» »

Win98 Instalacija - Particije - Partition Magic

Win98 Instalacija - Particije - Partition Magic

cybermatrix ::

Pozdravljeni,

Imam sledeci problem. Ob instalaciji Win98 na surovo masino mi je ta samodejno sformatiral disk, ki je v bistvu velik 40 GB na samo 10 GB.

Pri tem me instalacijski program ni niti enkrat opomnil ali kakorkoli vprasal ce zelim disk razdeliti na particije. Edina opcija je bila pac mislim da podpora za velike diske kar sem potrdil potem pa je samodejno pricel s formatiranjem.

Ampak fora je zdaj ta, da mi je sformatiral le 10 GB, diska pa je 40 GB - kot je razvidno tudi v Biosu!

Kar me zanima je ce program Partition Magic 7 omogoca, da bi sedaj naknadno zaznal se preostanek diska ga razdelil na 3 particije po 10 GB in vse kar je ze instalirano do sedaj pustil nedotaknjeno ?? Ali se to s tem programom, da opraviti?? :\

In zakaj so mi Windowsi 98 ob instalaciji sploh lahko spregledali se ostalih 30 GB?? :|



Sumo ::

Hm, kaksno hudo instalacijo pa to imas? Moji windowsi 98 niti slucajno ne znajo sami kej formaterat pa to. Da nimas mogoce kaksen cd od IBMa, tisti pa znajo to.
Drugace pa lahko ostalih 30gb komot dobis. Samo zazeni racunalnik v DOS in pozeni fdisk, kjer bos naredil particije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poln c-disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
143851 (3631) opeter
»

Linux - particioniranje

Oddelek: Operacijski sistemi
61165 (929) Daedalus
»

Windows Vista - prostor particije?!

Oddelek: Operacijski sistemi
172761 (2474) Veron
»

WD 200 GB ata

Oddelek: Pomoč in nasveti
212196 (1977) Gutjerez
»

Nov 160GB vendar zazna samo 130GB (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
584727 (3553) Yamasaki450

Več podobnih tem