» »

katere polnilne baterije in polnilec

katere polnilne baterije in polnilec

Guliwer ::

torej kaj se najbollj splača kupit za visokopotratne uporabnike - kompakt fotoaparat in flash za DSLR... do sedaj sem prisegal na duracel - alkalne baterije za polnit sem pa mi neko x firmo... malo sem gledal in sicer sanyo, duracell in GP....katere se najbolje splača in en polnilec, kateri meri kapacititeo in lahko polne vse NiMH AA baterije

pa še povejte na katere baterije prisegate in kako jih polnite... na uč z trot polnilci al z temi k zaznajo kdaj je polna

LP

Okapi ::

Jaz imam en kao malce bolj pameten Voltcraftov polnilnik, čeprav bolj za dober občutek, kot da bi občutil kakšno prednost:
http://www.conrad-trgovina.com/opis.php...

Akumulatorje pa v glavnem Sony, se mi zdi, da imajo najboljše razmerje cena/zmogljivost.

O.

s1m0n ::

Za baterije vzami kakšne Ansmann 2850mAh ali kaj od Sanyo Eneloop!

ToniT ::

Baterije oz. akumulatorje vzami obvezno Sanyo Eneloop in zraven kupi še njihov polnilec, pa ne boš imel problemov.

s1m0n ::

Jap z Eneloop (Sanyo) nimaš kaj za falit, ampak bi jaz za fotoaparat vzel Ansmann 2850mAh.

Glider ::

Ansmann so super. Najboljše trenutno Ansmann maxE....imajo zelo nizko stopnjo samopraznjenja, kar v praksi pomeni, da lahko fotoaparat po uporabi pospraviš v predal, in ko ga po pol leta spet želiš uporabljati, nimaš praznih baterij (to se zgodi običajno), ampak normalno deluje naprej.

Lion29 ::

katere so take, da se vecino hitro napolnijo?

mene res motijo te duracellke (2650)... sem jih kupu ene 12 in po enem letu (polnu sem jih mogoce 20x) zdrzijo max 20 min snemanja s fotoaparatom.... ampak jih moras ponucat takoj ko jih napolnis... ker po 1 dnevu izgubijo prakticno 90% charge-a

imam pa se ene Energizer, stare vsaj 4 leta, polnil sem jih vsaj 100x, pa zdrzijo ene 4 dni charge-a in vsaj 40min posnetkov

jaz potrebujem take baterije, da drzijo dolgo charge... rad bi kupil ene 20 vlozkov jih napolnil in potem ponucal po potrebi, ne pa da sem s tolkimi vlozki vedno s praznimi ko kaj nucam!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bate ::

IKEA ima za 14EUR polnilec in 4 AA 2000mAh + 2 AAA 750mAh. Meni se zdi kar dober nakup, kako dolgo držijo pa še ne vem.

s1m0n ::

Lion29

Kupi kakšne eMax od Ansmann ali pa Sanyo Eneloop

energetik ::

Jaz imam že vrsto let tega od Voltcrafta pa Conradove 2500mAh baterije in ne morem prehvalit. Popolnoma avtomatizirano hitro polnenje, ki nadzira vsako baterijo posebej, tudi temperaturo. Hkrati pa še praznilna funkcija.
No, zdaj imam še en komplet Sanyo baterij 2700mAh.

zavajon ::

Ko smo že na temi o baterijah...
Se da kje dobiti napravico, ki kaže stopnjo napolnjenosti baterije?
Po mojem bi to moral biti en enostaven voltmeter, ki ne rabi neke hude natančnosti.

shark11 ::

Rippy ::

Lion29

Koliki dolgo drži baterija kapaciteto niti ni odvisno od proizvajalca ampak tipa baterije. Ni-MH baterije zgubijo nekje 1/3 na mesec ampak imajo druge dobre lastnosti.

Lion29 ::

Lion29 je bil kupil eneloop in je z njimi izredno zadovoljen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

libreus ::

Kateri polnilec + baterije priporočate za Magic Mouse od Apple-a?
Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore!

Lep pozdrav,

DoberDan ::

Je tole dober nakup?

Naprava za polnjenje in vzdrževanje akumulatorjev Voltcraft IPC-1L za 33EUR

Sanyo NiMH akumulatorska baterija Mi gnon Sanyo, 2700 mAh, 4kosi za 13EUR


Sem se odločil dati malo več, pa da bo kvalitetno in za dolgo.
Kot sem bral, je Sanyo glede tega najboljša firma. Baterije pa potrebujem za fleš na DSLRju in za zelo potratno luč na kolesu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DoberDan ()

jest10 ::

Ni vse z napisom Sanyo dobro;) Eneloop ja. Ostale pa so povprečen pofl, tako da je vseeno, če vzameš 4 polneče iz špara za 6€. Ceneje in podobna kvaliteta.

darkolord ::

Vzemi Eneloop ali Recyko. Za fleš so super, ker je vedno pripravljen, tudi če ga nekaj časa ne uporabljaš.

Magic1 ::

A se da s tem Voltcraftovim polnit navadne baterije?
Magic

B-Stard ::

denabiker ::

katere so trenutno najboljše AAA polnilne baterije?

Gledam ravno ene teste in so GP ReCyko rasturale. Ima kdo izkušnje s temi?

darkolord ::

recyko so super


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kvaliteten polnilec + polnilne baterije (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
30783931 (22637) d0rK
»

Sanyo Eneloop - kje kupiti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
21964523 (38954) McLuzo
»

AA polnilne baterije za fotoaparat (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5421650 (19848) Brane2
»

katere baterije za fotoaparat (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5910925 (9576) Pyr0Beast

Več podobnih tem