» »

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

«
1
2

Tr0n ::

Western + Rockstar = Red Dead Redemption. :)


Uradna Stran
Wiki
Videos

Igra izide 21. maja v Evropi za 360 in PS3. Dokaj zanimiv izgleda "free roam" online mode, kjer si lahko sestavis skupino 8 igralcev in po celotni world mapi pocnes, kar ti pase.

Meizu ::

Osnovano na GTA IV pogonu... Zanimivo :)

Tr0n ::

Yup, podoben open-world princip, ampak v wild, wild westu. Pa z multiplayer modi, kot so deathmatch, capture treasure ipd.

BALAST ::

Zopet majo prioriteto konzole. :8) za PC pa pride verjetno pol leta kasneje. ;(

Tr0n ::

Ce bo sploh prislo za PCja. :)

huelz ::

Fajn, upam da se ta mesec naredim multimedia/fitnes sobo, bo pasal po telovadbi se mal na kavc pa xbox startat :))

dronyx ::

Streljanje v GTA je precej leseno, tako da se bo dobro vklopilo v temo divjega zahoda. ;)

Slo-One ::

 ...

...



No malo upanja :) .

GLAVNI ::

April drugo leto, čeprav mislim, da je bilo rečeno, da tega za PC ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

Sandi1987 ::

Kako pridem v Main Menu, ko sem enkrat že v igri? Včeraj sem pritisnil kar srednjo (Xbox) tipko.

Berserker ::

Glede malo prodanih izvodov GTA4 za pc je res vprašanje če pride RDR za pc.

Orbit89 ::

Saj so sedaj izdali obe epizode za GTA4, tako da je možno da pride na PC.

Tr0n ::

Dokaj visoke prve ocene.

360
PS3

bajsibajsi ::

PC verzija, FPS, manjsi crosshair... pa bi blo vredno probat. :) Feeling naredi dober, muska, zvok orozja, repetirka...

Berserker ::

V petek dobim za ps3. Baje da je ful random dogajanja še bolj kot v GTA4, dogajajo se baje pretepi, prevare, umori, obešanja, napad divjih živali brez tvojega vpliva . Skratka v petek če bo sreča bom že g33kal. Upam da je dober MP. Najprej pa še kaj od C. Eastwooda in od John Wayne pogledat.

Guzzy ::

treek povej koliko stane, imam ps3 in po tvojem opisu zgleda res legendarno.

dronyx ::

Tr0n je izjavil:

Dokaj visoke prve ocene.

Pri oceni Rockstarjevih iger sem sam zelo skeptičen. Recimo GTA IV se mi zdi skrajno precenjena igra, daleč za res dobrim San Andreasom.

opeter ::

Video Review (HD):

http://www.gamespot.com/xbox360/action/...

Video Review (SD):
http://www.gamespot.com/xbox360/action/...

Meni izgleda super. Čakam, da bo cena malo padla (da se poleže prvi val), pa morda še na kakšen popravek (da recimo konj, če ga pustiš samega, ne bo samo tak izginil), potem pa v nakup!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

SlimDeluxe ::

dronyx je izjavil:

Recimo GTA IV se mi zdi skrajno precenjena igra, daleč za res dobrim San Andreasom.

San Andreas je za tisti cajt, ko je izšel, bil poden če gledaš tehnološko, od GTA3 je bil napredek skorajda ničen.
GTAIV je meni bil preveč štorijalno klišejski (jadna izvedba "srbskega" imigranta), ampak glede na NYC izgled, odlično fiziko in končno tudi multiplayer, bi lahko rekel, da se s tabo načeloma ne strinjam :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Berserker ::

GTA4 je ena redkih umetnin. Mesto je precej dobro narejeno. Napredna fizika in gibanje lika tudi. Skratka serija je postala bolj realna in ne več tako čefurska kot SA. Jim pa zmankuje ideje za misije, čisto so se iztrošli. Raje bi videl če bi šli spet v 90. leta brez rusov, srbov in muslijev pa podobnega ilegalskega sranja, spopadi med črnskimi tolpami, drogiranje, neonaciji, kraja avtoradijev, sega avtomati, dance muzika.

Tu sem naročil pač dam malo več samo takšne sandbox igre so vredne denarja.
http://www.platform.si/dead-redemption-...

Guzzy ::

men na platform.si nikol ne dostavijo. čakal sem 3 tedne na eno igro pa sem pol prekino.

petrus ::

Še dva video opisa, prvi od Gametrailerja, SD / HD, in drugi od IGNja.
stati inu obstati

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: petrus ()

def0r ::



:)

particle ::

LOL!

Rockstar at its best! Zakon no, ker bug :D

Tr0n ::

Haha.

IvoJan ::

epic xD a je ze kje uradna najava za PC?? glede na to da je rockstar bo pomoje enako kot z GTAji.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

def0r ::



Se en dokaj smesen bug:D

Berserker ::

Hahaha sicer že lep čas igram na PS3, samo pravijo da ima xbox360 verzija malo lepšo grafiko. Ima pa igra tudi nekaj tehničnih težav, na čase ni šlo odpret menija, pri pokru se miza in obrazi soigralcev sploh niso naložili, enkrat je loading zamrznil, tako da upam da čim prej izdajo popravek.

Dr_Andy ::

am, igra Call Of Juarez: Bound in blood(al neki takega) je full taka lesena,težko meriš,ne razločiš sovražnikov,skratka čudna je! Ali je RDR podobna tej Call Of Juarez?

St235 ::

ja, seveda je podobna, približno tako kot je GTA podoben Duke Nukemu. 50x smo ti že razložil, da je RDR GTA na divjem zahodu.

romex ::

Jz igram že kak teden, narejeno mam 40%, igram na x360, zaenkrat še nobenih težav (bugi, štekanje).. tko d veselo tolčem mehikance :)

p.s. igra je zasnovana na gta pogonu, vendar smisel igre ni isti.

Slo-One ::

Mimogrede zakaj je ta tema sploh tukaj in ne v izbi za konzole?

Berserker ::

Em ker je RDR igra ?

BigWhale ::

Hmm, nuno lahko zvezes, jo posadis na konja, odpeljes do zelezniske proge, jo vrzes gor in pol cakas, da pride vlak ...

Berserker ::

Ja če to narediš dobiš achivement ali trophy, če bi bilo možno bi raje videl če bi šel cel vlak čez samostan. So pa zanimivi detajli v igri, recimo v mehiki kupiš časopis v katerem opisuje začetek prve svetovne vojne(europe at war) in da se bo ta končala do božiča in upajo da bo amerika ostala neutralna.

Dr_Andy ::

to ni GTA ampak GTH(grand theft horse). :D

Dr_Andy ::

Berserker je izjavil:

GTA4 je ena redkih umetnin. Mesto je precej dobro narejeno. Napredna fizika in gibanje lika tudi. Skratka serija je postala bolj realna in ne več tako čefurska kot SA. Jim pa zmankuje ideje za misije, čisto so se iztrošli. Raje bi videl če bi šli spet v 90. leta brez rusov, srbov in muslijev pa podobnega ilegalskega sranja, spopadi med črnskimi tolpami, drogiranje, neonaciji, kraja avtoradijev, sega avtomati, dance muzika.

Tu sem naročil pač dam malo več samo takšne sandbox igre so vredne denarja.
http://www.platform.si/dead-redemption-...




Tudi jaz imam namen kupiti preko platforma. V kolikem času(če si jo sploh dobil) si jo dobil?

Sandi1987 ::

Obrnil. Vsaj misije.

65.2 %, 11 hr 37 min 2 sec, 57 missions.

Dr_Andy ::

pri tej igrici se mi zelo dopade funkcija'' cover''!

Slo-One je izjavil:

 ...

...



No malo upanja :) .




kok sm vesev da mam ps3!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

Lloyd Banks ::

Zanimiv konec..... R.I.P. John Marston

IvoJan ::

sej ne da si ravnokar zaj**al vsem zgodbo igre an?? xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Pesimist ::

zgleda cool skoda le da ni za pc in mouse. noja mogoce se bo treba pocasi na gamepad navadit. si bom zdownludu, pa 6 months live placo i guess.

nuclear ::

Kako me nasmejejo komentarji občasnih igralcev iger... "igrica" ... ahjej.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Guzzy ::

Preobrnil igro, zlo dobra.

Pesimist ::

Mene pa nasmejijo komentarji geekov kot tvoj nuclear. Ziher ownas kaki mmorpg ker si stik z realiteto ze zgubo :)

nuclear ::

ne igram mmo, ker sem zaposlen in nimam časa. igram pa fps, če te že zanima.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

T-Majo ::

Guzzy je izjavil:

Preobrnil igro, zlo dobra.


!SPOILER ALERT!

Zadnja story misija ima verjetno samo en konec? Ko ubijejo Johna. Takrat, ko imaš dead eye?


Drugače pa po zgodbi zelo počasi napredujem proti 100%. Stranger missije, nightwatch, bounty huntting - vse gre po 0.5 do 2.5% navzgor.

Berserker ::

T-Majo je izjavil:

Guzzy je izjavil:

Preobrnil igro, zlo dobra.


!SPOILER ALERT!

Zadnja story misija ima verjetno samo en konec? Ko ubijejo Johna. Takrat, ko imaš dead eye?


Drugače pa po zgodbi zelo počasi napredujem proti 100%. Stranger missije, nightwatch, bounty huntting - vse gre po 0.5 do 2.5% navzgor.


SPOILER ALERT 2

To ravno ni zadnja misija. Še imaš kot njegov sin opravka z šerifom.

T-Majo ::

Aja? Nevem zakaj se mi potem misija na prikaže.

Da ne misliš dodatka, Undead Nightmare.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

Berserker ::

T-Majo je izjavil:

Aja? Nevem zakaj se mi potem misija na prikaže.

Da ne misliš dodatka, Undead Nightmare.


SPOILER ALERT

Ne misija je kot stranski quest. Ker sem igro igral maja, se točno ne spomnim. Vendar vem da greš k takšni hiši - podrtiji ob jezeru ( tukaj se je tudi dogajala misija, kjer iščeš gatling gun ki ga tam sploh ni bilo).
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46685054 (507) DejchSLO
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423673 (668) DejchSLO
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211574 (9620) jype
»

Igre v letu 2010. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10227976 (24643) Berserker

Več podobnih tem