» »

Program za organizacijo prezentacij na konferencah

Program za organizacijo prezentacij na konferencah

xylem ::

Iščem program, ki bi v enem enostavnem grafičnem vmesniku imel polinkane vse PPT (ali druge) datoteke za posameznega predavatelja na konferenci/kongresu. Dovolj enostavno, da je predavatelju takoj jasno kaj mora kliknit, da se zažene njegova prezentacija.

Nekaj podobnega recimo ponuja:
http://www.m-events.eu/cms/cms/front_co...

Kakšna ideja?

lp

KoMar- ::

A ni tako, da lahko en PPT linka na druge? Še vedno pa lahko narediš eno .htm stran ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

xylem ::

To drži, vendar verjetno obstaja program, ki vse to nekoliko olajša..;) Omenjeni m-events sem videl v akciji in res dobro zgleda in funkcionira...

lp,l

dejanslo ::

xylem, a se da to kje videt v akciji? Na strani ni nobenga demota ali česarkoli.. Če sem prav razumel, se vse predstavitve nalagajo na njihove strežnike? Kako je potem z last-minute popravki in kompatibilnostjo? Sicer so našteti vsi podprti formati in to, vendar saj vemo, kako je s prikazovanjem predstavitev narejenih na macu na winsih.. :)
There`s More Than One Way To Do It

xylem ::

Zadevo sem videl na parih kongresih, demota pa žal ni. Gre za precej profesionalno rešitev, saj prevzamejo on-line registracijo, plačila kotizacij, upload prispevkov, recenzije prispevkov, organizacijo samih prezentacij... Vse je na njihovih serverjih, popravki so možni on-site. Glede mac-win kompatibilnosti so v našem primeru rešili z : "Only MS PowerPoint (XP and higher) are permitted for this conference", tako da so Mac userji morali veselo konvertirati...;)

lp

5er--> ::

Bolj bedna omejitev, imo.
-Powerpoint na mac-u je še vedno MS PowerPoint
-Poslušalcev ne moreš očarat s čim boljšim: prezi...

Gandalfar ::

Hmm, prvo polovico mirno resis z Eventbrite (registracija, placevanje (ce zelis), nametags, itd.). Je bil lifesaver na vseh barcampih.

Za ppt-je pa hmm. Bi bilo pomojem za razvit lastno resitev, ker bi jo tudi jaz rabil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

konverzija MS .doc in .ppt v .pdf na Linux

Oddelek: Programska oprema
7803 (642) Gandalfar
»

PowerPoint

Oddelek: Pomoč in nasveti
51088 (920) norcuron
»

Norveška bo uporabljala odprte standarde

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
213383 (2471) jype
»

Slovenska država ne pozna odprtih standardov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
17015287 (12376) krho
»

Pregledovalnik slik

Oddelek: Zvok in slika
112372 (2268) CaqKa

Več podobnih tem