» »

Kvaliteten polnilec za AA in AAA baterije

Kvaliteten polnilec za AA in AAA baterije

Garibaldi ::

Pozdravljeni.
Rabil bi priporočilo za kvaliteten polnilec za baterije tipa AA in AAA. Polnilec mora imeti vsak kanal posebej in nadzorovan za optimalno polnjenje baterij in prekinitev polnjenja ko doseže svoj potencial. Zaželjeno je, da zna polnit 3x AAA ni-mh naenkrat.
Če ima kdo izkušnje še z sanyo eneloop baterijami v primerjavi z naključnimi npr. AA eneloop 2000mAh ni-mh proti kakovostnejšim AA 2700nAm ni-mh. Razlike? Gre se mi predvsem za vzdržljivost (več časa delovanja).
Predvidena uporaba v kakovostejših led svetilkah.
Vnaprej hvala.

smile- ::

v službi smo imeli malce starejše modele in so delovali odlično
Voltcraft Charge Manager 2015

energetik ::

XS!D3 ::

http://www.alter.si/tabla/showflat.php/...

Drugače je baje Voltcraft IPC-1L, ki se pri Conradu prodaja za cca. 35EUR, price/performance super zadeva. Pravzparav gre za rebrandan LaCrosse/TechnoLine BC-700, ki ga tudi na tujih forumih precej hvalijo. Jaz sem ga pred kratkim naročil kar na nemškem Amazonu, prišel me je 36,19EUR s poštnino v SLO, pošiljka pa je prispela v parih dneh. Na nemškem eBayu sem naročil 8*Sanyo Eneloop AA, (18EUR s poštnino v SLO). Zankrat sem 4 dal na program DISCHARGE/CHARGE in polnilec je pokazal nekaj čez 2000mAh (se mi zdi), trenutno delujejo v Logitechovi Bluetooth tipkovnici, več pa težko povem, ker vse skupaj uporabljam šele par dni.

Garibaldi ::

Hvala! Volcraft IPC-1L bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kvaliteten polnilec + polnilne baterije (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
30784583 (23289) d0rK
»

Sanyo Eneloop - kje kupiti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
21965004 (39435) McLuzo
»

polnilec + baterije AA + AAA?

Oddelek: Kaj kupiti
338691 (7726) hojnikb
»

katere polnilne baterije in polnilec

Oddelek: Strojna oprema
215172 (3191) darkolord
»

katere baterije za fotoaparat (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5910991 (9642) Pyr0Beast

Več podobnih tem