» »

Arduino

Arduino

crazin' ::

Za vse Arduino fane in za vse, ki boste to šele postali!!!

http://earthshineelectronics.com/

Zanesljivo, preizkušeno, zelo kratka doba prispetja pošiljke od dne naročila.

Za vse ki ste se komaj začeli navduševati priporočam Arduino Starter Kit. Super zadeva!
Priporočam :)

jukoz ::

A pozna kdo une iz Ajdovščine, tehnologija.biz
A ma kdo kake izkušnje z njimi?

overlord_tm ::

jukoz je izjavil:

A pozna kdo une iz Ajdovščine, tehnologija.biz
A ma kdo kake izkušnje z njimi?


prejsni teden narocil, roba prispela. Sicer so dragi glede na to stran v 1. postu.

crazin' ::

Priporočam da oba začneta naročat robo pri Eartshineelectronic.com
Kot je overlord rekel je slo provider dražji od tega. Pa še zelo zanesljivo je in dobiš v kratkem času kar ti srce poželi.

WaterBoy ::

Lahko samo vprašam kaj je to. :)

jamiroq ::

tehnologija.biz je, kolikor vidim, drazja zato, ker prodaja 'prave' arduine. oni iz prvega posta prodajajo klone (dfrduino in roboduino).

edit: kar samo po sebi niti ni slabo, le malce bolj jasno bi lahko zapisali :P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

bluefish ::

Na tehnologija.biz so cene res pretirane, tudi za raznorazne dodatke in ostale komponente. Sam sem naročil preko ene od strani, ki so omenjene na uradni strani Arduina - skupaj s poštnino občutno ceneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Kami ::

Jaz sem od zgoraj omenjenega prodajalca / trgovine naročil Arduino in še nekaj manjših zadev (sicer preko Ebay-a) in sem bil s samim potekom nakupa in prodajalcem zelo razočaran.

Da sem pošiljko končno dobil je vse skupaj trajalo okoli pet tednov.

Prodajalec je napisal, da je pošiljko dal na pošto nekaj dni po prejetem plačilu ampak, ker je še po dobrem tednu ni bilo sem ga kontaktiral.

Enaka zadeva se je ponovila dva krat (drugič je napisal, da se opravičuje, da je prišlo do napake in da bo pošiljko še isti dan nesel na pošto).

Ker pošiljke dober teden po tem še vedno ni bilo sem mu napisal, da bom odprl pritožbo na PayPal-u (dispute resolution) v primeru, da mi ne odgovori kaj se dogaja z pošiljko.

Odpisal mi je, da je pošiljka bila poslana in bi tudi morala prispeti.

Pošiljke po nekaj dneh še vedno ni bilo zato sem tudi odprl pritožbo.

Tretji dan po odprtju pritožbe je pošiljka že bila pri meni (po datumu na pošiljki, se je videlo, da se je lagal in je dal pošiljko na pošto na enak dan, ko sem odprl pritožbo).

Zaradi te slabe izkušnje sam osebno pri tej trgovini zagotovo več ne bom kupoval (sicer je pošiljki priložil zastonj 2x16 LCD ampak to še zdaleč ne opraviči njegovega laganja).

crazin' ::

Zelo čudno!
Že večkrat smo tam naročili zadeve in vedno smo pošiljke dobiliu v roku največ 4 dni.
Mene je njihov customer service prav impresioniral. Se mi zdi da malo kje ko naročiš prek neta vse tak špila kot tukaj.

Tako da... res zanimivo.

techfreak :) ::

bluefish je izjavil:

Na tehnologija.biz so cene res pretirane, tudi za raznorazne dodatke in ostale komponente. Sam sem naročil preko ene od strani, ki so omenjene na uradni strani Arduina - skupaj s poštnino občutno ceneje.

Ko sem kupoval Arduino Mega ni bilo večjih razlik v ceni (1 ali 2€ več pri tehnologija.biz), poleg tega pa bi čakal vsaj 2 tedna na pošiljko iz tujine.

jukoz ::

Ma, kaj pa vem. Meni se ni koli ni zdelo komplicirat za 5 evrov.
Pri naročilih iz tujine mi gre vedno na živce da ne vem kdaj in če bom kaj dobil. Sploh glede na to da nimam kreditne kartice...
Sicer pa, moram najprej naštudirat v Fritzingu, da vidim če mi v teoriji dela. Sam časa ni dovolj zdele.

roli ::

Jaz sem že dvakrat naročil Arduine in nekaj ostale krame is http://www.skpang.co.uk
Zadevo sem vedno dobil hitro in brez težav. Čeprav zadnje čase sem se malo igračkal kar z svojimi ploščicami - kjer sem upoabil samo čip brez ostalega. Če slučajno koga zanima moj zadnji projekt:
http://r00li.com/index.php/arduclock
http://www.r00li.com

hacker1997 ::

jaz sem naročil arduino pri tehnologija.biz
ni bilo problemov. cene pa so res malo visoke

če naročiš več izdelkov se ti splača naročit iz amerike

(www.makemagazine.com)

greš pod maker shed store

KoMar- ::

Če koga zanima:

gtu ::

2011-02-24 11:16:03 Shipped
2011-02-12 21:08:52 Payment accepted
2011-02-12 17:48:25 Payment error

pa še do danes ni pošiljke s tega earthsineelectronicsa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DealExtreme - poceni gadgeti (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2052317236 (62321) Karen
»

Sledenje pošiljki - pošta slovenije (status se ne spremeni)

Oddelek: Loža
3520262 (11783) kloko
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529748 (23775) darkolord
»

Teagueduino - Arduino brez lotanja ali programiranja

Oddelek: Novice / Modifikacije
4412394 (9998) Karlos
»

ebay in carina

Oddelek: Pomoč in nasveti
173515 (2814) amigo_no1

Več podobnih tem