» »

Samsung galaxy s

Samsung galaxy s

««
32 / 35
»»

Zoro3 ::

Sam uporabljam igo ter polnilec za v avto :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zoro3 ()

yani2000 ::

Xserces je izjavil:

yani2000 cak ti pravs da ti je na prejsnem firmware stekal zdej pa ne? al to sam tko na splosno za firmware pravs... ker jst mam jw1

pa ce loh en pove kako v iGO nastimas drug glas ker zdej mi govori ko ena pohotna baba XD ker jst sm zgleda prevec TUP da bi to najdu u options...

Za 100% uporabo procesorja in posledično štekanje / lag sem na splošno govoril za vse SGS uprabnike.
Jaz sem tudi na JW1 in iGO je edini kateri mi nabija procesor.

Žiga- ::

Ker vidim, da je tu dovolj majstrov imam nekaj vprašanj.

Sam imam na svojem SGS naložen MiUi pa me zanima, če je ta sistem primeren oz. kateri bi bil boljši? So sploh kakšne bistvene razlike ali so le v vizualnosti? Včasih mi telefon ob odprtju kakšne aplikacije zmrzne - ekran postane črn, le spodnji dve tipki sta osvetljeni. Tudi po par minutah ni nič, torej je edini način da ven vzamem baterijo. Kakšna rešitev glede tega?
Obstaja kaj, kar bi pohitrilo telefon in izboljšalo njegovo delovanje, baterijo..

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

lp

Žiga

yani2000 ::

Žiga- je izjavil:


Sam imam na svojem SGS naložen MiUi pa me zanima, če je ta sistem primeren oz. kateri bi bil boljši?

Jaz sem slišal samo dobro glede MIUI ROM-ov, tak da je kr primeren.
Boljši? Ne vem. Jaz osebno uporabljam tole, ker se mi zdi, da je stock vseeno mogoče boljš kot CM/MIUI:

yani2000 je izjavil:


Priporočam pa, da si najprej naložiš neki stock gingerbread ROM in nato večinoma upoštevaj navodila za CLEAN Install od S.U.R.F.A.C.E. ROMA.
Vseskozi se drži Semaphore kernela (komplet spusti SpeedMod kernel).
Pa potem si še posodobi ThunderBolt! skripte (ki res pohitrijo telefon)!
Pri ThunderBolt skriptah imaš še lepe addone (3G, LMK (others), graphics prop, screenstate_scaling).
Meni telefon res noro hitro leti z izjemno dolgim delovanjem baterije.


Žiga- je izjavil:


Včasih mi telefon ob odprtju kakšne aplikacije zmrzne - ekran postane črn, le spodnji dve tipki sta osvetljeni. Tudi po par minutah ni nič, torej je edini način da ven vzamem baterijo. Kakšna rešitev glede tega?

Za rešitev težave ti bi priporočal uporabo Googla: "miui black screen" :D 8-)
Na MIUI forumu sem prebral, da mogoče nisi opravu komplet reseta telefona.
Pokrova ti pa ni treba odstranjevat, samo zato da bi lahko baterijo odstranu, ker ti je zamrznil telefon.
Če 9 sec držiš "Power" tipko se ti telefon ugasne.

Fizikalko ::

Samo eno vprašanje:

se komu na S II dogaja, da se mu telefon ugaša? Men se na random to dogaja, v povprečju 10x na dan. IZJEMNO neprijetno...

yani2000 ::

Fizikalko je izjavil:

Samo eno vprašanje:

se komu na S II dogaja, da se mu telefon ugaša? Men se na random to dogaja, v povprečju 10x na dan. IZJEMNO neprijetno...

Jaz bi najprej backupiral vse (kontakte, call log, sms/mms, aplikacije + podatke, podatke na SD kartici!).
Nato bi izvedu factory reset preko dialerja (*2767*3855#). POZOR! factory reset se takoj izvrši in ti še formatira SD kartico (edino pravilno!).
Nazaj restore.
Testiraj če ti deluje normalno.

Če ti bo pa še vedno nagajalo pa spet backup trenutnih podatkov potem unroot-aj (če imaš rootan telefon), tak da bo vse stock in nesi nazaj na RAM2 za uveljavitev garancije.
Velik sreče!

Nemixxx ::

Js sm si naložu na telefon 2.3.6 karnel version pred kakim 2 mescim in mi telefon šteka pa še opazu sem da mi gps nedela mogoče od te verzije,prej nisem nikol sprobu gps-a zato tud nwm ali je prej delu.
Mi lahko da kdo link od kakšne druge verzije, ki je bol optimizirana.Kr tale verzija k jo mam js še baje ni uradno izšla in zato pomoje tud nedela lepo?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

enknap ::

mogoče je kdo že vprašal, se opravičujem, ampak nimam časa brati vseh 30+ strani...

1. kam telefon shrani .pdf file?
2. kje lahko najdem/zbrišem Zgodovino brskanja po netu?

hvala

Nemixxx ::

ve kdo če bo prišu ice cream sandwich za i9000?
pa ko je tole http://www.theandroidsoul.com/android-4...
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Xserces ::

ICS nebo za i9000... bojo samo portane verzije ---> CM9.0 in pa ostali

pri tvojem linku ti pise "CUSTOM ROM"
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Nemixxx ::

še ma kdo drug težave z gps-om? mislim da majo te modeli že serijsko napako v gps-ih ker veliko ljudi ima probleme s tem.
Se da to kako popravit?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Dr_M ::

Veliko je takih s tezavami z gpsom, le redki priznajo.
Popravit se da, samo na ram2 ti tega ne bodo zrihtali, ker se jim ne da odpret telefona oz nimajo blage veze, kaj je narobe.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dunda ::

Kakšne težave imate s GPSom?
https://www.kacnje.eu

Dr_M ::

Antena je samo prislonjena na modul in ne pritrjena, zato se loci.
To je bilo pri SGSih narejenih do Septembra 2010.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

rdecaluc ::

Men sploh ne dela. Nesu na servis in niso popravil. Telefon pa rabm vsakodnevno in si ga trenutno časovno ne morem privoščit.

Naj se zaletijo nekaj teli na RAM2
Est modus in rebus. ,typos

yani2000 ::

enknap je izjavil:

mogoče je kdo že vprašal, se opravičujem, ampak nimam časa brati vseh 30+ strani...

1. kam telefon shrani .pdf file?
2. kje lahko najdem/zbrišem Zgodovino brskanja po netu?

hvala

1. /sdcard/download
2. Internet/Brskalnik-->Menu-->More-->Settings-->Clear history?

yani2000 ::

Nemixxx je izjavil:

še ma kdo drug težave z gps-om? mislim da majo te modeli že serijsko napako v gps-ih ker veliko ljudi ima probleme s tem.
Se da to kako popravit?

Ja, kr veliko jih ima probleme z GPS-om.
Na srečo jaz nisem med njimi.
Je pa res da je VSE odvisno od verzije Modema (Phone) (za Odin govorim) in mogoče še kakšnih tweakov (GPS Aids).
Sem imel XXJVQ in mi v rokah v avtu ni delalo, ker je aluminijasta streha vmes in sem moral telefon k oknu tiščat. ;((
Sedaj na XWJW1 (Android v2.3.6) mi pa spet normalno dela in celo v stanovanju (1m stran od okna).
Testirano z GPS Test.

strajnarR ::

Če koga slučajno zanima, imam nov avtomobilski (vakumski) nosilec za Galaxy S1, cena 9€!
Uporabno za navigacijo v avtu.
Zainteresiran naj piše na ZS!

dunda ::

Za tiste, ki imate probleme z GPS ...

1. Namestite GPS Status (brezplačen, na marketu)
2. Ugasnite telefon.
3. Postavite se zunaj na odprt teren.
4. Prižgite telefon. Omogočite prenos podatkov.
5. Poženite GPS Status.

Ni vrag, da se pri takem postopku ne poveže. Pa čeprav (mogoče) prvi traja tudi do dvajset minut (tako imenovani COLD start). Bo naslednjič hitrejše, še posebej, če nastavite GPS Status tako, da preko spleta potegne podatke AGPS, če so le ti na telefonu zastareli.

Drži tudi dejstvo, da se GPS različno obnaša v različnih verzijah sistema. Zatorej poskusite namestiti kak drug sistem - sam zadnji teden uporabljam Milky's ROM in ni nobenih težav. Prej sem pol leta imel Samsungov 2.3.3 JOV/JVH in je tudi delovalo odlično.

Res pa je, da se kdaj zgodi, da za povezavo potrebuje dlje časa. V veliki večini primerov pa je povezan v kakšnih desetih sekundah ali manj.
Pa še to - ne vem zakaj, ampak pri Samsungu imam občutek, da je prenos podatkov ne le v pomoč, pač pa skoraj obvezen. Lepi primeri so tisti, ko uporabnik GPS priključi v tujini (izključen data roaming) in potem GPS zlepa ne dobi povezave - niti po več urah. Če potem uporabnik požene zgornji postopek, se GPS hitro poveže. Prenos podatkov je pri tem zelo majhen.

Upam, da bo komu pomagalo tole.
https://www.kacnje.eu

;-) ::

rdecaluc je izjavil:

Men sploh ne dela. Nesu na servis in niso popravil. Telefon pa rabm vsakodnevno in si ga trenutno časovno ne morem privoščit.

Naj se zaletijo nekaj teli na RAM2


Nevem kje ti živiš ampak VEDNO ko sem nesel telefon na servis sem dobil nadomestnega. Tako imamo v mariboru.

Dr_M ::

dunda je izjavil:

Za tiste, ki imate probleme z GPS ...

1. Namestite GPS Status (brezplačen, na marketu)
2. Ugasnite telefon.
3. Postavite se zunaj na odprt teren.
4. Prižgite telefon. Omogočite prenos podatkov.
5. Poženite GPS Status.

Ni vrag, da se pri takem postopku ne poveže. Pa čeprav (mogoče) prvi traja tudi do dvajset minut (tako imenovani COLD start). Bo naslednjič hitrejše, še posebej, če nastavite GPS Status tako, da preko spleta potegne podatke AGPS, če so le ti na telefonu zastareli.

Drži tudi dejstvo, da se GPS različno obnaša v različnih verzijah sistema. Zatorej poskusite namestiti kak drug sistem - sam zadnji teden uporabljam Milky's ROM in ni nobenih težav. Prej sem pol leta imel Samsungov 2.3.3 JOV/JVH in je tudi delovalo odlično.

Res pa je, da se kdaj zgodi, da za povezavo potrebuje dlje časa. V veliki večini primerov pa je povezan v kakšnih desetih sekundah ali manj.
Pa še to - ne vem zakaj, ampak pri Samsungu imam občutek, da je prenos podatkov ne le v pomoč, pač pa skoraj obvezen. Lepi primeri so tisti, ko uporabnik GPS priključi v tujini (izključen data roaming) in potem GPS zlepa ne dobi povezave - niti po več urah. Če potem uporabnik požene zgornji postopek, se GPS hitro poveže. Prenos podatkov je pri tem zelo majhen.

Upam, da bo komu pomagalo tole.



Tole ne dela na mojmu telefonu.
Ves kaj pa dela? Ce snamem pokrovcek in s prstom mocno pristisnem na gumijast trak, ki pokriva GPS anteno. S tem postopkom dobim povezavo v parih sekundah, cim spustim, neha delat.
Torej, ce nimas antene, nobeno zrtvovanje devic, noben voodoo in noben program ne pomaga.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dunda ::

Ja - v tem primeru pa gre za fizično okvaro ... potem pa servis.

Upam samo, da nisi nekaj postov nazaj napisal, da si bil na servisu, ker res nisem vsega bral :-)
https://www.kacnje.eu

Dr_M ::

Kolega je nesel svojega, identicen problem, kot pri mojem. Jasno, niso zrihtali.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dunda ::

Dr_M je izjavil:

Kolega je nesel svojega, identicen problem, kot pri mojem. Jasno, niso zrihtali.

Najbolje, da neseš tudi ti - in povej, kako je z zadevo. Ni hudič, da se ne reši. Sicer sem se sedajle spomnil, da mi je kolega (ima HTC Desire HD) omenjal, da so tam tudi neki problemi in imajo lastniki nek trik, da malo premaknejo anteno ...
Zanimivo.
https://www.kacnje.eu

Dr_M ::

Nimam originalnega roma. :|
Se vedno iscem resitev, kako bi nalozil original mobitelov rom. Iscem kaksen rom dump postopek iz telefona, pa zgleda, da ne bo nic.

rdecaluc ::

A ma dejansko veze al je gor originalen rom?
Est modus in rebus. ,typos

rdecaluc ::

edit: Zanima me kateri lagfix (če sploh obstaja za 2.3.5) naj uporabim? Pa ali se splača zamenjat kernel? Trenutno je gor stock 2.3.5 XXJVT, rootan. Rad bi da dela mal hitrej telefonček.
Est modus in rebus. ,typos

dunda ::

Dr_M je izjavil:

Nimam originalnega roma. :|
Se vedno iscem resitev, kako bi nalozil original mobitelov rom. Iscem kaksen rom dump postopek iz telefona, pa zgleda, da ne bo nic.

Poglej, če je v tej temi kaj: tukaj - nimam časa brat vsega.
https://www.kacnje.eu

Mr Hilter ::

Vsem priporočam da si namestite zadnji 2.3.6 rom:

http://forum.xda-developers.com/showthr...

Boljša navodila:
http://www.theandroidsoul.com/xxjvu/

Dr_M ::

dunda je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Nimam originalnega roma. :|
Se vedno iscem resitev, kako bi nalozil original mobitelov rom. Iscem kaksen rom dump postopek iz telefona, pa zgleda, da ne bo nic.

Poglej, če je v tej temi kaj: tukaj - nimam časa brat vsega.



Hvala za tole, bom pregledal :)

yabuk ::

ej a obstaja za mobitelov galaxy s preko kiesa verzija nad 2.3.3? vem,da za simobil obstaja uradna 2.3.6, za mobitel pa ne vem.. saj bi ga rootov, ampak imam še eno leto garancije. čeprav me res mika da bi ga, ker vsi pravijo da hitrejše in boljše dela..

kaj pa imate drugače gor - cyanogenmod, darkyrom?

tnx za odgovore, njoy :)

Zoro3 ::

Tudi sam še imam garancijo pa sem vseeno naložil 2.3.6 ga root-al in mi ni žal :D

dunda ::

yabuk je izjavil:

ej a obstaja za mobitelov galaxy s preko kiesa verzija nad 2.3.3? vem,da za simobil obstaja uradna 2.3.6, za mobitel pa ne vem.. saj bi ga rootov, ampak imam še eno leto garancije. čeprav me res mika da bi ga, ker vsi pravijo da hitrejše in boljše dela..

kaj pa imate drugače gor - cyanogenmod, darkyrom?

tnx za odgovore, njoy :)


Jaz sem dal gor Milkys ROM - odlična zadeva, majhna poraba baterije in hiter sistem. Malo je nerodno, da se avtor že dlje časa ne oglaša. Je pa očitno Slovenec - "flypubec" je imel nickname, če ga kdo slučajno pozna. Načeloma pa ta ROM zelo priporočam.
https://www.kacnje.eu

Žiga- ::

Spet problem.

Do zdaj v telefonu nisem imel SD kartice, pa mi je na telefonuv file explorerju še vseeno kazalo, da je kartica vstavljena (5,7gb). Tudi ko sem telefon povezal preko usb kabla ga je normalno zaznalo in sem lahko prenašal podatke. Sedaj pa sem v telefon dejansko dal sd kartico, a se nič ne spremeni. Še vedno mi na telefonu kaže 5,7gb prostora in da je kartica "vstavljena". Ko pa priklopim na računalnik, pa so podatki z kartice, na telefonu pa ne.

Kje je problem?

yani2000 ::

Hmm...
Kartica mogoče ni mountana (vpeta)?
Settings-->SD card and phone storage

Žiga- ::

Potemtakem je nebi zaznalo ko bi jo priklopil prek usbja na računalnik. V mojem primeru jo..

;-) ::

Je že kdo sprobal sladoledni sendvič ?

Je že kaka stabilna verzija ?

NiKeC ::

uporabljam teamhackung 4.0.3 build 14 - deluje stabilno, baterija mi drži isto kot na CM7, snemanje v 720p so uredili in deluje tekoče, edino kaj ne dela je FM Radio (deluje pa z aplikacijo Spirit FM - brezplačno na marketu). Bugov skorajda ni več - tako da priporočam namestitev.

;-) ::

sedaj sem na darky rom, je kaj posebnosti pri namestitvi ?

NiKeC ::

Najprej si naredi backup vseh nameščenih aplikacij - najlažje s Titanium Backup, saj boš moral iz CWMja narediti popolni Factory reset. Nato si preneseš teamhacksung build in pa gapps 7.1 (za market in ostale google applikacije) - po potrebi tudi Faceunlock, če ga boš uporabljal. Nato greš v CWM recovery, narediš Factory reset in namestiš najprej ROM (zmes se bo resetiral zaradi namestitve CWM 5.5), takoj za romom pa še Gapps in pa Faceunlock (če želiš - ni ravno praktično :)). Po namestitvi pa naložiš nazaj aplikacije s Titanium Backup.
V kolikor ti ne bo všeč, še vedno lahko flashaš Cyanogenmod 7 iz CWM (vendar je potrebno flashati 2x).

yani2000 ::

Žiga- je izjavil:

Potemtakem je nebi zaznalo ko bi jo priklopil prek usbja na računalnik. V mojem primeru jo..

Hmm... glih to je glavna fora?!
Ko priklopiš telefon na PC moraš odpet/unmount obe SD kartici (v notification baru povlečeš dol in daš odpni al kak že, nimam slovensko), da se ti pojavi na računalniku.
Če greš vmes, ko imaš odpeto (prikazane datoteke na računalniku), na telefonu gledat z "My files" ("Moje datoteke") boš vidu da nimaš ne interne in ne externe SD kartice več prikazane.
Ko pa nazaj vpneš/mountaš pa se ti pojavita obe kartici.
Torej... oboje na enkrat ne gre!
Pač še enkrat idi preverit v nastavitve v telefonu.
Če ne pa imaš strojno napako (pokvarjen bralnik SD kartice)?
Pa še enkrat sem prebral tvoje prejšnjo sporočilo...
Ti imaš v telefonu sedaj DVE SD kartici, ena je interna (je ne moreš odstranit) in ena je eksterna (sedaj si jo vstavil v telefon).
Če je bila tota nova microSD kartica frišno pečena jo še moraš formatirat preden jo lahko uporabljaš.
V mojem prejšnjem postu imaš lokacijo, kje se to opravi.

Gapi ::

Ok fantje rad mi namestil kak novejši firmware na moj Galaxy S. Sedaj imam gor 2.2 Če poskusim Kies regestry patch mi Kies reče da obstaja nov firmware za moj telefon. A ko ga probam updejtat mi udate potegne z neta a ga ne naloži na telefon.

Različica osnovnopasovne....
I9000XXJPP
Različica jedra
2.6.32.9
root@SE-S611 #1
Številka gradnje
FROYO.XXJFP7

Ko gledam po forumu me malo zmedejo te številke in ne vem kateri firmware moram gledat ozeroma ga potankat iz neta. Vi ki imate izkušnje mi mogoče lahko svetujete.

Na tej strani KLIK http://forum.xda-developers najdem za moj telefon 2.2.1 samo da ni za XXJPP ampak za XXJPY Ključna beseda je MOT Mislim da gre to za CSC ki pa spet ne vem kaj pomeni. Ko jo v Kies registry patcherju označi ko da je to od mobitela.

Zdej upam da sm napisal dovolj da mi bo lahko kdo pomagal pri reševanju.

Prvo kar rabim je sploh da zvem z kerim softverjom (firmware) lahko updejtam svoj telefon. ODIN pa mislm da bom lahko sam pogruntal z pomočjo slikic in navodil. Sej če ne pa tuki vprašam.
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

Xserces ::

JVU je zadnji... ginger 2.3.x

Link Na tej strani mas vse kar rabs... izberes android pa i9000 in ti jih zmece vn povrst
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Gapi ::

9000XXJVU ## 2.3.6 2011 December I9000OXAJVU Open Europe Download

Kaj tole naj potegnm dol. in tale naj bi pasal na moj mobitel. Aja kako pa nardim backup trenutnega firmwera.
No person is rich enough,to buy back his past.

Nemixxx ::

Če bi ker rad da mu dela gta 3 na i9000 tekoče naj reče lahka povem postopek..
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

yani2000 ::

Rabu bi eno malo uslugo...
Zahteve:
- uporabljaš stock/custom gingerbread ROM (CM7/9 ne velja!)
- uptime telefona imaš 5+ dni (Settings-->About phone-->Status-->Up time mora biti več kot 120 ur).
- ena igrica, ki veliko zasede (Paradise Island, Angry Birds,...)
- neka aplikacija, ki bo uporabljala "background process" (npr. "Clock"/"Ura" imaš že nameščeno na tvojem telefonu).
Navodila:
Zaženi "Clock", idi v "Timer" tab in izberi npr. 5 ur in daj "Start". Sedaj se ti začne odštevanje. S pritiskom na gumb "Nazaj" ali "Domov" greš ven iz "Clock" aplikacije. Če hočeš preverit, če odštevanje zares deluje idi ponovno v "Clock" aplikacijo. Sedaj zaženi igro, ki zasede veliko prostora in porabi tudi veliko RAM+CPU (npr. Angry Birds). Probaj zaigrat eno igro, ali pa se samo malce posprehajaj po meniju. Sedaj idi ven iz igre s nekajkratnim pritiskom na gumb "Nazaj" in potrditvijo. Ponovno zaženi "Clock".
Zanima me, če se vam odštevanje po izhodu iz igre izbriše iz "Clock" aplikacije, ali se še kr dalje odšteva ???
Meni se resetira in ne samo to, še tisto kar sem v igri odigral se mi včasih ne shrani (to je bil moj point celega post-a!).
Zanima me če sem edini, ali so še drugi z istim problemom.
Možno je tudi da se vem ne bo v prvo resetiralo odštevanje, probajte še enkrat pognat igro (meni se drugač v prvo resetira odštevanje).
Hvala za vaš čas!

;-) ::

Mene zanima nekaj...polnim telefon celo noč pa kaže da je le 85% poln. Kaj naj naredim da bi na novo kalibriral baterijo ?

To je po menjavi roma, pred menjavo sem imel po 8urah službe še 80% baterije in mi je držala 3dni (Froyo), zdaj pa že moram med dnevom polnit.

Xserces ::

v CWM pejt pa zrbis battery stats... pa poglej kaj ti tok baterijo kur... ce je to android system pol se enkat flashi...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

;-) ::

display 62%
cell standby 16%
system 11%
phone idle 7%
android os 3%
messaging 2%

V bistvu me ne moti da ga moram pogosto polnit, moti me da ga ne napolni do konca.

Goody ::

;-) je izjavil:

Mene zanima nekaj...polnim telefon celo noč pa kaže da je le 85% poln. Kaj naj naredim da bi na novo kalibriral baterijo ?

To je po menjavi roma, pred menjavo sem imel po 8urah službe še 80% baterije in mi je držala 3dni (Froyo), zdaj pa že moram med dnevom polnit.


Odvisno kateri ROM in predvsem kernel imaš. Eni kerneli imajo bug da ko pridejo do 100% pri polnjenju nehajo polniti (in ne začnejo polniti ponovno če ne odstraniš polnilca in ga vštekaš nazaj) in če ostaja telefon na napajanju se začne zadeva še hitreje prazniti. Tako se ti ponoči napolni, nato pa se do jutra prazni.

(pa a nisi ti na iphone prešaltal?)
««
32 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770332374 (149393) medenko
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275570 (4339) bdoxx
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111462 (10383) BOCo.
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711063 (8643) Lonsarg
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233498 (2853) klinker

Več podobnih tem