» »

Počasno odpiranje IE

Počasno odpiranje IE

akulp ::

Zjutraj se zbudim zaženem IE in opazim.....vedno ko odprem povezavo v novem oknu traja cca5-10 sek da se okno sploh odpre potem šele začne nalagati stran, če odprem povezavo v obstoječem oknu je vse OK. Tudi takoj ko prižgem IE se pojavi ta "premor". Kaj je lahko narobe?

Win XP
EI 6, SP1

Odin ::

Ravno sem misli odpret isto temo!

Imam isti problem, včasih mi pa okno sploh ne odpre, ampak šele ko prekinem povezavo z internetom. Potem pa se moram zopet povezat, če hočem nadaljevat. Zelo zamudno delo.

Kot da bi me računalnik zanalašč zajebavo!

V čem je finta?

akulp ::

Evo zdej mi je ratal rešit stvar, če imaš IE 6.0 SP1 greš v Add/Remove in tam poiščeš IE Sp1 ter klikneš in ti ponudi možnost Repair,..izbereš , resetiraš..in dela!:)

Ne wem ali moraš za to nujno imet IE 6.0 in Sp1 poglej in videl boš če imaš to možnost..

bodom ::

evo., isti problem pr meni. sam da jst nimam SP1. a mogoce ves kaj bi blo kej druzga?
res pa je, da mam sam 2Gb disk in je free samo 2mb:D...a je to mogoce tud vzrok?
mam pa winXP in IE6.
hvala, LP

akulp ::

Hm..ja tole z diskom bi znal bit vzrok...poskus si kaj posnet na CD naredi malo placa pa boš hitro videl, BTW a pa si pogledal v Add/Remove če maš tist gumb Repair ker sej ne wem če moraš met nujno SP1 ..sicer pa jest ti predlagam da še enkrat naloži IE6 pa mislm da bo pol dobr..

LP, Luka

bodom ::

hmm...ja diska je zal premalo, ker je to sam zacasni oz. nadomestni. pa tud da bi kej posnel na CD ne morm, ker se ne da niti nerota istalirat:(
ma se mi zdi cudno, ker je cel disk 2GB, pol pa sm instaliru winXP gor in je ostalo sam se 2MB free8-O 8-O
aja...pa bi bil mogoce tud problem, ker sm odstranu tm pod windows components-->MSN explorer?
LP

Odin ::

Kje pa imaš ta ADD/REMOVE?

akulp ::

MSN Explorer mislm da 100% nima veze.........

Odin: START-> Settings -> Control Panel->Add or Remove Programs :))) To bi pa lahko vedel...

bodom ::

ah nc, pol bom pa ze potrpel..ma se mi zdi, da je res to, da nimam nc free diska.
odin: hehe, to bi pa ze lahko vedel:D
LP

Odin ::

:8) Ja nisem neki ekspert na tem področju.

Je to slučajno na Internet lastnosti, povezave?

akulp ::

Odin: Sledi mojim navodilom zgoraj, ko boš prišel v ta "Zloglasni™" Add/Remove poišči tam Microsoft Internet Explorer 6.0 , klikni nanj in če boš imel gumb repair potem ga pritisni drugače pa pusti....

Odin ::

Joj, pardon, spregledal sem navodila!

Sem uspešno našel in popravil.

Najlepša hvala!!

akulp ::

np

Odin ::

Zopet isto.

Sem še enkrat popravil IE, pa mi spet dela tak počasi, al pa mi sploh ne dela.
Ma še kdo kakšen nasvet?

ali3n ::

Tudi jaz sem imel težave z SP1 za IE6 - vendar ne z IE ampak z Outlook Express-om - attachmentov nisem mogel odpret, shranit na disk,... vsa imena attachmentov so bila sivo obarvana; po deinštalaciji IE6 spet vse dela. Tko da sem zdaj nazaj na IE5.5
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

bodom ::

odin: ej, lohk da bo to zgledalo smesno sam...
jst ponavadi deinstaliram in instaliram IE tolk casa, dokler eden on naju (jst & komp.) ne odneha...do zdej ta metoda zaenkrat deluje. se zmer je komp. popustu prej, hehe:D
probaj, lohk ti uspe8-)
LP

JLP ::

Precej laži bi blo če bi kr Mozillo al pa Opero inštalirov :)
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246988 (20665) R33D3M33R
»

Nepotrebni fajli?

Oddelek: Programska oprema
91196 (1086) Storm
»

ekzplorer v več oknih

Oddelek: Programska oprema
9920 (774) Han
»

It's not a bug, it's a feature

Oddelek: Slo-Tech
131412 (1098) Sergio
»

internet explorer 5.0

Oddelek: Programska oprema
8902 (765) mmisv

Več podobnih tem