» »

Novi plačilni razredi v Sloveniji

Novi plačilni razredi v Sloveniji

T-Mac ::

Mogoce kdo ve kje najdem plačilne razrede v sloveniji?

klemenSLO ::

A ni to tko da ima vsaka firma svoje plačilne razrede ? in ne obstaja nič tkega na republiški ravni...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

T-Mac ::

aja ne bi vedu? jst mislm da je določeno npr 21 plačilni razred je bruto toliko in toliko

jrtjtejtt ::

za javni sektor so plačilni razredi, drugače pa maš po panogah sklenjene kolektivne pogodbe s količniki. Kaj te zanima javni sektor?

Tilen ::

Čemu naslov novi ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jrtjtejtt ::

Mogoče bi moral dat na koncu ?

T-Mac ::

ja zanima me javni sektor

jrtjtejtt ::

Proti koncu maš tabelo razredov

http://www.dz-rs.si/index.php?id=101&sm...

T-Mac ::

hvala lepa

lp

CoolMike ::

Jaz bi prašal, če ti Tarifni razredi, iz linka zgoraj, veljajo tudi v zasebnem sektorju? Sem prepričan, da velajajo, samo bi rad slišal še od drugih

Isotropic ::

ne sanjaj
ti pa malo poguglaj op

Beef ::

Se opravičujem ker obujam temo ampak bi rad ugotovil v kateri plačilni razred spadam da pogruntal koliko regresa bi naj dobil da vidim, če bo se znesek ujemal s tem, kar bodo izplačali. Zaposlen sem v javnih delih.

jrtjtejtt je izjavil:

Proti koncu maš tabelo razredov

http://www.dz-rs.si/index.php?id=101&sm...


Link ne dela. Imam cca. 789,15€ bruto, piše da je to minimalna plača ampak piše tudi da je to osnova za V. stopnjo izobrazbe. Ampak nikjer pri hudiču ne piše kateri plačilni razred je to.;((

LP!

Blinder ::

javna firma in minimalna plača?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Tiger ::

Beef je izjavil:

Se opravičujem ker obujam temo ampak bi rad ugotovil v kateri plačilni razred spadam da pogruntal koliko regresa bi naj dobil da vidim, če bo se znesek ujemal s tem, kar bodo izplačali. Zaposlen sem v javnih delih.

Link ne dela. Imam cca. 789,15EUR bruto, piše da je to minimalna plača ampak piše tudi da je to osnova za V. stopnjo izobrazbe. Ampak nikjer pri hudiču ne piše kateri plačilni razred je to.;((

LP!

Plačna lestvica. Torej si v 16. plačnem razredu. Regres-a dobiš po ZUJF (velja enako kot za leto 2013) - 484,40 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tiger ()

MadMicka ::

Menim, da ti pripada regres za letni dopust v višini minimalne plače, se pravi bruto 789,15 EUR. Namreč ZUJF se v delu, kjer govori o regresu za letni dopust, nanaša na javne uslužbence, ti pa to nisi.

Sicer pa vprašaj svetovalca na ZRSZ. Če ti bodo rekli, da ti pripada regres enako kot javnim uslužbencem, naj ti navedejo pravno podlago. Lahko da se motim, ker se pač s tem ne ukvarjam.

Beef ::

Eh hudič, ravno 30EUR preveč za večji regres.:(

Tiger je izjavil:


Plačna lestvica. Torej si v 16. plačnem razredu. Regres-a dobiš po ZUJF (velja enako kot za leto 2013) - 484,40 EUR.


Neto? Na linku piše Bruto, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Beef ()

Tiger ::

Da, znesek 484,40 EUR je BRUTO.

Beef ::

Okej, če je to bruto, kolk je pa potem neto? 350€?

BlaY0 ::

16% odbiješ...

kixs ::

Na tej strani izracuna neto 360€

T-Mac ::

Malo spet zbujam to temo... Torej ni nikjer nobene tabele plac po razredih recimo me kolega sprasuje ker ima 14 placilni razred in dela kot varnostnik... Zaseldil sem samo tabelo javnih usluzbencov

tor2 ::

http://www.sindikat-vir.si/db/sindikatv...
Če dela v zasebnem podjetju potem uporabljajo interno lestvico.

Če moram ugibati, ima kolega Slo minimalno plačo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tor2 ()

T-Mac ::

Ne kot varnostnik ima 14 placilni rared 637,91 eura bruto in potem mu dajo dodatek do minimalne slo place... Zanima me ce za to obstaja kaka tabela kje lahko to pogledas ali imajo to oni svoje neke razrede?

Ganon ::

Ne moreš, imajo svoje.

T-Mac ::

Ok hvala mu bom javil, dela nocne, praznicne, nedeljske ipd... Zato sprasuje ker se sedaj nekaj sindikalisti borijo da ne bi bilo vec tega da bi bili dodatki zraven place in ne v minimalcu zato pa je ta fora s tako pogodbo kakor sva govorila


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Višina plače

Oddelek: Loža
132330 (1806) Tilen
»

Pogodba za delo pod minimalno plačo

Oddelek: Problemi človeštva
226838 (4268) fosil
»

Minimalna neto plača

Oddelek: Loža
2724401 (22834) MadMicka
»

Placa za razvijalca informacijskih sistemov

Oddelek: Pomoč in nasveti
102246 (1928) Klampfer
»

Slovenska država najbolj požrešna?!

Oddelek: Loža
291800 (1181) Super Sonic

Več podobnih tem