» »

problemi z essedi v gorici

problemi z essedi v gorici

bodom ::

zio.
pred dvemi tedni mi je crknu IBM disk in sm ga nesu na servis v gorico. in mi tip oblubu, da bodo pogledali kaj je, verjetno pa da mi bodo dali novega.
pa sm ga prejsnji tedn v cetrtek klicu in je reku nja poklicem "domani okrog stirih"...ok nej ti bo...
pol ga poklicm v petek in mi rece "zal kamion danes ne, poklici v sredo"..to je blo misljeno vceri. klicem in spet rece "domani okrog stirih poklici"...
in glej za zlomka spet poklicm danes in ta 'cudak' mi spet rece "domani ob stirih"...;(( :(
a ma kdo kak komentar na to njegovo nakladanje...jst dobivam obcutek, da me ta clovek po domace j... v glavo!
pa a bi se lohk kdo iz tam (gorica in okolica) mi javu na mail, ce bi lohk on skocu pogledat v zivo tja kaj se dogaja. jst sm zal iz sezane, pa je predalec d bi hodu vsak dan tja dol.
hvala, LP

hominis ::

kolkr mam jaz izkusnje szi essedijem ti vedno dajo rezervni artikel, medtem ko ti popravljajo tistegam ki si jim ti prnesu, tko da se mi zdi zelo cudno, da nisi dobu nadomestnega diska ... ja, popravljanje, dobava nove robe in nasploh cakanje na narocene artikle niso lih vrlina Essedija, to zna povedat vsak, ki je kadarkoli kaj pri njih kupoval ...

Asgard ::

samo to bom reku : essedi sucks po celi crti. >:D

McKinda ::

No, no , no....sej tko hudo pa ni....
Ne moreš rečt da Essedi sux k mogoče še nisi bil tm, ampak zagotovo ti pa povem da je to ena najcenejših štacunc daleč naokoli, tko da glede na to da dobiš procesor tut za 10 tisočakov ceneje kot v Sloveniji glih nimam pritožb, za reklamacije pa ne vem k nism mel še nč za reklamirat zaenkat.TOK TOK :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McKinda ()

dreja ::

Z Essedijem nisem imel problemov, razen cakanja na naroceno robo...
Ko sem imel problem z ramom, so mi ga takoj zamenjali, sploh brez preverjanja (imeli so ga na zalogi).

Pomoje ti diska niso zamenjali, ker ga nimajo. To pa zato, ker imajo probleme z dobavo robe. Zgleda, da od drzave ne dobijo denarja od davka, katerega ti morajo izplacati. Nanj naj bi cakali eno leto (BTW zgleda da so postopki v EU izredno hitri...) Tako ne morejo placevati narocene robe,...

So pa cene ze v osnovi nizje od nasih za nekaj %. Ce od tega odstejes se davek, se ti precej splaca... Pri nakupu celega comp. prisparas tako preko 20%. Za tak denar se pa ze splaca par tednov pocakati, samo kaj ko zgleda vse kar je dobro ne traja dolgo...

LP An

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dreja ()

AlienGT ::

V tem primeru velja: kar je dobro, traja pre-dolgo.

V kolkem času morš nazaj po IVO, v 3 ali 4 mesecih?

bodom ::

ja sej...v essedi zgleda prelepo, da bi trajalo dolgo. no, vsaj z IBM diski je tako...sej sta mi ze 2 crknla v pol leta:(
drgac sm pa zadovoln z ostalim...sm prisparal najmanj 20%, ce ne vec.
sam dobivam obcutek, da me tip dol zajebava v glavo in sam odlasa. sej sm mu reku, d nej mi da nadomestni disk. sam je reku, da zal ne more, ker nima prou nc na zalogi. upam, da bo dans popoldne dobil, vsaj tko mi je prej zjutri reku.
ne mors mu dopovedat, da jst trpim brez diska 2 tedna;((...al pa on meni, da kaj sm tolk tecen:D
aja...po IVO pa naj bi sel v roku 3 mescev menda ja.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bodom ()

dreja ::

Kolikor jaz vem, je bilo glede IBM-ovih diskov in njihovem crkovanju precej povedanega (mislim da tudi na tabli...). Kolikor se spomnim, mi ga je tudi mozicek v essediju odsvetoval, ko sem narocal PC-ja.

Ce novih diskov ne bo, POSEBEJ vprasaj, ce imajo kaksnega drugega (verjetno Maxtor) oziroma kaksne druge kapacitete, pa se probaj zmenit za doplacilo, ...
A si mislil vzet zopet IBM? Jaz ga (vsaj glede na vtise drugih) raje ne bi vzel.

LP An

bodom ::

o vem, da je blo ze veliko govora o teh crknjenih diskih tule...sej sm tud sam odprl eno temo na to, dva tedna nazaj8-)
no vglavnem...jst sm nesu disk tja dol in mi ga je vzel, nadomestnga zal ni dal, ker ni mel. je pa reku d bi mi lohk tkoj dal novga oz. recimo maxtor-ja, ce bi doplacal in ce bi ga seveda on imel na zalogi. tko pa cakam ze dva tedna in upam da danes docakam svoj novi disk. o IBM pa nocem niti slisat vec, kaj sele d bi ga mel v racunalniku:D
ga bom pa probu prasat, ce bi mi lohk vrnu denar...sej zadnjic sm ga mal zbadal s tem, pa se je delal gluh, hehe:D
LP

Flamer ::

Ja cakanje je res obupno. Ucerej sm dubu nov comp po ENO MESCNEMU;(( cakanju! Sm ga narocu 12. avgusta, je reklu da pride konc mesca. Klicem 27 kegor, so rekli da je vse pri[lo. Pridem ke, sat se onadva sam gledla. Potem sta ugotovila da je bil prejsnji dan ya telefonom en k nima pojma. :O In potrem tako kot pravite vsi, ja jutri, pojutri[njem ...

bodom ::

ej jst sm ga ravnokar klicu in mi je reku, da je prispela roba. to mi je pa zelo polepsalo dan:))
zdej sam se upam, da me bo disk res pocakal tm ko pridem...
ce ga pa ni...pol se pa javim cez en par dni IZ ZAPORA, ker ti ne bo prezivu, ce me je okol prnesu:D :D :D
LP

ABX ::

AlienGt: 3 mesece.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

nojus ::

->>JOSKO: pejd spat.

AtaStrumf ::

Kaj pa boš dubil zaen disk? Baje bo zdaj Maxtor tudi nekaj skrajšal garancije in 3 na 1 leto. pri tanovih diskih. To že ne pomeni nič dobrega. Še mal pa bomo lahk imeli samo še RAID 1 polje v PC-jih, ker boo začel vsi diski po kakem letu dveh crkovat :D al pa mogoče raje :'(. Jaz imam tud IBM-a IC 35 60 GB in živim v strahu, da bo šel po gobe enega lepega dne, ker se mi je to že zgodilo z DTLA-jem 45 GB. Šit, šit ;(.

bodom ::

evo, zadevo ze laufam na maxtor 40GB. ATA100, 7.200rpm8-)
sm hotu d mi da 60GB al pa 80GB ce ma, sam je mel zal sam tele od 40GB. ma sm kr zadovoln. tud nc kej pretirano glasen ni, no ja...vseeno preglasi vse ostalo, ko je dejaven:D
pa se doplacat mi ni blo treba:\
LP

FlipeR ::

Ciao ABX!

Ti, kaj kej ves, ce Essedi iz Trsta vraca IVO al ne?

FlipeR
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

bodom ::

ne vracajo zal...samo v gorici8-)
lP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POZOR! Zakaj odsvetujem nakup v Essedi - Italija!

Oddelek: Kaj kupiti
476158 (3127) schurda
»

verjetno problem z HDD-jem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
613566 (3069) TheJack
»

Essedi BLACKOUT ?

Oddelek: Kaj kupiti
151547 (1016) zvitorepec
»

essedi

Oddelek: Kaj kupiti
191443 (1062) Bessie
»

Nakup v zamejstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645169 (4320) eiht

Več podobnih tem