» »

hp pavilion

hp pavilion

boziceklol ::

se plača kupit tole. mel bi ga pa izključno za kakšno musko poslušat pa filme gledat in pa najpomembnejše za program fl studio.

http://www.mimovrste.com/artikel/275022...

aia pa koliko časa bi zdržala baterija pri takih opravilih?

popster ::

Računaj ene tri ure zdrži baterija, če pa konstantno nekaj procesira pa pol manj. Atom procesorji zdržijo dlje, pa spet odvisno od baterije.

Mozart ::

Ta comp je zlo dober nakup, ker ima vgrajen zmogljiv procesor in imaš za nekaj časa mir.
TUKAJ ga imaš z kodo YWK616 malce ceneje....

Leks ::

Koda na HPjevi strani je WG616EA, in sem našel vsaj 3 trgovine, ki ga imajo po 999EUR. Če se odločiš za ta model, kontaktiraj trgovce in boš prihranil še zagotovo 20EUR ali več.

JohanP ::

Jaz ga imam zdaj dober mesec in pol. Super mašinca za ta denar, mogoče bi zaslon lahko bil malo boljše kvalitete. Baterija zdrži precej - meni okoli 3,5h pa nisem Office user. Notri nista dva diska, ampak en 640gb. Je pa prostor za še dodaten disk - priporočam SSD. Skratka jaz sem zaenkrat zelo zadovoljen.
Pred nakupom sem okleval med elitebookom (drag glede na to kaj ponuja) in probookom (slabo ohišje in grafika), potem pa so začeli prodajati ta pavillion model z i5 procom in dual grafiko.

boziceklol ::

glejte sej men je vseeno al je 20EUR dražji ali cenejši. rabil bi en dober laptop za musko delat za okoli 1000EUR ali 1500EUR. ni važno. pozna kdo še kaj bolšega za to ceno. gledal sem macbook proje tko da če ima kdo izkušnje z njimi za musko delat mi prosim svetujte.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
315104 (4400) zero_max
»

HP Pavilion dv7 3190em - beda??

Oddelek: Strojna oprema
133409 (3215) _koki_
»

Sound kartica Creative Audigy, 4

Oddelek: Zvok in slika
51093 (955) AndrewSmith
»

Obdelava zvoka - AMD vs. INTEL

Oddelek: Zvok in slika
312159 (1679) partysound
»

zakaj ste kupili racunalnik ???

Oddelek: Loža
221980 (1553) DOLF

Več podobnih tem