» »

Roba iz amerike

Roba iz amerike

Red_Mamba ::

Kako naj cenej dobit robo iz amerike/kanade? Že sama poštnina me pride skor 40$ plus 140$ za MP3 player to je pa že kr neki pa še na DDV pa tiste fore ne smem pozabit. Koliko cenej pride če nekdo v ameriki naroči player pa mi ga potem pošlje iz amerike. Kulk cenej me pol pride? Še kljub temu plačam DDV + carino? BTW: pošilka verjetno nebi bla težja od 0.5kg (mogoš še pol toliko ne ker je player res majhen)
MPZip MP3 Player

McNato ::

Morda bi kupil zadevo kar v Sloveniji? Dobro, je drug proizvajalec, ampak lahko predvaja klasične 12cm diske, stane pa dobrih 38k SIT.
Seveda predvaja MP3, pa tudi VCD !

A-MAX MP3

andrej ::

najboljse je, da ti stvari zapakijaro pa napisejo nizjo vrednost - recimo 40 USD potem pa ne bo carinskega postopka...

49er ::

Zadeva ni tako enostavna! V vsakem primeru bo paket prisel na Brnik v carinsko skladisce. Tam ti bojo pridno zaracunali vse taxe, davke in (pazi to!!!>:D) se carino na prevoz. Potem pa placas se spedicijske stroske, in se da zgodit, da za kaksno poceni stvar, kot tvoj MP3 player vsekakakor je, placas 250%+ osnovne cene...za ta denar ze skoraj letis v NY in ga sam kupis:D. Pozanimaj se se kje preden tudi ti nardis mojo isto napako!!!! Pa vec srece

P.E.T.E.R.
_________________________________________________
<br>
sis: PC-DL Deluxe, 2xXeon 2.8, 2GB ECC Ram, Quadro FX 3000

dynamite ::

Morda koga zanima... Za DVDje je DDV stopnja 8% in pri tem placas se 750 SIT takse. Ce narocis 2 ali 3 ti bodo zaracunali se cca 3% neke carine, niti ne vem za kaj ze... Na koncu sem dal za 1 DVD okoli 1300 SIT, za dva pa 2200 ali nekaj takega (carina+DDV+taksa). Kljub vsem dajatvam sem pri vsakem DVDju prihranil 2000 do 3000 sit. Potem pa kupuj pri nas, right...

sleby ::

Rajsi si kupi mini-disc.

kuntek ::

Dynamite: kje pa si ti kupil tako poceni DVD-je????

Can ::

Se strinjam, raje kupi MiniDisc, ki je kot naročen za Mp3 zadeve.

MiHec ::

Varianta pa je da ti ga pošljejo poštno ležeče v celovec( ali kamorkoli drugam) potem pa ga greš iskat in ga prešvercaš čez mejo. Avstrijci ti ne bodo nč računal (saj men niso)>:D
PaintBall rules!

dynamite ::

Se mi zdi, da pri Amazon.com. Drugace pa imas vcasih poceni tudi na express.com in se kaksni dvd-only prodajalni. Samo bolj kot to, se splaca preselit v USA, saj ti Amazon prizna zastonj postnino, ce kupis cez 80 USD (big deal, hehe) in carine tudi ne bos placal, ker dobis vse ze tam. Pa folk je bolj zanimiv. :D

Red_Mamba ::

Zaenkrat mi ostane samo upanje da se ga da kje v evropi naročit k ni poštnina tako velika, pol bi se pa mogoč lahka zmenli da mi ga gre kdo v celovc iskat:D. Hočem pa mini CD player zato:
1. Sam napečem cd z MP3-ji ki so mi všeč
2. Na mini CD spraviš 180Mb kar je med 45 in 50 MP3 fajli. Zdej mam pa vprašanje za une ko 160+ MP3jev na 12cm plato zapečejo kulk cajta iščejo kake mp3je kulk cajta traja da pod random opcijo vse MP3je čuješ?
3. Zadevca ni nič večja od walkmana
pa še bi se kej najdlo :))

Space Surfer ::

Hej Red_Mamba! A mi lohk napises, tocno kje v Sloveniji dobis te mini CD-je?
Thnx!:|

Red_Mamba ::

V konradu so skor 600SIT, to je edino kjer sem jih vidu sm pa bil dons pr enmu prodajalcu mi je pa reku d aneki manj kot 500SIT + DDV.
Se pa dobijo na netu več kot pol ceneje, naročiš jih recimo 10 kom da pride pod 40$ in ne plačaš DDV+carine.
V kak iskalnik napiš miniCD + CDR al pa kej takega pa boš že najdu kako trgovino:D

Space Surfer ::

Tale konrad res nategva folk! Kok pa das za postnino, ce narocas v USA?

Red_Mamba ::

računaj 1/3 cene paketa, koliko pride pa paket je pa odvisno od količine.
Sam glej da bo cena do 40$ ker potem baje ni treba plačat carine pa ne DDV-ja. Tako sem na forumu že večkrat prebral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ebay carina iz ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6733194 (1982) Nesta
»

Nakup iz amerike!

Oddelek: Kaj kupiti
256850 (3494) Jure24
»

Online nakup iz ZDA -raport

Oddelek: Kaj kupiti
395555 (4442) mlav
»

Naročanje iz ZDA po netu (1700+ T-bred)

Oddelek: Kaj kupiti
293922 (3457) Tarzan
»

Kolko ti carina vzame?

Oddelek: Kaj kupiti
194073 (3479) Trdi

Več podobnih tem