» »

Apple ali HTC???

Apple ali HTC???

uros86 ::

Živjo!

Namreč imam namen kupit novi telefon in se odločam med:

1. Apple iPhone 3GS
2. HTC HD2

kaj mi priporačate, kaj je boljše, kakšno je vaše mnenje?!?!?!??


Hvala

mtosev ::

htc
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

LuGi ::

3GS oz.. potem ze raje Desire namesto HD2 (preveliko skrupcalo)

__Devil__ ::

Definitivno iPhone, sploh pa če iščeš najboljši touchscreen.. Sicer tudi HD 2 ni slab, ampak prevelik. Drugače pa se strinjam, da je tudi Desire precej zmogljiv ter popularen.
Skratka, če imaš denar priporočam, da posežeš po iPhonu.

Keyser Soze ::

Bi priporočal Desire, če že ciljaš po iPhoneu in HD2.

Ponuja boljšo out-of-the-box izkušnjo za razliko od HD2, ki vseeno zahteva nekaj predznanja in tweakanja, da postane ultimativna mašina v malem.

Je pa res, da z malo tweakanja registra lahko HD2 prilagodiš samemu sebi v nulo. Od osvetlitve, pa vse do samega touchscreena oz. obnašanja/odzivnosti le tega.
OM, F, G!

PINki ::

Sam imam HD2 vendar zelo pogrešam appstore. Velik plus mi je pa velikost ekrana. Je pa browsanje zelo hitrejše ko vklopiš N mode za wifi. Poje iphone, čeprav je boljši občutek browsanja v Safariju. Sam bi edino še Desire-a sprobal preden bi se odločil ali nazaj na iPhone ali ostati na Desiru. Do nadaljnega pa bom mel HD2 še naprej.

Pa kamera je odlična na HD2 brez fleša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

LuGi ::

Vidim da ga poje ja(NOT)..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

PINki ::

Si slep kaj sem zgoraj napisal? V registru je treba omogočiti N-mode, ki je po defaultu izklopljen. Nato deluje precej hitreje.

Speed Up Web Page Loading Considerably
The following registry tweak will enable almost instantaneous web page loading in the web browser. It apparently enables wireless N mode but seems to work with cellular data too. Go to:
HKLM/Comm/BCMSDDHD1/Parms
11nModeDisable = Change from 1 to 0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

noraguta ::

ok mene tuki sicer neki offtopic zanima, pa kok v porabte dnarja za browsane po recimo letališčih , ko ste v tujini?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Gregor P ::

Službeno (ker je zares nujno in od tega odvisi posel), ali privatno (ko zares ni nujno, da bi ekstra trošil denar po nepotrebnem)? Kar nekaj letališč ima zastonj brezžično omrežje, v nasprotnem primeru pa mislim, da stane v EU 1MB (za prenos podatkov) 2 evra.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

IvoJan ::

vecina letališč ima wifi tko da ne porabim niti eura :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Keyser Soze ::

LuGi je izjavil:

Vidim da ga poje ja(NOT)..

Tako počasi pa še moj ni delal, ko sem nanj namestil en zjeban custom ROM. Tako, da sem malo skeptičen do tegale testa, ker če bi meni delal tako počasi, bi ga že vrgel skozi okno.

Eno podvprašanje, a na iPhoneu lahko dostopam do Klika, in če ja, kako?
OM, F, G!

Limit-sky ::

"Eno podvprašanje, a na iPhoneu lahko dostopam do Klika, in če ja, kako?"

Seveda lahko. Kje se ti ustavi?

r0ker ::

3GS proti HD2? to sploh ni vprašanje.
vsaj počakaj na nov iphone, mogoče bo tisti vreden te cene kot jo ima 3gs.
LuGi, še računalnik ti ne odpre strani tako hitro, kot jo 3GS tam. da odpreš stran na že zagnanem browserju ti vzame vsaj 3 sekunde. njemu pa je zaganjanje browserja in odpiranje strani vzelo 4 sekunde.
jap, preverjeno. prvi zagon pocketnow.com na 3GS vzame nekaj manj kot 7 sekund

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0ker ()

xCore ::

iPhone
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Keyser Soze ::

@Limit-Sky
Ne, se sploh ne ustavi, samo včeraj sem nekaj probaval, pa mi ni uspelo zgruntat (na Touchu, ne na iPhoneu, ampak tle nima veze).
OM, F, G!

Limit-sky ::

Če si certifikat pošlješ po emailu je stvar veliko lažja.

PARTyZAN ::

HTC Desire

Jazek ::

tudi sam se odločam med HTC HD2 IN HTC Desire vendar bom verjetno kupil HTC HD2 zaradi zaslona

LuGi ::

Se zal ti bo..pocasno skrupcalo (samo zato ker fura wm)

Keyser Soze ::

Jazek je izjavil:

tudi sam se odločam med HTC HD2 IN HTC Desire vendar bom verjetno kupil HTC HD2 zaradi zaslona

Res je velik, ampak včasih že celo prevelik. Probaj najprej zadevo v živo če se da. Da vidiš kako ti leži v roki.
Overall bi pa vseeno rekel, da ima Desire boljši zaslon, razen po diagonali.
OM, F, G!

PINki ::

LuGi je izjavil:

Se zal ti bo..pocasno skrupcalo (samo zato ker fura wm)

Sori ampak kle se ne strinjam. Počasen? Med premikanjem slik, posnetkov, sporočil v HTC Sensu je tako odzivno, da še, če zelo hitro premikaš prste procesor enostavno sledi. Ni 1ghz procesor brez pomena vgrajen.

c00L3r ::

HD2 je napačen nakup zaradi Windows Mobile OS. Za Windows Mobile se več ne razvijajo nove aplikacije, saj se razvijalci pripravljajo na Windows Phone, ki bo zamenjal Windows Mobile. Združljivosti med tema dvema ni.

Vprašanje je ali vzeti iPhone, katerega izmed Android-ov (recimo HTC Desire) ali pa kaj od Nokia-e.

LuGi ::

Vidim na videu da traja in traja da odpre browser..8-O

Če bi HD2 fural Androida -- 1A! Tako je pa WM srednja zalost.

d0rK ::

Dej, če se najde še kakšen strokovnjak za WM ki črpa svoje izkušnje iz videov na YT: FUCK OFF.

JayKay ::

veliko ljudi ki je prešlo iz Hd2 na Desire iam zelo pozitivno mennje. Osebno nisem delal s HD2, sem pa delal z iphonoma, kjer mislim da je Desire zelo primerljiv produkt.

LuGi ::

Video pokaze vse kako aparat smrdi ker fura WM..

Ni je smooth wm masince.. android/iphone os :thumbsup:

Jazek ::

:D sedaj ste mi čisto spremenili misli

HTC HD2 sem videl v živo, a ga žal nisem imel možnosti prižgat tako da sam neven točno kako je z njim. Toda kolikor sem bral na forumih je zaradi HTC Sense popolnoma drugačen od drugih mobilnih naprav ki oporabljajo WM(Glede hitrosti delovanja).

Kaj pa HTC Desire VS Nokia n900?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jazek ()

d0rK ::

Tko kot jaz voham do sem kako ti smrdiš. Sem uporabljal HD2 v zivo in je vse letel.

LuGi ::

Joj kako smo uzaljeni..hitr na drevo jok in stok!

Desireja vzam..imas dedicated temo.. uporabniki zadvolni=)

d0rK ::

Jz nism prov nič užaljen. Tebe bi moralo biti sram da človeku serješ po temi z ničvrednimi trditvami.

LuGi ::

Vidi jih sam na posnetkih.. dokazi ti da je smooth? Boli me k. ce si ti videl kako smooth deluje.. dokazi/pokazi.

Zal zadeva ni tako smooth kot podobni modeli na Androidu oz 3GS na OS4

In jaz ga definitvno nebi vzel ker WM platforma 6.1/6.5 je :drek:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Gregor P ::

Jazek je izjavil:

Kaj pa HTC Desire VS Nokia n900?

Kar se Nokie N900 tiče je odvisno od tebe, kako zahteven uporabnik si; z njo se sicer da početi vse mogoče, ampak ni ravno za nekoga, ki je vajen recimo iPhona (torej ali imaš res željo in znanje navijati CPU, nameščati celoten OpenOffice ipd.). Poteka na alterovem forumu debata o N900 za malo več informacij;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

LuGi ::

Itak si pa zberes gsm ki ti najbolje odgovarja.. Rabis tipkovnico? Vecji ekran? itd.. najbolje da si preberes/pogledas review aparatov in primerjas..

Sicer sem pa za Android-a ;)

c00L3r ::

Sem uporabljal WM več kot leto dni. Zdaj imam Desire. Zaradi mene si lahko vsak kupi HD2. HD2 je strojno gledano odličen telefon. HTC-ev Sense UI tudi odlično opravlja svoje dela. Ampak, ravno v dodatnih aplikacijah (app-ih) se kaže prednost pri novi generaciji pametnih telefonov. Windows Mobile pa je sistem, ki ga sam Microsoft opušča. Jaz ne bi kupil nove naprave, katera se ne bo več podpirala v prihodnosti.

uros86 ::

Moram rečt ste me zelo presenetili..............z vsem tem... :)

Kolk vidim HD2 odpade 8-)

Nokio E71 imam že zdaj.
Tko da bom vrjetno te šel na iPhone 3gs ali HTC Desire.

Na iPhone se da naložit Garmin ali ne???
Ter kakšne so možnosti da bo Android v slovenščini???

__Devil__ ::

Garmin za iPhone je.
Možnosti za Adnroid so, ampak še ni nobeden prevedel zaenkrat (vsaj tako se mi zdi:D) iPhone pa že ima možnost, da posloveniš OS.

Zgodovina sprememb…

LuGi ::

Ne ni =)

Imas pa ostale navigacije..igo, tomtom.. itd

__Devil__ ::

Hmm.. pa se mi je zdelo, da sem nekje zasledil Garmin ;((.

SuperKobeD ::

Ali pa če počakaš na HTC EVO 4G ki je u bistvu HD2 z androidom ;)
[With the lights out]

Infinity ::

Sam sem ime 3Gs-a, HD2 in trenutno imam Desire tako da ti lahko podam osebno izkušnjo...

Zame je bil moj prvi touchscreen telefon ravno iPhone (nisem hotel da se mi zamerijo) in sem rekel samo waw, prvič v življenju mi je na telefonu delalo vse tako kot mora, pa nisem imel malo število aparatov, pa sem si rekel da moram preizkusiti še WM in Android nakoncu pa bom videl kaj bom obdržal za dalj časa. Po malo več kot mesecu uporabe 3Gs-a sem zamenjal za HD2, ki se mi je v roku enega tedna zameril saj TS ni bil odziven in nasplošno je bil sistem buggast, edino kar je bilo na tistem sistemu dobrega je bil SenseUI, pretrpel sem še 2 tedna in si umislil Desire-a, ki ga imam slabe 2 tedna in sem ravno tako navdušen... Browsanje je ravno tako udobno kot na iPhonu, TS je konkurenčen 3Gs-ovem in ravno tako, vse magično dela...

Moja odločitev je bila da bom obdržal Desire, ampak le dokler ne pride vem 4. verzija iPhona, poj bomo pa videli naprej.

LP, I

Keyser Soze ::

SuperKobeD je izjavil:

Ali pa če počakaš na HTC EVO 4G ki je u bistvu HD2 z androidom ;)

Uf, ju bistvu sploh ni HD2. Na prvi pogled se skrije med HD2-je. Po podrobnejšem pregledu pa ugotoviš, da gre za njegovega, precej boljšega naslednika.
OM, F, G!

c00L3r ::

HTC EVO 4G uporablja WiMAX, če se ne motim?? Telekom pa je opustil WiMax projekt že lani.

d0rK ::

Poleg tega sploh ni planov da ga bo HTC pripeljal sem.

Čipovje podpira naše frekvence ampak je telefon sam trenutno zaklenjen na CDMA.

Keyser Soze ::

d0rK je izjavil:

Čipovje podpira naše frekvence ampak je telefon sam trenutno zaklenjen na CDMA.

Ma, trenutni Evo je pač ekskluziva Spirita. Ampak IMO ni hudič, da kakšen mesec ali dva, mogoče tri, po izzidu tam, ne dobimo GSM verzije za ostala svetovna tržišča.
OM, F, G!

d0rK ::

Jah, jaz hudo upam ker bi ga takoj kupil ampak sem bral da HTC nima nikakršnih takih namenov.

Jazek ::

Zanima me kakšno zaščitno folijo uporabljate lastniki HTC HD2. In pa mogoče kje ste jo kupili?

Glede hitrosti internetnega browsanja:)) (tukaj se vidi da je malce hitrejši HTC HD2, pri zgornjem posnetku pa je ravno obratno)


Lp

PINki ::

Jaz je ne uporabljam, ker ga imam v etuiju, ki je bil zraven priložen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232695 (22368) LuGi
»

iPhone 4 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16725063 (20043) Keyser Soze
»

Apple rekordno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6722903 (20788) nekikr
»

V Sloveniji prodajajo iPhone (iz IT in HR)

Oddelek: Mobilne tehnologije
457696 (6855) huelz
»

Nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
192930 (2564) demon#666

Več podobnih tem