» »

mpeg4 dekoder

mpeg4 dekoder

Zdutor ::

Pozdravljeni

Zanima me, kje kupiti cenovno najugodnejši mpeg4 (dvb-t) dekoder za moj star tv, ki sprejema tv signal preko hišne antene. Za odgovore se zahvaljujem.

popster ::

to bi bil u bistu digitalno analogni pretvornik prej kot dekoder

Zdutor ::

dvb-t sprejemnik :D

popster ::

na ceneje.si lahko preveriš, pa na bolhi tudi, pa google

Alexius Heristalski ::

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

BCSman ::

Kupil sem tistega v mercatorju za 50EUR. Je kul, edino daljinec je nekam majhen.

Obstaja kak univerzalni daljinec, ker za stare ljudi bo rahlo problematično upravljanje z 2 daljincema? Z enim vžgat tv, z drugim sprejemnik, teletekst vžgat s ta prvim ker je pri sprejemnikovem čudna resolucja, glasnost prav tako s tistim od tv-ja, ker pri drugem gre prepočasi. Bognedaj da po pomoti stisneš kako številko na daljincu od tv-ja, kje bo vedla 80 letnica, da je treba AV tipko pritisnit da bo spet signal od dvb-ja ipd.
Na katero resolucijo pa imate nastavljeno? Pri "auto" mi je bedno ker tvslo1 in 2 vrže na 16:9, če mam na 4:3, pa je na Kanal A odrezana slika.
Kaj pa če bi sprejemnik pustil skozi prižgan in bi zapiral le tv, je kaj "škodljivo"?

Lonsarg ::

Problem je, ker ti stari TVje ne grejo v sleep, ko bi ti šlo 10EUR na mesec, samo zato, da ti ni treba prižigat TVja mislim da ne bi bil vesel. univerzalnih daljincev je pa dosti, celo goro jih je, čeprav enga, ko sem kupil za 5EUR, je baterija v enem tednu crknila.. Za eno staro babico je univerzalni daljinec še večja zmeda kot dva daljinca, ko se ne bi spoznala na gumbe za menjati kaj daljinec nadzoruje. Pa tudi ko ga primeš v roke ne veš a je nastavljen na TV, ali na sprejemnik.

BCSman ::

Mislil sem da bi dvb-t sprejemnik pustil zmeraj vžgan, ne pa televizor :p
no zdaj sem vse številke na daljincu od tv-ja dal na AV, tako da vršt ven iz av-ja ne more.
Spomnil sem se da se je pri drugem tv-ju ko si prižgal satelitstki sprejemnik avtomatsko prižgala tudi tv, kar je bilo priročno, tukaj pa ne vem kako bi se to nastavilo. Mogoče kaj pri nastavitvah TV-ja? (sony) Ker če bi mi to uspelo, bi bilo skoraj popolno.

Lonsarg ::

Aja sprejemnik, no sam za menat programe morš še zmer od sprejemnika daljinc uporablat, tak da ti to, da je prižgan bore malo pomaga. To, da se kej avtomatsko prižiga prviš slišm.

Pa saj ni take krize dva daljinca uporablat, zih se navadiš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392103149 (43593) kitka77
»

Kateri DVB-T dekoder

Oddelek: Kaj kupiti
377741 (5505) Alexius Heristalski
»

DVB-T DVB-C (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10122426 (18355) Domn
»

Pretvornik analogno-digitalno za tv

Oddelek: Zvok in slika
228161 (7778) klemen91
»

Frekvenca daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
122258 (2014) Matek

Več podobnih tem