» »

Tipkovnica

Tipkovnica

TOP ::

Pozdarvljeni kupujem novo tipkovnico,odločam se med Logitech G15 in Razer Lycosa Mirror.Ima kdo kej izkušnje z temi tipkovnicami.Katera je povaše bolj funkconalana,čeprav Logitech ima LCD ekran.

__Devil__ ::

Meni se zdi Logitech G15 odlična tipkovnica, ekran pride prav v vseh pogledih, pregled mail-a, poraba CPU, RAM-a, za igre veliko fukncij(fps), ura, prikazovanje glasbe, branje novic ipd..

V glavnem priporočam G15. Več za manjšo oz. isto ceno. Razer je pač firma, ki misli da je nekaj :D. In majo zato tak drago pomoje.. nwm :D, pri razer je meni samo osvetlitev všeč ;)

lp

Zgodovina sprememb…

ŠinkoM ::

Jaz bi se na tvojem mestu odločila za LYCOSA.....Razer mi je nekako bolj gaming kot logitech.....:)

Key Quest ::

Raje kot te luckaste smeti, vzemi eno pravo mehansko tipkovnico v istem cenovnem razredu. Ni mi povsem jasno kako je tem mainstream proizvajalcem uspelo prepricati vecino uporabnikov, da so tipke zadnja stvar, ki v tipkovnici kaj pomeni.

tomaz1 ::

A mogoče kdo ve katere mehanske tipkovnice obstajajo s slovensko razporeditvijo tipk?

Blinder ::

Ima še kdo težavo z tipkovnico, da mu v kakšni igri ne prepozna treh (ali več) tipk pritisnjenih naenkrat?
Kako naj človek ve, katere tipkovnice prepoznajo tri tipke naenkrat, ali je to bolj odvisno od igre?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16048318 (42928) LordPero
»

Tipkovnica za gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7114341 (12758) 3man
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911896 (8312) Half-Saint
»

Katera gaming tipkovnica ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556123 (4968) deadbeef
»

Tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
91421 (1096) tade911

Več podobnih tem