» »

Mimovste - osebni prevzem

Mimovste - osebni prevzem

««
8 / 8
»
»»

lukamagic ::

Za vsako "VIP" stranko posebej ja.. Ostali kupci imamo pa po novem boljše pogoje drugje, da ne govorimo o aktualnosti cen.

PrimozR ::

Zato se pa poprosi frenda z VIP računom, če ti naroči zadeve :D

Desty ::

Da povem še nekaj glede cen. Zadnjič sem recimo kupoval objektiv za fotoaparat, ki je bil pri eni manj znani konkurenci okoli 30€ cenejši. Recimo, da je bil pri konkurenci 120€, pri mimovrste pa 150€. Sem poslal en tak prijazen mail na mimovrste, če slučajno njihova cena štima, glede na to, da je drugod ceneje in zraven prilepil link do konkurenčne ponudbe. Odgovor prejel v pol ure z razložitvijo, da je njihova cena ažurna, a so jo vseeno spustili na 118€, kar je 2€ manj kot pri konkurenci. Izdelek ves vesel naročim pri mimovrste (kljub dobavi 2-4 tedne), a sem izdelek prejel v 3(!) dneh na dom. Pohvalno!:)

PNG ::

Zelo pohvalno, da imajo take marže, da si lahko privoščijo več kot 20% spust cene in še vedno zaslužijo, ja :S

RockyS ::

Jah, tak je to v Sloveniji =) Enako velja za mercator,špar, fructal... zakaj nebi za mimovrste?

tomaz- ::

Desty je izjavil:

Da povem še nekaj glede cen. Zadnjič sem recimo kupoval objektiv za fotoaparat, ki je bil pri eni manj znani konkurenci okoli 30€ cenejši. Recimo, da je bil pri konkurenci 120€, pri mimovrste pa 150€. Sem poslal en tak prijazen mail na mimovrste, če slučajno njihova cena štima, glede na to, da je drugod ceneje in zraven prilepil link do konkurenčne ponudbe. Odgovor prejel v pol ure z razložitvijo, da je njihova cena ažurna, a so jo vseeno spustili na 118€, kar je 2€ manj kot pri konkurenci. Izdelek ves vesel naročim pri mimovrste (kljub dobavi 2-4 tedne), a sem izdelek prejel v 3(!) dneh na dom. Pohvalno!:)



Zanimivo, glede na to, da povsod poslušaš, kako imajo trgovci na artiklih kooomaj par evrčkov zaslužka..

Clubraider ::

Vidim, da ste se full spravili na Mimovrste in grajate vse povprek...če je kaj res ali ni res...

Najlažje bo tako, da tisti, ki veste za boljše strani in ugodnejše, nakupujete tam...mi, ki pa vemo kako in kaj je na Mimovrste, pa bomo preko Mimovrste kupovali...in je stvar rešena.

Govorim zato, ker sem bral vse poste skozi in so nekateri res bili neresnični in nerazumljivi...dejstvo pa je, da če nekaj prodajaš moraš tudi pri tem nekaj zaslužit....

Furbo ::

Treba je razumeti, da tudi dobavitelji včasih dajejo precej različne cene. Tudi meni se je že zgodilo, da sem za kak material dobil slabo ceno, ko me je stranka na to opozorila s kako konkurenčno ponudbo, sem lahko z njo pomahal dobavitelju pred nosom in je ceno spustil.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Keyser Soze ::

Clubraider je izjavil:

Vidim, da ste se full spravili na Mimovrste in grajate vse povprek...če je kaj res ali ni res...

Najlažje bo tako, da tisti, ki veste za boljše strani in ugodnejše, nakupujete tam...mi, ki pa vemo kako in kaj je na Mimovrste, pa bomo preko Mimovrste kupovali...in je stvar rešena.

Govorim zato, ker sem bral vse poste skozi in so nekateri res bili neresnični in nerazumljivi...dejstvo pa je, da če nekaj prodajaš moraš tudi pri tem nekaj zaslužit....

Ja in? Hvalili bomo, če hočeš pa skurcat pa rajši STFU?

Mater, človek mora okrog pogledat, če se ne nahaja slučajno v kakšnem "Mimovrstnem Iranu", kjer je bogokletno poreči kaj čez častito štacuno. ;((
OM, F, G!

zoot ::

Danes bom pri njih naročim tale monitor:

http://www.mimovrste.com/artikel/265009...
"Več kot 2 tedna ... Artikla ni na zalogi, imamo pa ažurno informacijo o dobavljivosti."

Ko ga prejmem, bom spet postal se. :)

kmetek ::

no ta LCD imamo mi na zalogi v trgovini, prideš, pogledaš, vzameš in plačaš. zoot iz kje si?

dobavitelj nima zaloge = mimovrste nima zaloge

__X__ ::

@zoot
zakaj pa ne naročiš na pixmani-i ali kje drugje, saj je MM med najdražjimi. Dobava bo pa povsod enaka, ko ga dobi distributer, ga dobijo tudi MM in ostale trgovine.

Skratka pri MM si vrgel 14€ stran.

Gandalfar ::

@kmetek: cena v primerjavi z MM?

Steinkauz ::

Pixmania ma 10eur poštnine. Ostali so pa 4 eur razlike.
S tem da če ti crkne boš v francijo pošiljat dal kr velik za poštnino.

kmetek ::

gandalfar, mislim, da imamo 179,90€...komot ponudimo za 170 na easy.

razstavljenega imam pa bx2331...tam kjer arbajtam :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

__X__ ::

@Steinkauz
Nisem vedel za oderuško poštnino pixmani-e. Kakorkoli, garancijsko popravilo se pošilja na stroške trgovca oz pooblaščenega servisa. Ali se ne Samsung servisira nekje v MBju ?

Steinkauz ::

No 10eur s francije ni spet tako veliko.
Vendar potem raje naročim z nemčije še ceneje
http://www.idealo.de/preisvergleich/Off...

Dvomim da ima pixmania zrihtano da se lahko servisira pri nas

PrimozR ::

kmetek je izjavil:

gandalfar, mislim, da imamo 179,90€...komot ponudimo za 170 na easy.

razstavljenega imam pa bx2331...tam kjer arbajtam :P

A to boste šli pod svojo maržo in dali kaj iz svojega žepa?

zoot ::

kmetek je izjavil:

no ta LCD imamo mi na zalogi v trgovini, prideš, pogledaš, vzameš in plačaš. zoot iz kje si?

dobavitelj nima zaloge = mimovrste nima zaloge


Aha, super, potem ga pridem iskat, samo žal pred ponedeljkom ne morem. V kateri trgovini točno pa je? (Cesta maršala Tita 22?)

"Pixmanii in ostalim" pač ne zaupam, oz. vem da pri mimovrste ni problema.
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zoot ()
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4452851678 (185) srus
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349338 (30160) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029320 (20646) technolog
»

Nakup routerja

Oddelek: Omrežja in internet
182932 (2346) celebro
»

EnaA - Zakaj dvojna poštnina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6217880 (16051) bauci

Več podobnih tem