» »

Hitrost Routerjev

Hitrost Routerjev

easyrider3 ::

Mene pa zanima,če imam sedaj po navadni liniji prenos okrog 150 mb/s a je možno imet-kupit takšen router,da bi potem tudi brezžično lahko imel tak hitri prenos ali je samo zaenkrat možno imeti prenos do 54 mb/s. Po internetu sem pregledoval prodajo routerjev in nekje piše,da ima prenos hitrosti do 54mb/s pri enih do 150 mb/s in pri nekaterih piše celo da imajo prenos podatkov do 300mb/s,sedaj pa ne vem kaj je res,ker ne bi rad nekaj kupil,če potem ni to tisto kar je pisalo.

KoMar- ::

Kupiš WLAN kartico in router, ki podpirata "n" standard in bo šlo. Seveda si pozabil povedat, na kakšni razdalji želiš take hitrosti.

easyrider3 ::

Razdalja je odvisna giblje se okrog 4-5 metrov. Kakšna WLAN kartica pa je to in kam jo potem vstavis,ker jaz bi potem ta router upotrabljal za prenosni računalnik

KoMar- ::

No, na taki kratki razdalji bi šlo morda tudi okrog 100-150 mbit/s. Obstajajo tudi USB :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

easyrider3 ::

Kaj to USB kartica ali kaj drugega. Ne bi rad sel kupit neki router in bi potem ugotovil,da nisem doberga kupil. Se pravi,da naj bi bil "N"standard ker bi podpiral vecjo hitrost a ne in potem še to kartico kot praviš

KoMar- ::

Ja, USB WLAN kartica.

Poišči si kaj za svoj budget in želje: http://www.mimovrste.com/katalog/72/bre...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri ROUTER za cim večjo hitrostjo prenosa (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7020887 (15088) broken/link

wireless router predlog?

Oddelek: Pomoč in nasveti
256177 (4254) Galaxy
»

Brezžični internet in hitrost prenosa samo do 20Mb/s

Oddelek: Omrežja in internet
61362 (1289) pijavka
»

hitrost prenosa podatkov preko wireless-a

Oddelek: Strojna oprema
83523 (3366) Zvezdica27
»

IPTV + WRT54GL + Tomato firmware

Oddelek: Omrežja in internet
72006 (1891) ZGI

Več podobnih tem