» »

IPTV + WRT54GL + Tomato firmware

IPTV + WRT54GL + Tomato firmware

Luka0 ::

Uporabljam WRT54GL z Firmware: Tomato 1.25. Če želim gledati iptv mi prek wirelessa zvok šteka in v sliki se pojavljajo artefakti (internet deluje normalno), če pa router direkt s kablom povežem na računalnik mi zadeva deluje normalno. nastaviti sem probal vse možno imam vklopljen multicast, multicast rate na 54 mbps, ter WMM enabled vendar brez učinka, ima mogoče kdo kakšno idejo kako bi se dalo to odpraviti?
  • spremenil: Luka0 ()

ABX ::

Nimam osebnih izkušenj, ampak preveri da je wireless dovolj hiter za IPTV.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Luka0 ::

tako router kot kartica imata prenos podatkov do 54mbps, tako da sem skoraj 100% da kartica ni problem; ima mogoče kdo delujoč tomatov configiration file in bi ga bil pripravljen deliti, da lahko sprobam če je težava samo v nastavitvah?

ABX ::

tako router kot kartica imata prenos podatkov do 54mbps, tako da sem skoraj 100% da kartica ni problem; ima mogoče kdo delujoč tomatov configiration file in bi ga bil pripravljen deliti, da lahko sprobam če je težava samo v nastavitvah?


Preveri z FTP če dejansko lahko prideš do te hitrosti. To kar piše na škatli je zelo relativno. Osebno mi wireless vleče okoli 10-20MBit/s
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Luka0 ::

sem testiral hitrost pri prenosu s kartico je enaka kot s kablom povežem switch in računalnik.

BlaY0 ::

Ne, ti moraš testirati hitrost prenosa med računalnikom in ruterjem prek WiFi-ja in potem še prek kabla. Čez kabel mora leteti vsaj 10 MB/s, po luftu pa maksimalno 3 MB/s

Aja, a je še kdo drug na ta WiFi ruter priheblan?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Bakunin ::

Menda je problem v novem gonilniku za wlan.

ZGI ::

poskusi postopoma zmanjševati multicast rate.
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router za uporabo Xtremerja z žično povezavo

Oddelek: Zvok in slika
193462 (2006) libreus
»

Brezžični router na T2

Oddelek: Omrežja in internet
194202 (3974) trnvpeti
»

Internet + IPTV preko WLAN omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
2822883 (13710) umexteacher
»

Linksys wrt54gl wireless se sesuje ob IPTV prometu

Oddelek: Omrežja in internet
408726 (6284) aiko
»

IPTV preko wireless na laptop ne gre !!!

Oddelek: Omrežja in internet
142762 (2505) All

Več podobnih tem