastavi widgete

Vajenc ::

Potem je nekaj narobe s tvojo baterijo.

Widgete nastaviš tako, da klikneš na izbranega, potem pa menu>settings>update oz. v takem smislu.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

djordjevic ::

Jap, to sto posto ni kul. Moj legend bo čez nekaj ur romal na polnilec, pa ni en dan, odkar sem ga polnil, ampak sem ga vseskozi abusal - od wirelesa, raznih syncov, fotoaparata, predvajanja glasbe. Kolikor sem se v teh slabih 14 dneh spoznal z njim, vidim, da bo komot zdržal 2-3 dni, ko se neham ob vsaki priložnosti igračkat z njim, več pa nisem realno niti pričakoval oz. lahko s tem komot živim.
No grave is deep enough to keep us in chains.

rupa30 ::

Ne vem, zgleda da bom mogu glih na servis, kar povsem pokvari vse dobro glede telefona

Lonsarg ::

Kaj ti pa kaže pod status/battery use? Je katera stvar ki iztopa?

jack7 ::

kje se izklop to za vreme ker se mi zdi neuporabno pa še ni natnčn tko da bi to skinu dol pa mel sm uro???

_spirit_ ::

Najdi en widget na marketu, ki ima samo uro, pa si rešil problem.

Vajenc ::

Settings>Personalize>Scenes>izbereš neko drugo kot HTC in ura zgine ;)

*vreme zgine
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

jack7 ::

ja to že sm jst bi mel to uro brez vremene pa sm ze vidu d majo eni tko..

jack7 ::

pa zanima me se kko nastimas d ti pobere slikce iz fb-ja d jih maš pol u imeniku

Lonsarg ::

Sam instaliraš Facebook uradno aplikacijo.

jack7 ::

ja sm pol mors met verjetn imena v imeniku isto kot na fejsbuku seprav ime in priimek ?!

Lonsarg ::

Hm nisem nikoli temu posvečal pozornosti, ker načeloma skoraj vse imam isto poimenovano. Je pa nekaj folka, ki je zaradi anonimnosti spremenilo ime na FBju, pa sem šel gledat in jih res ne sihronizira.

jack7 ::

aha ja zdj sem enga shranu kot na fbju in mi se vedno ne kaze njegove slike, mogoče veš kako bi odstranil vreme ker mi je neuporabno in da bi imel isto uro samo brez vremena

JerryP ::

Pod widgeti imaš razne ure med katerimi lohka izbiraš. Če imena na fbju in imeniku niso enaka lahko v meniju pod people združiš dva različna imena, da ti ju prikazuje pod eno osebo.
««
5 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320654 (13165) Mrakw
»

Nakup telefona!

Oddelek: Pomoč in nasveti
333055 (2765) Tine:)
»

Nokia ali HTC

Oddelek: Kaj kupiti
294632 (3393) rzidar1
»

HTC Wlidfire S ali Samsung Ace

Oddelek: Mobilne tehnologije
213011 (2740) MATEJ_92
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416319 (11128) cucolino

Več podobnih tem