» »

Rad bi šel na svoje

Rad bi šel na svoje

1
2
»

Gandalfar ::

Izbrisano osebno obracunavanje.

Neo12 ::

še vedno doma? trga se mi? a mi lahko kdo predlaga kako naj si najdem službo?

p.s (brez diplome, narejeni vsi izpiti, brez korisit faks v kurcu
)

kr1ženska ::

cyber_killer je izjavil:

Se strinjam z drejcem glede tujine. Samska oseba v Sloveniji nima kaj iskat.


LOOOL :)) Ajde gremo, vsi samski v tujino >:D

Ko greš na svoje moraš pač začeti iz nule. Ko boš poštudiral kako to gre, potem si poiščeš kaj bolšega.
Za začetek si poišči stanovanje s cimrom, v lj boš za to plačal ke do 120 € študentske bone imaš, nek tko tko šiht maš, ne vidim problema. Pot pod noge.

p.s. finančno neodvisna od stršev in na svojem od 1letnika srednje šole. Pač, ne smeš se ustrašit nobenga dela in včasih malo stisniti zobe. Tako sem npr, imela obdobje, ko sem delala po 12h ponoči, dop šola, pa sem si nabrala dovolj denarja, da sem nekja časa brez problema plačevala stroške in se imela fajn. ;) Nekako sem se naučila bolj uživat v trenutkih, ko se lahko sprostim in ceniti stvari ki jih imam. Lahko rečem, da res uživam v življenju 8-)

Mipe ::

Ne vidim potrebe, da bi se selil iz velike družinske hiše, ki smo jo gradili desetletje. Je pa zame prevelika, da bi v njej živel sam. Tako da jo kanim prodati, čim se ata stegnejo, ter si omislit manjše, modernejše stanovanje. Bog daj, da šele čez lep čas.

Na svoje? Samo samostojno je treba živet, ne da bi ti mamka prali gatke, ata plačevali račune, sestra kuhali itd.

jype ::

Neo12> še vedno doma? trga se mi? a mi lahko kdo predlaga kako naj si najdem službo?

Kaj pa znaš?

Invictus ::

Gandalfar je izjavil:

Fant ima diplomo in ponudbe za redno sluzbo in vi ste mnenje, da to ni "resno"?

Slovenska fovšija pač ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Neo12 ::

Začaran krog. Ne moreš dobit dela, ker nimaš izkušenj, ki jih nimaš ker... Delal sem razna študentska dela kot prodjalec, natakar.

freesty ::

Ja pisi na podjetja kjer se mogoce malo vidis in jih prosi za praxo. Pa delaj 2-3 mesece zastojn. Mogoce se sprosti kaksno delavno mesto v tem casu in bos ti najbolj prirocen, da ga nadomestis. V najslabsem primeru bos imel en kup novih izkusenj in bos lazje dobil sluzbo.

Itq dokler si doma nimas nobenih stroskov.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

oemdzi ::

Za začetek si poišči stanovanje s cimrom, v lj boš za to plačal ke do 120 € študentske bone imaš, nek tko tko šiht maš, ne vidim problema. Pot pod noge.


waw... to pa je ... Se hecas ? Cimra ? Sem pa na njegovem mestu ze rajsi doma, z starsi je reku da se steka oz jih ima rad, za cimra pa lahko dobi kogarkoli. Eni ne morejo z punco prezivet ko se preselita skupaj, on bo pa z enim random tipom zivel kao samostojno zivljenje, ki pa to ni (vsaj po mojem kriteriju) ... Razen ce je to po novem normalno, da ko si na svojem se ti se 1 neznanec seta po stanovanju. Jaz izraz "na svojem" definiram da si financno neodvisen in v svojem stanovanju(kupljenjem ali najetem) kjer pocnes kar te je volja dokler z tem ne motis sosede ali pa recimo prepariras njihove macke :P...

NeMeTko ::

Samo res - v tujini so 'bivalne skupnosti' povsem običajen prvi korak k osamosvojitvi.

Pri nas pa bi mamini sinčki najraje kar takoj lastno stanovanje - po možnosti še, da ga plačajo starši.

energetik ::

Jaz sem šel od doma izključno zato, ker imamo premajhno bajto, da bi še oba s punco živela tam.
Če bi imeli doma 2-nadstropno predimenzionirano bajto, bi si z užitkom urihtal eno nadstropje in živel doma. A se res večina tako zelo ne razume s svojimi starši, da hoče na vsak način od doma?

Takole živeti v skupni veliki bajti se meni zdi super, stroški nižji, pomoč drug drugemu, varnost ko greš na kakšno potovanje..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

alexa-lol ::

Enim gre na živce, da obstaj možnost, da jim mati uleti med tem, ko se prebujajo s punco, katero so pobrali na žurki.

energetik ::

Nekateri pa imajo porihtane odnose in jim mama _ne uleti_ kar tako v spalnico.
Sploh pa govorim o tem, da si zrihtaš stanovanje v bajti staršev, po možnosti v svojem štuku ali celo z ločenim vhodom.

alexa-lol ::

In potem ko tri zaporedne noči prideš z različno žensko gor ob treh ponoči ti mati pri družinskem kosilu reče.. sine, mislim, da se moreš zresniti.... Raje plačam, kot da imam ta pogovor.

amigo_no1 ::

Zakaj bi hodil k mami na kosilo, če živiš nadstropje višje ?

Matako ::

alexa-lol je izjavil:

In potem ko tri zaporedne noči prideš z različno žensko gor ob treh ponoči ti mati pri družinskem kosilu reče.. sine, mislim, da se moreš zresniti.... Raje plačam, kot da imam ta pogovor.


Ma to so že "sladke skrbi", če si res tak jebač. :))
/\/\.K.

freesty ::

alexa-lol je izjavil:

In potem ko tri zaporedne noči prideš z različno žensko gor ob treh ponoči ti mati pri družinskem kosilu reče.. sine, mislim, da se moreš zresniti.... Raje plačam, kot da imam ta pogovor.


Kot da bi mama s prve nacela to temo, kot da se tak z veseljem pogovarja o sinovem spolnem zivljenju.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

r3dkv1c4 ::

alexa-lol je izjavil:

In potem ko tri zaporedne noči prideš z različno žensko gor ob treh ponoči ti mati pri družinskem kosilu reče.. sine, mislim, da se moreš zresniti.... Raje plačam, kot da imam ta pogovor.

če ima mama kakšne hude prijateljice seže glas po celi vasi;)

detroit ::

heh boli te k kaj si ena izpod hriba misli
Skero
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Denarno socialna pomoč - kaj se šteje kot samska oseba & subvencija stanovanja

Oddelek: Loža
163591 (2917) _Denny_
»

Mesečni stroški bivanja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11224510 (20364) zobnik
»

Izredna socialna pomoč

Oddelek: Loža
1713096 (8354) jalovec09
»

Kako živeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9016158 (14461) Matako

Več podobnih tem