» »

Zvočna kartica

Zvočna kartica

mato22 ::

V kratkem mislim zamenjati računalnik in me zanima glede zvočne kartice.
Kupiti nameravam HERCULES Game Theater XP Sound Card ( 26.000 sit).
Kakor sem gledal na internetu naj bi bila kartica super.
Kaj pa pravite vi??? Katero kartico naj vzamem??

CandyMan ::

Brezveze meces stran kes. Raj kup SB Live 5.1 pa prsparas 15k. Sam jo uporablam na zvocnikih 5.1 pa morm rect da da res use od sebe zvok je pa res HUD :D

tha_man ::

Ja, če potrebuješ oni eksterni modul s priključki, potem je dotični Hercules nedvomno najboljša izbira. Sicer pa je SB Live 5.1 res še vedno najbolj ugodna zvočna, kar se same kartice tiče (tu ni modula).
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

undefined ::

Če že izbiraš firmo in želiš imeti 100% kompatibilnost, potem ne izbiraj in kupi Creative. Je pa Live 5.1 povsem zadovoljiva ter poceni izbira za navadnega uporabnika.

FANATIK ::

Hercules za svojo ceno nudi njveč. Dejstvo.

Samo poglej: Fortissimo II za 10 kSIT je bila ZELO čislana kartica, hvaljena vsepovsod in podpira 6.1 zvok. Sedaj je zunaj Fortissimo III in podpira 7.1 zvok za 15 kSIT in je na vseh testih spet zelo hvaljena. Jaz osebno mam GameTheater XP 7.1 in je zlo uredu stvar. 6-kanalni audio izhod, optični in koaksialni vhod&izhod, 4 USB, slušalke, mikrofon(line-in), MIDI in&out, game port in najbrž sem še kaj pozabil. Za 27 kSIT.

undefined ::

Fanatik, ne mi rečt, da uporabljaš 7.1 sistem zvočnikov? Ali pa morda le 6.1? 5.1? Hmm. :>

Kompatibilnost - na to jaz stavim. :)

Paramedic ::

Men bi 7.1 tko fajn prišla - mam v sobi 5.1 komplet in stereo od stolpa. A bi sekalo or what? 8-). Mam pa zdej Live 5.1.
End transmission.

5er--> ::

FANATIK: Kje si ti našel GameTheater XP 7.1?
Kakor jaz vem trenutno obstaja le: HERCULES GameTheater XP 6.1 (oziroma starejša različica 5.1) Je izšla nova?:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero zvocno za surround

Oddelek: Kaj kupiti
9990 (819) govno
»

Konfiguracija - vase mnenje?

Oddelek: Kaj kupiti
6818 (702) Thanatos
»

A je dobra

Oddelek: Kaj kupiti
12929 (703) BlackHole
»

Katera zvočna kartica 5.1?

Oddelek: Zvok in slika
111393 (1081) jamiroq
»

Hercules Game Theater + DTT2200

Oddelek: Zvok in slika
6951 (834) goranTNT

Več podobnih tem