» »

kako spremeniti ikono mp3 filov?

kako spremeniti ikono mp3 filov?

OSA ::

zdravo!

sliši se enostavno vprašanje, vendar vse kar naredim, ne pomaga... znam spremenit ikone, ampak pri tem ne pomaga nič. ikone so takšne, kot da nimam inštaliranega nobenega programa za predvajanja mp3jev... kot npr. če maš .doc fajl pa nimaš inštaliranega worda...

sprobal sem že veliko stvari.... v winampu sem spreminjal pogled datotek, zbrisal winamp, blablabla pa ni nič pomagalo.... winamp je moj privzeti program za predvajanje mp3jev...

a kdo mogoče ve, kaj naj naredim?

hvala in lp
OSA

Celeborn ::

Verjetno si med instalacijo winampa izlopil možnost associate with audio files.

Če je to to, še enkart poinstaliraj in ne naredi tega. Ali pa pojdi v windows explorer tools/ folder options/ file types in poišči svojo končnico in pod open with nastavi winamp.

Aja, če zaženeš datoteko, ti jo odpre z winampom ali te vpraša kako jo odpreti?
If air travel is so safe, why do they call it a "terminal"?

OSA ::

To vse sem že poskušal, pa nič ne pomaga. Ja, mam nastavjeno, da mi mp3je odpira z winampom, pa v winampu mam nastavljeno, da je privzeti program za odpiranje mp3jev... pa ko kliknem mp3, mi avtomatsko odpre winamp... to mam vse naštimano kot je treba, pa pod windoes explorer/tools/file types mam tudi winamp za mp3je...

sam problem je še vedno enak, v windowsih mi pri vseh mp3 datotekah kaže tako ikono, kot da ni nobenga programa (namesto ikone od winampa) za poslušanje mp3jev inštaliranega...

jan01 ::

Kako enostavno!
(posloveni, če imaš slovensko)
V odprtem oknu zgoraj klikneš tools->folder options->file types.
Najdeš pod(stolpcem extensions) MP3 klikneš advance potem pa... kaj že?.. aja change icon, pa daj katero drugo(lahko daš browse in preklikaš na ikono tistega programa, ki ima zate željeno ikono.

OSA ::

ja ravno v tem je finta, ker je tako enostavno.... in jaz to vse naredim, pa še vedno nič...

a kdo ve kje je fora tega?

;-) ::

amm... a špila ti pa muzika?

jan01 ::

Poskusi še tole:
1.Odinštaliraj program s katerim že rad predvajaš mp3je.
2.ravno tam pod file types izbriši tisto, ki je za MP3. Zdaj nobede ne bo znal odpreti mp3je...
3. reboot morda ?? preventivno narediš
4. spet posnemeš tist program(winamp?)

OSA ::

sem zrihtal... sem zbrisal winamp, naredu mp3je na windows media player, nazaj inštaliral winamp....

thx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava "vseh" ikon

Oddelek: Operacijski sistemi
51203 (1140) Tilen
»

Windows cannot open this file

Oddelek: Operacijski sistemi
51160 (1101) keko
»

Ikone za winamp

Oddelek: Operacijski sistemi
71404 (1286) H_man
»

Audio cd ne dela na cd-romu

Oddelek: Pomoč in nasveti
91210 (1102) Han
»

WinAmp

Oddelek: Pomoč in nasveti
81029 (901) LojzePek

Več podobnih tem