» »

Win2k in problem z barvami ikon

Win2k in problem z barvami ikon

bastadu ::

Zadnja dva dni imam strašne probleme z barvno globino ikon in sploh ne vem v čem je vzrok. Ikone sploh nočejo imeti lepih barv. Isto je, kot še imam vključeno ali izključeno "Show icons using all possible colors" v "Display Properties". Os je Win2k. Zamenjal sem že celo paleto drajverjev za grafično (nVidia Quadro čip), pa nič ne pomaga... Ima kdo mogoče kakšno idejo, kaj za vraga bi lahko bilo narobe? Ker se mi res ne da na novo devat OSa gor... Hvala!

bastadu ::

Za ilustracijo je spodaj slikica - ikona od winapma. Tisto kar je rumeno, bi moralo biti oranžno, tisto kar je sivo bi moralo biti črno, tisto kar je pa belo, pa sploh nebi smelo biti... Pa še dosti drugih ikonc je zelo čudnih, na primer od ACDSeeja je taka, kot bi jo kazalo pri 256 barvah... Prosim help eny1:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

blabla ::

Zbriši ShellIconCache, katerega najdeš v win2k direktoriju. Ne moreš ga zbrisati iz win, tako da pojdi v dos ali kaj podobnega.
Pa backup datoteke si prej naredi.

bastadu ::

Nevem kaj naj rečem, ampak zadeva deluje8-O . Sem šel v recovery conzole in s tam zbrisal ta fajl in v winsih še enkrat odkjkukal in obkljukal "Show icons using all possible colors" in sedaj je vredu. Res hvala, dobiš za en beer:P
In pa za ilustracijo, kakšne ja razlika sedaj, pa še ena slikica;):

blabla ::

No problem. ;)
Meni se je tudi ene parkrat že to zgodilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

trollanje

Oddelek: Loža
305017 (4337) xyd1
»

Kupec Ageie nVidia (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
549130 (7244) Jst
»

Vistin Aero ne vpliva na delovanje sistema (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
829551 (6075) Matevžk
»

Anonimizacija za vsakogar: TorPark v0.2

Oddelek: Novice / Zasebnost
246737 (5301) MrStein
»

Random

Oddelek: Znanost in tehnologija
434507 (3737) Thomas

Več podobnih tem