» »

Parkiranje za umret!

Parkiranje za umret!

1
2
3 4 5

Nagi Bator ::


Se z drugega kota



Mi znamo vsaj nekje vozit :))

Sam parkirat pa ne znate nikjer ;)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

Dr_M ::

Sam parkirat pa ne znate nikjer ;)


Dam roko v ogenj, da je bla baba >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Nagi Bator ::

Ne, ni bla.
Verjetno je videl plac med dvema colnoma, pa je pac vmes zavil.

Pyr0Beast ::

Lej. Pa še prvezan je da ne odplava :)

(A se samo meni zdi da so gume popolnoma zlizane ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

AngelOfDeath ::

gokky je izjavil:

c0dehunter je izjavil:

Lol :))

Verjetno so bli policisti tolk "fer", da so pač pustili samo obvestilo in poklicali ustrezno službo za zavarovanje samega kraja, ker drugače se da avto samo nazaj prekucnit in se odpelaš.


Če je to res, gre za smrdeče nesposobno službo. Table so napačno postavljene.



Me prav zanima koliko ljudi ve kako se pravilno postavi te zadeve, tile očitno ne. Po drugi strani pa me zanima kaj bi se zgodilo če bi se en hotel po "predpisih mimo" peljat :)
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

BlueRunner ::

A štejejo tudi dostavaljalci, ki jih ne moti zapreti pločnik + kolesarsko stezo in prisiliti pešce in kolesarje, da hodijo po štiripasovnici? In ne... model se ni pospravil v minuti ali dveh. Tam je visel več kot 10 minut. Koliko točno pa ne vem, ker sem prej šel naprej...

Oh, pa še malenkost, da ga ni mojstra, ki se bi lahko pri takšnem parkiranju, iz stranske ulice varno vključil v promet na štiripasovnico.

Napačno parkiranje

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

fidekk ::

Taki prizori so v LJ pogosti. Jaz ne vem od kje tem dostavnim kombijem pravica, da iz glavne ceste zapeljejo na pločnik + kolesarsko stezo in kar grejo.

BlueRunner ::

Morda imajo to pravico iz naslova premalo varnostnikov in policistov...

KoMar- ::

Zgodaj zjutraj sem že dvakrat videl nekega dostavnega psihota stat na Celovški blizu Lorexa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

madog ::

A štejejo tudi dostavaljalci, ki jih ne moti zapreti pločnik + kolesarsko stezo in prisiliti pešce in kolesarje, da hodijo po štiripasovnici? In ne... model se ni pospravil v minuti ali dveh. Tam je visel več kot 10 minut. Koliko točno pa ne vem, ker sem prej šel naprej...

Oh, pa še malenkost, da ga ni mojstra, ki se bi lahko pri takšnem parkiranju, iz stranske ulice varno vključil v promet na štiripasovnico.


Tale slika kolikor vidim je pred bavarskim dvorom, iz te ulice se lahko vključi samo na en pas v desno in ne v 4. Zaprl je pločnik + kolesarsko stezo in progo mestnega avtobusa, linije namenjene avtomobilom so prosto prevozne. Glede na to da pa se sedaj že glede dostavhin vozil delate norca bi vas rad v LJ videl s takim kombijem najti parkirno mesto, in nato razložiti par deset škatel po možnosti še ne moreš vseh na enkrat peljati. Če ne veste kako zaj***** je to delati v Lj vas vabim na en takšen izlet z mano.


ps. pa to ni moj kombi na sliki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

KoMar- ::

Zaprl je pločnik + kolesarsko stezo in progo mestnega avtobusa

Ja, maš prav. To je pa itak tako malo, da se ne bi smeli norca delat. :D

madog ::

Če ti je šlo tako na živce in da si imel celo toliko časa da si slikal in nato še čakal 10 min bi mu lahko šel pomagat in bi bil model al pa deklina na svoji poti naprej že veliko prej.

KoMar- je izjavil:


Ja, maš prav. To je pa itak tako malo, da se ne bi smeli norca delat. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

Pyr0Beast ::

Pa se parkira 5 metrov prej da se lahko vozila kam umaknejo.
Ne pa skoraj v križišču pustiti vozilo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

fosil ::

Glede na to da pa se sedaj že glede dostavhin vozil delate norca bi vas rad v LJ videl s takim kombijem najti parkirno mesto, in nato razložiti par deset škatel po možnosti še ne moreš vseh na enkrat peljati.

Klasičen izgovor vseh osebkov tvojega tipa: tik pred vrati me ni čakal prazen parkirplac, zato sem pač "moral" parkirati na pločniku/cesti/zelenici...

Tudi če dostavljaš robo nisi nad zakonom. Tam se ne sme parkirat in konec.
Parkiraj na ustreznem mestu in robo dostavi z vozičkom.
Tako je!

BlueRunner ::

Tale slika kolikor vidim je pred bavarskim dvorom, iz te ulice se lahko vključi samo na en pas v desno in ne v 4.

Želel sem napisati, da je Slovenska 4-pasovnica.

Zaprl je pločnik + kolesarsko stezo in progo mestnega avtobusa, linije namenjene avtomobilom so prosto prevozne.

Proga mestnega avtobusa je bila prosta (morda iz slike to ni videti). Po mojem znanju in razumevanju je ta del vozišča, čeprav rezerviran za določeno vrsto motornih vozil, še vedno vozišče in ne nekaj tretejga. Mimo tega, da se po njemu občasno nepravilno pripeljejo osebna vozila, je verjetno ena najlepših izkušenj v življenju voznika potniškega avtobusa to, da mu izza takšnega loleka na cesto "pokuka havba", ko se poskuša nekdo vključiti v promet (tudi ta pas je potrebo prevoziti) ali pa pred avtobus stopi pešec (kombi je previsok, da bi bilo videti, če se bo kaj takšnega zgodilo).

Torej bi dejstvo, da je prvi pas res rezerviran za javni potniški prevoz gledal še kot bolj škodljivo okoliščino...

Glede na to da pa se sedaj že glede dostavhin vozil delate norca bi vas rad v LJ videl s takim kombijem najti parkirno mesto, in nato razložiti par deset škatel po možnosti še ne moreš vseh na enkrat peljati.

Eno je, če zapelješ na pločnik in storiš tehnično gledano prekršek. Nekaj čisto drugega je, če s svojim obnašanjem povzročaš splošno nevarnost za pešce, kolesarje, voznike iz stranske ulice in vozila javnega potniškega prometa na glavni cesti. Čisto konkretno bi lahko voznik zaprl del pločnika, kar se velikokrat tudi stori, pri čemer bi imeli pešci in kolesarji še vedno prost prehod (čeprav malo bolj ozek), vozniki, ki se vključujejo s stranske ulice, pa tistega kritičnega 1,5m, da vidijo kaj jim prihaja iz leve. Veliko bolj varno in pregledno. Je pa res potem hudič, ker ne moreš brcniti škatle iz prtljažnika pred vrata. Moraš nesti kakšna dva metra.

Če ne veste kako zaj***** je to delati v Lj vas vabim na en takšen izlet z mano.

Če pa kakšnega voznika dostnavega vozila zanima zakaj je to problem, pa naj drugič parkira na železniški progi. Saj bo vlak ustavil in počakal, če bo pravočasno videl oviro. Mar ne?

Čisto nepovezano s to sliko vendar pa v ilustracijo kako se obnašajo dostavni kombiji na tem koncu pa je primer kombija Pošte Slovenije (hitra pošta), ki je peljal po pločniku avtobusne postaje (od slike kombija levo) vzvratno in pri temu podrl starejšo gospo, ki je stala pri miru in čakala na avtobus. Na žalsot ni uspela dovolj hitro odskočiti. Šele razbijanje ostalih čakajočih potnikov po plehu ga je ustavilo.

Če sem vabljen na takšen izlet, potem raje ne hvala. Pa ne rečem, da si ti osebno neuvideven ali celo slab voznik. Vendar pa je povprečje porazno.

Če ti je šlo tako na živce in da si imel celo toliko časa da si slikal in nato še čakal 10 min bi mu lahko šel pomagat in bi bil model al pa deklina na svoji poti naprej že veliko prej.


Čez cesto mimo njega po burek. Nazaj z burekom, ga slikam iz druge strani ceste, ko čakam na zeleno za pešce. 4 intervale semaforja - cca. 10 minut. Človek naj bo srečen, da me je prazen želodec premamil, da si nisem vzel toliko časa, da mu zaloputnem zadnja tovorna vrata in ga povprašam po zdravju. Če bi jezikal pa halo 112. Osebno nimam nikakršnih zadržkov občevati s Policijo ali policisti.

Nekako tako, kot sem naredil temu vozniku tovornjaka: Tržaška na koncu Ljubljane, proti Brezovici. Iz dvorišča priti na cesto ni težava, težava je, če se ti tam napaca šlepar, ki zakrije cel km ceste, ki je dovolj ravna, da po njej ljudje ne vozijo 50, kolikor je omejitev ampak bolj v okolici 70 - 90. Potem pa poglej s havbo na takšno cesto... pa še dež, da se sploh da lepo ustaviti. Najprej "oprostite gospod, imate kakšno težavo, vam lahko pomagam?" Po prejetem "od*ebi" v nekako podobno sočnih besedah pa iz žepa fotoaparat in škloc slikica. Nekaj je bilo kriljenja, slišati je bilo nekaj malega kričanja. Ravno tako je uporabil svojo hupo. Je pa res, da je po fotografiranju odrinil v cca. 15 sekundah. Torej postanek ni bil tako izjemno nujen...



Sem zloben? Ne vem. Morda. Vendar pa imajo vozniki "ki niso ničesar storili" neverjeten strah pred fotografiranjem. Takoj, ko pride do fotke ali pa možnosti, da se fotka "zgodi", se jim začne nenadoma hudo moditi drugam. Sam pa ne izzivam srečo ampak raje storim nekaj, kar pokaže, da praktično vsak voznik ve kdaj je storil napako. Nima pa želodca vztrajati pri njej takoj, ko se pokaže že minimalna možnost, da bodo zaradi napake dejansko kaznovani. Torej težava ni v izobrazbi, ampak v odnosu tipa "če me ne ujamejo, je OK".

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Pyr0Beast ::

Se ne morem bolj strinjati.

Samo je zanimivo kakšno veliko moč ima fotoaparat ? :)
Je celo nad 'strahom' pred policijo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Mehmed ::



Kaj je point tega fotkanja drugace? A se jim da kazen na racun slike uredit al je bol iracionalen strah to?

Dr_M ::

Haha, dobr se je punca znajdla :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BlueRunner ::

A se jim da kazen na racun slike uredit al je bol iracionalen strah to?

Čisto iracionalno... samo s fotko se ne da storiti ničesar, kar sta Policija in mestno redarstvo že nekajkrat poudarila.

Je pa fotka prikladna, če se odločiš poklicati enega izmed teh dveh organovi, ki dejansko začneta prekrškovni postopek. Če se storilec v vmesnem času odpelje pač pokažeš fotko kot dokaz, da se sam nisi zmišljeval. Čeprav krivca v tem primeru roka pravice več ne bo dosegla.

Sicer pa še en primerek:



Kdor pozna center Ljubljane bo opazil, da je to 40 metrov od vhoda v Policijsko postajo Ljubljana Center. Čudovito parkiranje. Če se to dogaja pred policijsko postajo, pa to pove ogromno o temu kaj si ljudje mislijo o učinkovitosti in prizadevnosti naše prometne policije.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

AndrejS ::

Morda pa je lastnik tega avtomobila sorodnik (-ca) od kresalove.

Volk| ::

AndrejS je izjavil:

Morda pa je lastnik tega avtomobila sorodnik (-ca) od kresalove.

Dvomim, tisti imajo malo boljše avte, saj si lahko privoščijo
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

RedDrake ::

Ah, blizina PP ne pomeni nic.
Policajem se vecinoma fucka za vse prekrske ki se okoli njih dogajajo, poleg tega pa se sami krsijo vse po spisku (ko niso na nujni voznji seve).
Recimo, pri nas (nova moscanska PP v zeleni jami) VSI (ampak brez izjeme) policisti, tako v civilnih kot sluzbenih vozilih prevozijo STOP znak brez da bi sploh upocasnili. Jaki zgled.
Me zanima kaj bi se zgodilo ce bi na stativ ob krizisce postavil kamero in jih snemal ko vozijo ven iz PP - bi se morda kdo spametoval, ali pa bi me kaznovali po kakem xy clenu?
Da dejstva da so vsi plocniki naokoli zaparkirani, pa gospodje policisti ne ukrenejo nic niti ne omenjamo

Kar pa se lenobe in idiotizma tice, pa je lep primer zopet pri nas na isti ulici kot je PP. Ena stran relativno siroke ulice ima urejena parkirna mesta, na drugi strani pa je en meter sirok plocnik. Na tisti strani kjer ni parkirisc stoji sola.
V tej soli (oziroma njenih telovadnicah) se popoldan dogaja veliko aktivnosti in starsi vozijo otroke. Brez izjeme je najprej zaparkiran plocnik na strani sole, sele nato pa ljudje parkirajo cez cesto. Aja pa prehod za pesce je direktno pred vhodom v solo, tako da je pri pravilnem parkiranju cez cesto le 8m daljsa pot do vhoda. Seveda ni odvec omeniti da s tem plocnik na tisti strani postane povsem neprehoden.
Podoben primer je par ulic stran, kjer vsi stanovalci his puscajo avtomobile NA cestiscu na obeh straneh. Kljub temu da imajo morda z izjemo 1-2 his vsi vec kot dovolj prostora na dvoriscih.
Bom popoldan pofotkal in objavil :)

BlueRunner ::

Dajmo še kakšno slikico... morda bodo te dale komu za misliti.

Ejsi_Disi ::

p2729481 Me prav zanima koliko ljudi ve kako se pravilno postavi te zadeve, tile očitno ne. Po drugi strani pa me zanima kaj bi se zgodilo če bi se en hotel po "predpisih mimo" peljat :)[/st.citat naj bi izjavil:



In kaj


In kaj je narobe?
Rock n' roll ain't noise pollution!

Mehmed ::

A pa je delo policajev kaznovat take al je od mestnega redarstva?
Drugace sem blizu osnovne sole, prov ne morem razumet tega. Vzgejo zmigavce pa ubijajo promet da spremijo froca not. Ok, ceprav je vhod 10 m stran pa se ga vidi iz avta, razumem na zacetku leta. Ampak da froci ne zmorejo sami po 10-ih mesecih sole? In ker se ob taki uri najdejo tudi dostave na drugi strani ceste je res lep slalom za dobro jutro.

gokky ::

Mehmed je izjavil:

A pa je delo policajev kaznovat take al je od mestnega redarstva?
Drugace sem blizu osnovne sole, prov ne morem razumet tega. Vzgejo zmigavce pa ubijajo promet da spremijo froca not. Ok, ceprav je vhod 10 m stran pa se ga vidi iz avta, razumem na zacetku leta. Ampak da froci ne zmorejo sami po 10-ih mesecih sole? In ker se ob taki uri najdejo tudi dostave na drugi strani ceste je res lep slalom za dobro jutro.


Otroci do 7. leta starosti ne smejo sami v promet. Načina parkiranja na morem komentirati, ker lahko, da kljub temu ustreza (oddaljost od sosednjega roba/polne črte,...)

Mehmed ::



Za boljso predstavo, od kolickov do vrat je prevec tvegano za otroka samega po pol leta, zato pustijo avto na cesti za par minut.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

IvoJan ::

vodmat:))
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

gokky ::

Mehmed je izjavil:

Za boljso predstavo, od kolickov do vrat je prevec tvegano za otroka samega po pol leta, zato pustijo avto na cesti za par minut.


Kot si pokazal na sliki, pa je za količki prometna površina (parkirišče), torej velja, kar sem rekel. Dodatno imajo šole navadno pravilnike, da je otroka do določene starosti potrebno pripeljati in oddati učiteljici.

To, da ljudje puščajo avto na cesti, ni povezano s tveganjem za otroka in se mi zdi nespametno to tudi povezovati. To je pač odločitev voznika, ki bi lahko parkiral tudi drugje. Še vedno pa ne vidim razloga (ker ne poznam okoliščin), da bi bilo parkiranje na tem mestu prometni prekršek.

Mehmed ::

Tveganje je bilo sarkazem, parkirani avti pac niso neka nevarnost, novim pa itak s svojim pocetjem zaprejo dostop. Sem hodil na to solo, prvic slisim za to. Otroc so v prvih razredih hodili pes in z busi pol ure do sole brez tezav, danes pa ne smejo par metrov od avta v vidnem polju starsev ali kaj?


Zdej a je prekrsek ali ne ti najbolj enostavno odgovorim tako, ko so vcasih policaji tm se nihce ne ustavlja. Mozno da je nakljucje sicer.
Stekam enako situacijo okoli vrtcev, tudi ne obsojam jih. Petletnega otroka bos dostavu vzgojiteljici, ni dvoma. Osnovnosolca spremljat do vrat je pa pretiravanje.

Edit: ni nakljucje, sm vidu tablo prej, da se ne parkira tm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mehmed ()

Hardstyle ::

Eno je parkiranje, drugo pa ustavljanje! In če starši pripeljejo otroka v šola, se na tem mestu ustavijo in ne parkirajo.

Mehmed ::

Ce pustijo prazen avto verjetno ni ustavljanje vec? Nima veze sicer, parkiranje in ustavljanje je napisano, ce se ne motim.

KoMar- ::

Recimo, pri nas (nova moscanska PP v zeleni jami) VSI (ampak brez izjeme) policisti, tako v civilnih kot sluzbenih vozilih prevozijo STOP znak brez da bi sploh upocasnili. Jaki zgled.

Od kod ideja, da mora bit policija komu za zgled? Oni so "enforcement" - izvajanje zakonov in kazni.

IvoJan ::

no no... zakaj bi pa mi potem morali upostevat CPP ce njim "dol visi" za pravila na cesti?? pa nej mi en tak kazen napise da mu jo lahko u rit zataknem
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

KoMar- ::

Ravno v tem je point. CPP smo se vsi skupaj odločili, da ga bomo imeli. No, ne osebno, ampak tisti, ki smo jih izvolili, da to naredijo namesto nas. Zaposlili smo tudi ljudi - policaje - ki lovijo tiste, ki se ga ne držijo. Saj ni tako težko za razumet... Ne pravim, da se policajem ni treba držat pravil, ker se jih morajo, ampak na tebe in mene njihovo (ne)upoštevanje nima vpliva, ker se morava pobrigat zase. Policaji niso naši starši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Meizu ::

KoMar- je izjavil:

Ravno v tem je point. CPP smo se vsi skupaj odločili, da ga bomo imeli. No, ne osebno, ampak tisti, ki smo jih izvolili, da to naredijo namesto nas. Zaposlili smo tudi ljudi - policaje - ki lovijo tiste, ki se ga ne držijo. Saj ni tako težko za razumet... Ne pravim, da se policajem ni treba držat pravil, ker se jih morajo, ampak na tebe in mene njihovo (ne)upoštevanje nima vpliva, ker se morava pobrigat zase. Policaji niso naši starši.



Se ti zdi da je to tista prava demokracija? En drek je to.


Anyway, da ne bom offtopic - in tebi se zdi to sprejemljivo? Da policaji veselo kršijo zakone obenem pa za iste prekrške pišejo položnice ostalim? Policaji niso nobeni bogovi, da lahko delajo kar se jim zazdi. Pravila so za vse enaka (no ja, vsaj teoretično, v praksi je čisto drugače žal) in vsi bi se jih morali dosledno držati. In policajci tule niso nobena izjema.

KoMar- ::

Se ti zdi da je to tista prava demokracija? En drek je to.

Predstavniška demokracija je to, ja. Google it or something.

Policaji niso nobeni bogovi, da lahko delajo kar se jim zazdi.

Seveda niso, ampak če oni kršijo, to tebi ne daje nobene pravice, da ponavljaš za njimi. To je samo izgovor :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

black ice ::

Mehmed je izjavil:

Ce pustijo prazen avto verjetno ni ustavljanje vec? Nima veze sicer, parkiranje in ustavljanje je napisano, ce se ne motim.

Za ustavljanje velja, če zapustiš avto za < 15 minut. > 15 minut je parkiranje. Osnove CPP katere bi moral obvladati vsak prometni udeleženec.

Volk| ::

Tema se razvija v neželjeno smer. Ustvarjena je z namenom limanja slikic, da se malo nasmejimo.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Mehmed ::

Ne stopam jih tko da ne vem konkretno a so parkirani ali ustavljeni, oboje je pa prepovedano tm.

Volk jr. sej se loh temu smejis. Za policaje velja da so neumni, ampak bi jih meli za zgled tle. Starsi ki so najvecji zgled po chucku norrisu pa froce od malih nog ucijo, da je prav da se pripeljejo cisto do vrat pa delajo prekrske.
Ce vas tok motijo policaji jih slikajte med prekrski. Dobite par evrov od zurnala za fotko, oni bojo pa poslusal. Lahko pa sodniku recete sej so policaji tud prekrsek naredil pa javte kako se obnese.

BlueRunner ::

Ali pa zjokamo... Evo mojega današnjega prispevka.



Nagradno vprašanje: koliko bi tale plačal kazni v Nemčiji?

Sicer pa ta še ni hud. Pločnik je relativno velk in nadstreški v ozadju naredijo skoraj enako škode kot njegovo napačno parkiranje... pa čeprav ga to ne opravičuje.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Damiani ::

ne velik. Mislim da je kazen okrog 50eur.

LordTado ::

In le bi si avto dal na bok na parkirišču a je to napačno parkiranje?
Avto bi bil seveda znotraj črt na svojem mestu...

St235 ::

black ice je izjavil:

Mehmed je izjavil:

Ce pustijo prazen avto verjetno ni ustavljanje vec? Nima veze sicer, parkiranje in ustavljanje je napisano, ce se ne motim.

Za ustavljanje velja, če zapustiš avto za < 15 minut. > 15 minut je parkiranje. Osnove CPP katere bi moral obvladati vsak prometni udeleženec.



Mogoče bi si pa lahko kdaj obnovil svoje znanje prometnih predpisov, ker ustavljanja že dolgo ni več v CPP. tudi 15 minut se ne omenja več v zakonu.

SkIDiver ::

@BlueRunner za tole dejansko ne more dobiti kazni po ZVCP-ju kolikor jaz poznam CPP. Ne vem iz glave citata gre pa nekako tako, da se vozilo lahko parkira na površini namenjeni za pešce, če imajo pešci še vedno 1 ali 1,5 metra bočne širine prosto površino ob parkiranem vozilu pri čemer vozilo ne sme ovirati kolesarjev na kolesarski stezi.

BlueRunner ::

Ja... se tudi meni ne zdi ne vem koliko kritično. Je pa smotano, če želiš izstopiti iz busa in butneš v takšno grinto. Voznik bi bil lahko to malo bolje razmislil. Sedaj pa lahko razmišljamo, če ta površina ustreza definiciji "pločnika" ali definiciji "avtobusne postaje". Vprašanje najmanj za na ustavno sodišče. (sarcasm!)

Dodatek pa je, da so nadstreški, ki so bili postavljeni za LPP, na tej postaji skoraj enako varnostno problematični. Ravno zaradi tega, ker puščajo malo premalo prostora med seboj in robom vozišča.

Zgodovina sprememb…

Ejsi_Disi ::







Edit: Slikano 1x leta 2008 na Krvavcu. V resnici je bil avto še bolj postrani. Na slikah sploh ni tako opazno.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Zgodovina sprememb…

rfmw ::

Lj, pred ministrstvom na Tržaški.

parking

Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

333333 ::

Spiritual

BlueRunner ::

Počasi bo čas za novo slikico.


Vir

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6718144 (4376) acookook
»

Mestno redarstvo (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59397234 (15100) UganiKdo
»

Kaj lahko parkiramo na parkirišču?

Oddelek: Na cesti
243472 (2185) Daliborg
»

Parkirišča med bloki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14422740 (18661) Saul Goodman
»

Ali lahko občan redarja kaznuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6815646 (13199) Utk

Več podobnih tem