» »

iPhone 4

iPhone 4

1 2
3
4

Pesimist ::

Jaz sem tudi studiral da bi nabavil prenosni polnilec. Ker ta Android je en velikanski kup dreka. Zelo nezanesljiv sistem kvazi.

Ce vcasih se telefon v idle sprazne v dnevu pa pol, ker doloceni progrmai negrejo v sleep mode. LOL.

V dnevu in pol se mi je kompletno sprazno iz 100% na Off moj kurcev Desire, pa ga niti iz chargera nisem vzel, niti se ga dotakno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

d0rK ::

Pravijo, da bo imel 512MB rama. Sah-weet. I want. :)

M-XXXX ::

Pesimist je izjavil:

Jaz sem tudi studiral da bi nabavil prenosni polnilec. Ker ta Android je en velikanski kup dreka. Zelo nezanesljiv sistem kvazi.

Ce vcasih se telefon v idle sprazne v dnevu pa pol, ker doloceni progrmai negrejo v sleep mode. LOL.

V dnevu in pol se mi je kompletno sprazno iz 100% na Off moj kurcev Desire, pa ga niti iz chargera nisem vzel, niti se ga dotakno.

Ce ne poznaš telefona, še ne pomeni da je zanič. Hint: tudi če ga ne uporabljaš je privzeto skos povezan na internet.

Pesimist ::

moj ne.

M-XXXX ::

Pesimist je izjavil:

moj ne.

No potem ti bo zdržal krepko nad 2 dni...

Pesimist ::

ja ce nebni bil os tak zbugan kot je mogoce.

M-XXXX ::

Pesimist je izjavil:

ja ce nebni bil os tak zbugan kot je mogoce.

Jah, če nam ostalim zdrži tolk dlje bo mogla bit krivda na tvoji strani, ne na splošno!

Pesimist ::

Sej res. Jaz sem napisal os za moj fon. Tak da sem jaz kriv.

M-XXXX ::

Pesimist je izjavil:

Sej res. Jaz sem napisal os za moj fon. Tak da sem jaz kriv.

Nisi pogruntal kaj sem hotel povedat... Krivda je na tvoji strani, ker glede na to, da omenjenega problema nima ostalih 99.9% uporabnikov je razlog na tvoji strani.

Pesimist ::

Sej sem ti potrdil, da sem jaz kriv ker sem ga jaz napisal. Ti nisi razumel, da se strinjam z tabo.

49106 ::

M-XXXX je izjavil:

Pesimist je izjavil:

Sej res. Jaz sem napisal os za moj fon. Tak da sem jaz kriv.

Nisi pogruntal kaj sem hotel povedat... Krivda je na tvoji strani, ker glede na to, da omenjenega problema nima ostalih 99.9% uporabnikov je razlog na tvoji strani.


Jaz imam tudi težave z baterijo, včasih zdrži polna 2 dni, včasih pol dneva in to neglede na uporabo. Funkcije epla, čeprav jih je manj ima da delajo. se pa to masno plača. Upam da se ga da v US dobiti za 300US brez naročnine oz. da se naročnina sklepa na daljavo. Za ta denar boljšega telefona ni. 800eu kolikor se ceni v avstriji je pa občutno preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

gpc17 ::

Jao berem take teme mi je kar slabo.. Važno da vsi zagovarjate svoje HTC HD2-je in HTC desire in podobna sranja od telefonov..
Imel sem htc hd2 in ni bolj glupga telefona.. Lahko ga stweakaš še tako menjaš windowse pa še zmeraj na vsakem windowsu vedno kaj ne bo delalo skoz nekaj šteka, da napišeš 1 sms porabiš pol leta.. Velik kot škatla..
Desire rajši ne probam, ker prebiram forume in ga ljudje tako pluvajo..
Prste si zlomiš da ekran kaj zazna..

In ja potem pridejo na vrsti vsi v tej temi ki sovražijo Apple - pomoje sam zato, ker nimajo dosti financ + tega grem stavit da jih 99% sploh ni imelo še iPhone-a in govorijo o takih primerih kot so : joj ne dela flash, ne zna pošilat mmsov, nokija vse to zna..
In primerjate iPhone prve generacije z HTC desirom. Primerjite ga z 3GS ali pa 4ko.. Na iPhonu pač dela vse.. Na vaših desirih pa pol stvari ne.. Da ne govorimo o touchscreenu..
Beseda o flashu.. Koliko dejansko uporabljate flash? Radi gledate reklame?
Streama se na iPhonu preko quicktime playerja, videje ti pa itak odpira v youtube aplikaciji..
In potem še taki osebki " z resolucijo so pretiravali" .. Ni to kot HD2 ko nič ne vidiš na ekran.. Črke in ikone so enako velike kot pri 3GS, le bolj ostre..

Priporočam vsem ki blatijo iPhone po dolgem in počez, da ga sprobajo za 1 mesec in potem govorijo. V mislih imam tudi prihajajočo 4ko.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gpc17 ()

Onlyx ::

Desire rajši ne probam, ker prebiram forume in ga ljudje tako pluvajo..
Prste si zlomiš da ekran kaj zazna..


Sam imam probleme, ker mi prehitro kaj zazna. Je zelo občutljiv in vse deluje gladko.

Lion29 ::

desire in evo imata baje probleme z zaslonom, ce niso "ozemljeni" torej ce ga mas na mizi in delas z enim prstom gor ne dela dobro, ce ga mas pa v eni roki in z drugo roko delas pol je ok

http://www.engadget.com/2010/06/14/htc-...

Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Keyser Soze ::

gpc17 je izjavil:

Jao berem take teme mi je kar slabo.. Važno da vsi zagovarjate svoje HTC HD2-je in HTC desire in podobna sranja od telefonov..
Imel sem htc hd2 in ni bolj glupga telefona.. Lahko ga stweakaš še tako menjaš windowse pa še zmeraj na vsakem windowsu vedno kaj ne bo delalo skoz nekaj šteka, da napišeš 1 sms porabiš pol leta.. Velik kot škatla..

Da nisi ti imel v roki mobi reglje. iPhone je "user friendly" telefon. Tudi če si totalni "tehnični" butl. HD2 ni. Je pa s tweakanimi WMji (custom roki) več kot uporaben. Tako da imam občutek, da je bil pri tvojem problem na sprednji strani displaja.

Ne tega zamerit telefonu. :D
OM, F, G!

gpc17 ::

Sej to je problem ker ni.. Ker predn ugasnš net morš stisnt 6 gumbov..
Na iPhonu ti pač to sploh ni potrebno ker to sam kontrolira..
Ja res je uporaben s custom rom-i ojoj pinch to zoom dela res briljantno morm rečt, če ne bi meu gor opere bi mi loudal slo-tech 17 ur.. No ja windows mobile nikoli več android pa še manj.

tilinho20 ::

Morte p tut usako iphone temo pospammat z primerjavo med drugimi telefoni...

slatncan ::

gpc17 je izjavil:


Desire rajši ne probam, ker prebiram forume in ga ljudje tako pluvajo..
Prste si zlomiš da ekran kaj zazna..


in ravno s tem si dokazal da si navaden...nebom napisal kaj...sam imam desire, pred tem sem imel omnia i900 in par nokij...na omnii si si polamal prste da je kaj prijelo...na desire pa pihneš pa prime ekran...tak da ne mlati v prazno...al pa prpopaj linke od forumov kje jih pluvajo...razn o tem da se na 2.1 ne da na kartico nasnet appov če ni rootan fon...

pa ne me narobe razumet...iphone se mi dopade...ampak dat 500-600+ € za telefon?za buđet 350€...nov desire z 2 letno garancijo al Iphone 3G italjanski al zaklenjen 3GS...ka mislite a?pa pustmo to da npr. desire pri mobitelu pride 340€ + 2 leti...kaj grejo v nos vsem te vezave...če ti je operater vredi boš tak al tak ostal...al ne?

Gregor P ::

Kar se tiče subvencioniranih telefonih pri nas je čista katastrofa;(( Telefoni, ki so v tujini celo zastonj, so pri nas še vedno vsaj 300 evrov za enako ali celo slabšo naročnino:(

Morda pa ravno zaradi tega še nimajo naši mobilni operaterji Applovih produktov v ponudbi, ker bi jih morali ponujati po cca 200 evrov (torej bi morali upoštevati Applovo politiko), naši bi jih pa raje po 450 evrov:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

slatncan ::

jah subvencionirana ponudba gor al dol...sam sem bil tut čisto waw ko mi je bratranc iz nemčije reko da bo gor dobo iphona 4 32gb za 140EUR...samo kaj ko ma 70EUR naročnine za mislim da 300min, 300sms pa 300mb prenosa...

M-XXXX ::

Kar se tiče subvencioniranih telefonih pri nas je čista katastrofa Telefoni, ki so v tujini celo zastonj, so pri nas še vedno vsaj 300 evrov za enako ali celo slabšo naročnino

Najvišji razred telefonov je cca 350€ z 5€ naročnine. Bi pa rad videl, kje dobiš z 5€ mesečno zastonj 500€ vreden telefon:D

BALAST ::

Naši mobilni ponudniki, so skorajda obubožani proti AOL ali T-Mobile, zato se ne spravijo na lastno pest uvažat in podpisovat velike pogodbe. Če pa se najde neka srečna zvezda ali pa neka megakorporacija, ki že zakupljeno kvoto aparatov prodaja naprej, v zameno za neko strateško sodelovanje ali druge dobrobiti (oglaševanje, razvoj softvera), potem se lahko cene vsaj malce približajo evropskim pogodbam (seveda z naročnino). ;)

Gregor P ::

M-XXXX je izjavil:

Kar se tiče subvencioniranih telefonih pri nas je čista katastrofa Telefoni, ki so v tujini celo zastonj, so pri nas še vedno vsaj 300 evrov za enako ali celo slabšo naročnino

Najvišji razred telefonov je cca 350€ z 5€ naročnine. Bi pa rad videl, kje dobiš z 5€ mesečno zastonj 500€ vreden telefon:D

Takole na prvo žogo npr. Nokia N900 pri Mobitelu (329 evrov pri mesečni naročnini v višini 44 evrov oz. 77 evrov) in pri Vodafone v VB (zastonj pri naročnini 35, 40 in 60 funtov, torej 42, 48 in 72 evrov) ... zagotovo so si paketi v podrobnostih različnih, ampak vseeno ...

P.S.: sicer nisem imel v mislih tega, da ti dajo sicer drag pameten mobilnik zastonj za osnovno naročnino, ampak tako, da če je že naročnina draga, potem je pa lahko vsaj telefon bolj subvencioniran.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

SuperKobeD ::

slatncan je izjavil:

...pred tem sem imel omnia i900...

slatncan je izjavil:

...ampak dat 500-600+ € za telefon?


Kokr vem je bla Omnia tud 500€+ pred dobrim letom ;)
[With the lights out]

slatncan ::

omnia i900?ja mogoč v redni prodaji...zaj so pa po 90EUR na bolhi...pa ni to bitno...point je bil al 2 lete star iphone 3G(3GSi so še kr dražji al pa zaklenjeni) al pa nov desire, ki pa 3GSa nažge na celi črti...

SuperKobeD ::

Jah znamka naredi svoje :)
[With the lights out]

Lion29 ::

malo sem pogledal review na engadgetu... in sem kar impresioniran!

noro kaj je apple naredu iz tega telefona...ta zaslon je res fenomenalen...

ce bi meli se SD card slot, mini hdmi in bolj odprt sistem, bi takoj kupu

ampak zdaj vidim, da je evo dejansko crap in bi bilo treba pocakat na alternative

zaenkrat pa lahko mirno recem, da je iphone 4 ta boljsi phone
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

d0rK ::

Samo butelj lahko reče, da je EVO "dejansko crap".

Lion29 ::

d0rK je izjavil:

Samo butelj lahko reče, da je EVO "dejansko crap".



glej do danes sem bil cisto za evo-ta...
ampak kolko berem zadnje tedne, da se odlepjajo zasloni, da ne dela dobro multitouch, niti single touch... da se full hitro baterija iztrosi, etc, etc....

tale iphon4 me je res presnuil...

tak da v primerjavi s tem telefonom mislim...
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

js osebno ::

Kako pa je iPhone 4 crap pa še nisi slišal?
--------------
EDIT: medtem ko sem pisal... http://www.engadget.com/2010/06/23/yes-...
--------------
Osebno čakam na objektiven review...

Zgodovina sprememb…

gpc17 ::

slatncan je izjavil:

omnia i900?ja mogoč v redni prodaji...zaj so pa po 90EUR na bolhi...pa ni to bitno...point je bil al 2 lete star iphone 3G(3GSi so še kr dražji al pa zaklenjeni) al pa nov desire, ki pa 3GSa nažge na celi črti...

Ti si pa pacjent res. Valda da boš primerjal ceno v redni prodaji če kupuješ iphone 4 tudi v prosti prodaji in se napihuješ da je predrag!!
Rabljen italijanski 3gs ima ceno okoli 450€ ali še manj..
iPhone 4 pa 630€, ta cena je skoraj enaka ceni 3GS prejšne leto..

Desire žge 3GS-a ja.. Po čem že ? Si imel doma 3GS-a? Dvomim.

slatncan ::

kaj me veze redna prodaja al vezava?te pa naj naši papaki od mobitela dajo na trg iphona za podobn dnar kot je desire pa bomo razmišlal drugače...

in da te še citiram: "RABLJEN italjanski 3GS...."

e vidiš...rabljen...ta vezava meni ne pomeni nič...ker sem že 10let ma mobitelu pa še bom naprej...tak da za tist aneks je men ravno...

mel sem že marsikaj doma na probi od kolegov, tudi 3GSa

djordjevic ::

Kaj pa Droid X? Ravno imajo unboxing na engadgetu, sodeč po enem starejšem članku z istega sajta pa je tudi prava beštija.
No grave is deep enough to keep us in chains.

d0rK ::

Brez frekvenc za Evropo.

RazzorX ::

Nism nek fanboy, ampak od vseh telefonov ki sem jih probal je iphone dejansko edini kjer tisto kar, naj bi delovalo, dela. Android froyo sicer še nisem probaval ampak nekako po youtube ne izgleda nekaj kar dela dokler ne tweakaš vsega. :) Enostavno iphone dela kar naj bi in to odzivno. Mogoče je zadeva draga, ampak se ga po mojem mnenju splača kupit če hočeš vsaj nekaj investirati v telefon in če ga potrebuješ veliko. Ima svoje pomanjkljivosti kot je to, da je za vsakega hudiča potrebna povezava z računalnikom (iTunes) in podobne applove fore ampak mislim da se ta preživet.

js osebno ::

Ima svoje pomanjkljivosti kot je to, da je za vsakega hudiča potrebna povezava z računalnikom (iTunes) in podobne applove fore ampak mislim da se ta preživet.

.Kot se da preživeti tisto nekaj malega tweakanja, če smo že pri tem...

d0rK ::

Jaz trpim že zaradi iTunesa. Počasen drek, ki naserje en shitload servicev.

Limit-sky ::

d0rk, a to na winsih? Z windowsi nimam izkušenj, a jih lahko c/p, da vidim, če jih jaz tudi imam, ker jih nekako ne najdem toliko.

js osebno ::

kotnikd3 ::

iPhone 4 vs HTC EVO - Video Sample


js osebno je izjavil:

človek skoraj ne more verjeti

isti problem imajo tudi uporabniki ostalih iphonov z nameščenimi iOS 4 (jabuk.si)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kotnikd3 ()

MTm2H37rqt7B ::

@thejan2009:
Nja, tole z anteno je fail. Vendar je zdaj vprasanje kdo je zaj*. Nimajo vsi takih tezav.

Gregor P ::

Brez panike ... na trgu je že rešitev za težave z iPhonovo anteno:D
 D sjolušn :P

D sjolušn :P



Seveda imamo sedaj novo težavo, kako potem upravljati kapacitivni zaslon?!?:))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

d0rK ::

Limit, na winsih, ja.

AppleMobileDevices
iPod Service
mDNSResponder

Za nekatere nič, zame preveč, vse kar je več kot iTunes.exe.


Kar se pa antene tiče.. Ni šans, da še kdaj kupim kater iPhone. Drugih Epl produktov itak kupujem. Zdej Jobs osebno prav: Ne držat telefona tko. LOL. Problem so uporabniki, itak.

Limit-sky ::

OK, shitload of three services. :)

d0rK ::

Jp jp. Noben drug program jih ne naserje toliko. Go Epl!

Limit-sky ::

Katastrofa! Predlagam vsem uporabnikom itunes, da prodajo apple produkte in nabavijo nekaj uporabnega, kar lahko uporabljaš kot ključek. To je najboljše možna rešitev. Tile polizdelki so pa res crap. Kdo sploh to kupuje?

d0rK ::

A ti je mami vzela liziko pa si slabe volje? :-(

IceIceBaby ::

Gregor P je izjavil:

Brez panike ... na trgu je že rešitev za težave z iPhonovo anteno:D
 D sjolušn :P

D sjolušn :P



Seveda imamo sedaj novo težavo, kako potem upravljati kapacitivni zaslon?!?:))




:)

Limit-sky ::

Mislim, da je tole začetek konca appla. Konec je... :)

IceIceBaby ::

Ja, sigurno. Vedno je tako. Vsaka megakorporacija propade takoj, ko izda en izdelek z eno nekritično pomankljivostjo. Tako pač ta svet deluje :)

A si že kdaj videl, da bi kakšen proizvajalec avtomobilov naredil slab in pokvarljiv avto, pa potem nebi takoj propadel?
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri high-end pametni telefon? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24261631 (54758) PrimozR
»

Prispel je iPhone 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
34788338 (77527) Bor H
»

Apple klecnil pod navalom prednaročil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10334243 (31014) thezerox
»

Apple ali HTC???

Oddelek: Mobilne tehnologije
475096 (4245) PINki
»

V Sloveniji prodajajo iPhone (iz IT in HR)

Oddelek: Mobilne tehnologije
458027 (7186) huelz

Več podobnih tem