» »

ali sta janković in kučan bratranca?

ali sta janković in kučan bratranca?

tsh2 ::

Se mi zdi da sem to enkrat nekje prebral na internetu, pa nisem siguren, ali je res?

bluefish ::

Najbrž si bral tole nakladanje (Google v tej zvezi vrne le to):

"Tovariš Milan Kučan ima kar tri sestre poročene s Srbi in ima bratranca Zorana Jankovića. Janez Drnovšek je po narodnosti Albanec, Šiptar, ki ga je posvojila družina Drnovškovih iz Zasavja, pripeljala pa ga je v Slovenijo, ko je bil star tri mesece. Bivši predsednik parlamenta Rigelnik je poročen s Črnogorka Živano, slavni gobec Jelko Kacin je sin Hrvata iz Varaždina. Janez Kopač je poročen s Hrvatico. Tudi materi Toneta Partljiča in Jožefa Školjca sta Hrvatici. Mati Igorja Bavčarja pa je Srbkinja. Mati Jaše Zlobca je pravtako Srbkinja, oče spomenke Hribar pa je Črnogorec. Zmago Jelinčič pa je Hrvat, rojen v Poreču."

tsh2 ::

najbrž. obnašata se res tako kot bi bila bratranca.

Double_J ::

Nekaj zgleda le ima s Srbijo...:)

Hm. Milan je lepo omrežen že od rojstva. Ko je bila še Jugoslavija in se je pripravljal, da postane predsednik ZKJ je povsod pisalo, da je rojen v Gornjem Milanovcu, Srbija. Tja je njegovo družino iz Križevcev izselil Nemški nacizem. V tem kraju, kjer se je rodil, naj bi dobil ime po domačinu, ki je vzel pregnano družino pod svojo streho.
Po osamosvojitvi in kandidaturi za predsednika Slovenije, pa so se kar naenkrat kot kraj rojstva pojavili Križevci.
Človeku, ki manipulira celo s svojim krajem rojstva, da bi lažje delal politično kariero ne bi verjel niti besede.
Božidar Jović je v svoji knjigi "Razpad Jugoslavije" napisal, da bi Milan Kučan za svoj interes prodal lastno mater. Seveda imam tudi do Jovića zadržke, a je že vedel zakaj je to napisal. Za Drnovška ni kaj podobnega nikoli omenil.
Dve šivanki...

d0rK ::

Hočemo originalen birth certificate!!!

Pšenični ::

Ja bi bilo dobro kej bolj uradnega. Če se prav spomnim, je Kučan pomagal, da so odstranili Popita. Popita sem kot mulc celo bežno poznal. O njem lahko rečem le to, da kljub temu, kar je počel vsaj kradel ni. Čeprav so bili tisti modeli iz Mladine pri njem v Portorožu. Ravno zaradi tega. Kje so danes novinarji iz Mladine. Zgleda da so izgubili navdih za raziskovalno novinarstvo, ali pa sploh ne vedo, kaj to je.

Tko ko je danes s Titom, tko bo tud čez par let s Kučanom, ko bo začelo vsesorta prihajat ven. Takrat bomo razumeli, kaj se je sploh dogajalo v danešnjem času. Za Drnovška bi po njegovih "usmeritvah" lahko držalo da je to kar piše. V glavnem mislim da nekaj od zgoraj naštetega sigurno drži.

MadMicka ::

Jaz sem slišal, da je Jankovič hčerka od Kučana. Baje, da nasprotnih dokazov ni.

Pšenični ::

"Jaz sem slišal, da je Jankovič hčerka od Kučana. Baje, da nasprotnih dokazov ni."

Zanimivo, kaj takega pa še ne. To je možno le v Sloveniji.

cekr ::

V začetku 90-ih, ko je Delo konec leta izdajalo nek almanah, so bili popisani vsi politiki. Za Kucana je pisalo Cacak. Ker sem to zasledil 1x, sem to spremljal tudi naprej. Potem se je ta podatek ponovil še naslednje leto. Potem je pa čudežno podatek spremenjen v Križevci. Takrat so začeli kazati neko domačijo, ki jo je nekdo hotel spremenit v muzej. Hm?
Jankovic/Kucan-sorodstvene vezi me ne zanimajo. Problem so pa dejanja, kjer nekdo ščiti rit drugemu.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Avenger ::

Kdo od politikov pa preverjeno ni lopov?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

vasquez ::

Koliko vem nista v sorodu. Je pa Milan Kučan tast od Branimirja Štruklja (sindikat učiteljev), Jankovičeva žena pa je sestrična od Gregorja Viranta (ex ministra).

USS Liberty ::

Janković in Kučan nista bratranca, je pa res, da je Kučan Jankovićev politični boter in da je Kučan vedno bil in je še danes srbofil in da ima Kučan Srbe raje kot pa Slovence...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

poweroff ::

...in najhuje, Kučan ima levičarje raje od Janše.

Groza, vam rečem!:D
sudo poweroff

oracle ::

Pšenični je izjavil:

"Jaz sem slišal, da je Jankovič hčerka od Kučana. Baje, da nasprotnih dokazov ni."

Zanimivo, kaj takega pa še ne. To je možno le v Sloveniji.

To je Kresalova zakuhala!

msjr ::

To je približno tako kot tista iz socializma:

V družini sta bila dva brata. Prvi je bil sumljiv, ker je imel brata domobranca, drugi je bil zanesljiv, ker je imel brata partizana.

USS Liberty ::

poweroff je izjavil:

...in najhuje, Kučan ima levičarje raje od Janše


Kučan ima zadnje čase najraje neoliberalce kot sta Kresalka in Golobič
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Je pa zanimivo gledati, kako se samodeklarirani ponosni in hrabri slovenski desničarji panično bojijo Kučana.

O.

Good Guy ::

kučan in jankovič sta sestri...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Dr_M ::

Je pa zanimivo gledati, kako se samodeklarirani ponosni in hrabri slovenski desničarji panično bojijo Kučana.


Zakaj pa bi se Kucana bal? Da mi bo pirovsko gajbo sunil?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Good Guy ::

Dr_M je izjavil:

Je pa zanimivo gledati, kako se samodeklarirani ponosni in hrabri slovenski desničarji panično bojijo Kučana.


Zakaj pa bi se Kucana bal? Da mi bo pirovsko gajbo sunil?


ne lojtro
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

cekr ::

Na pločniku sedi Kućan z bingljajočimi nogami.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Samuel ::

kje ste zdaj našli kučana..??!

poweroff ::

msjr je izjavil:

V družini sta bila dva brata. Prvi je bil sumljiv, ker je imel brata domobranca, drugi je bil zanesljiv, ker je imel brata partizana.

Hi hi, svetovna.

So pa desni očitno res obupani, da so se spomnili na Kučana. Pomlad je tu, ulice pa prazne... LOL!
sudo poweroff

chittax ::

Nista bratranca, lol!!
Bratca sta in to topla.

Dr_M ::

zakaj se levi sploh na kogarkoli spravljajo? naj raje svoje pragove pospravijo in svoje pse postimajo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pšenični ::

"Je pa zanimivo gledati, kako se samodeklarirani ponosni in hrabri slovenski desničarji panično bojijo Kučana."

Ko zagledam kakšnega komunista se nagonsko primem za denarnico. To se mi dogaja predvsem v zadnjem času. Bil sem pri zdravniku, ki mi je rekel da to ni nič hudega, da se to dogaja čedalje več sotrpinom.....

Karaya 52 ::

Ko vidim psa na povodcu si mislim, "oh, upam da lastnik ni levičar". ;)

luli ::

Kaj reče nezaposlen fdv-jevec zaposlenemu fdv-jevcu? "Pomfri pa kokakolo, prosim."

Študent diplomira na fdv-ju in se zaposli v firmi, pa mu šef reče naj malo pomete po delavnici...
Fdv-jevc se začne pritoževati da z končanim faksom pa že ne misli pometat
Šef ga vpraša keri fax si pa končal
Študent reče FDV
Šef pravi aaaa mi je že jasno, se mu opraviči mu vzeme metlo iz rok in reče sej ni težko samo primeš za ročaj in takole počasi začneš pometat

poweroff ::

Kaj ima to veze s sorodstvenimi vezmi Janše in Kučana? :D
sudo poweroff

bluefish ::

Najbrž ravno toliko, kot imajo pri Janši in Kučanu veze sorodstvene vezi.

Samuel ::

Tale tema spada med gnojišče na Mnenjalniku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lik Milana Kučana (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22525311 (13721) ahac
»

Kdo naj bi bili strici iz ozadja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5510607 (8488) Mipe

Janša - revolucionar? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
34729119 (20919) kuglvinkl
»

Kučan v Haagu

Oddelek: Loža
402258 (1512) frenk

Več podobnih tem