» »

Kteri predvajalnok glasbe naj uporabim :D

Kteri predvajalnok glasbe naj uporabim :D

brdi ::

Pozdravljeni

Ja zanima me kateri predvajalnik mp3jev naj uporablim da om od glasbe imel kar najvec oz od kvalitete zvoka, kajti menjal sem zvocno in slusalke in v winampu ni to to kar bi moralo biti :D. Foobar2000 pa se mi ne da konfigurirat vsega, ker sam mi je prevec grd.

The_hammer ::

iTunes?
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

icko ::

Pocket pc sem jaz spremenil v pravi jukebox s programom pocketmusic. škoda da ni različice za pc. Za komp pa ne vem kaj bi bilo lahko boljše kot winamp. Vprašanje je tudi dober izvor glasbe...
lp

Tac20 ::

foobar + flac komadi :), pardon nisem videl da si napisal foobar (kaj mas pa za konfigurirat?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

brdi ::

am foobar mi naceloma ni usec po zunanjosti ! in mislim ko mas polno fu... pluginov da si lahko predvajalnik malo urihtas, search bar pa zunanjost pa to ! drugace pa ja itunes pa sn cist pozabil to sem pred nekaj casa uporablal ja . Bom s tem spet poskusil !

Winamp predvaja samo 16bit kolko jaz pa komot uporablam 24bit ! In sicer uporablam komplet razer barracuda !


Pa se malo offtopick ce kdo potrebuje tak komplet sam napisite tu 290€ redna cena je 350€ tako nekje!

balasko ::

music match

BendeR ::

AIMP 2 ?
:=)

jan01 ::

winamp tweak guide-za boljši zvok

nokia6310 ::

Brdi, a ti slišiš razliko med 16 in 24 bit?
Malo offtopic: povej o tem sistemu razer barracuda

brdi ::

Itq da se slisi razlika v cistoci zvoka predvsem pr nekoliko bol glasnem poslusanju ! Saj ta zvocna omogoca 192KHz izhod. Drugace pa je tale komplet zakon zvocne ne menjam vec !

Ce se komu zazeli po tem kompletu nja me kontaktira lahko se zrihtam kaksnega velik ceneje!


Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program uporabljate za poslušanje glasbe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8713681 (9252) Olórin
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13527159 (18136) Hayabusa
»

Vas omiljen predvajalnik glasbe za PC

Oddelek: Programska oprema
314028 (3474) Davidenko
»

programi za poslušanje glasbe

Oddelek: Programska oprema
114660 (4507) mare7
»

Alternativa Winampu 3 ?

Oddelek: Programska oprema
291969 (1576) IceIceBaby

Več podobnih tem