» »

Predvajalnik Aimp2 problem z ikonami v orodni vrstici

Predvajalnik Aimp2 problem z ikonami v orodni vrstici

Dahakka ::

Lepo pozdravljeni ponovno,

pred kratkim sem se obračal na vas z namenom, da mi rešite problem z Linuxom in ste mi ga zato se zopet obračam na vas z novim problemom. In sicer problem je tak, danes sem si instaliral po dolgem času player po imenu Aimp2, zelo dober player, ki omogoča zelo veliko funkcij, meni je trenutno še boljši kot pa Winamp vendar pa je tukaj ena stvar, ki me moti in sicer je to to, da ko sem si player instaliral se mi ob vsaki instalacijo oziroma ko ga ostranim in ponovno naložim se mi v orodni vrstici pojavijo ikone od Winampa katere me pa zelo jezijo, saj nočejo iti stran! :S tukaj je tudi slika namizja in ikone, katere omenjam: Tukaj je link .

Problem sem reševal že na veliko načinov, vendar brez uspeha, poskušal sem s tem, ko klikneš na uro in potem imaš opcijo "prilagodi ikone za obveščanje" vendar tam ne morem spreminjati, ali zbrisati tistih ikon :S rad bi ostranil vse ikone temnejše barve, brez une rdeče, ker tisto je ikona od aimpa2. Tiste temne ikone pa so ziher od Winampa, ker ko greš čezenj se pokaže nad gumbom napis naprimer "play - Winamp". Kako bi jih lahko ostranil? Znebil bi se jih rad zato, ker mi delajo samo navlako in so po nepotrebnem tam in zavzemajo preveč prostora pri uri.

Upam, da če kdo ve kako rešiti problem naj mi prosim pove in se mu že za vnaprej zahvaljujem za pomoč!!!
Lep dan še naprej vsem skupaj,
Miha

milan0 ::

he he kako ti je pa to uspelo? AIMP je tudi moj najljubši za glasbo pa kaj takega še nisem videl:D Ka to si čist friško dol potegnil?

Dahakka ::

ja to je bilo potegnjeno iz njihove uradne strani, saj je player brezplačen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri je najboljši media player? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5815428 (7753) Map
»

Program za predvajanje glasbe na "feštah"

Oddelek: Zvok in slika
122846 (2375) Tomson
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13527159 (18136) Hayabusa
»

Kteri predvajalnok glasbe naj uporabim :D

Oddelek: Pomoč in nasveti
91137 (956) brdi
»

kako spremeniti ikono mp3 filov?

Oddelek: Operacijski sistemi
71463 (1376) OSA

Več podobnih tem