» »

Cime podprl Barbaro Brezigar

Cime podprl Barbaro Brezigar

Alexius Heristalski ::

Sebastjan Cimerotič, nogometaš slovenske nogometne reprezantance
"Menim, da so razmere dozorele, da enega od vodilnih političnih položajev zasede ženska. Še posebej zato, ker takšno žensko imamo. Konec koncev politika ni le igra moških."

Se strinjam z njim.
lp, Aljaž

Mercier ::

Mah, fuzbal nej špila, ostalo pa pusti pr mir. Pol bo pa joku, ko ga bojo novinarji začeli obravnavat kot ne-zgolj-fuzbalerja.

Kaj se ma v to vtikat? Njegov mandat javne osebe se ne nanaša na tako vrsto javnega udejstvovanja. Oziroma, lahko svoj položaj iskoristi tudi tako, ampak naj potem pripiše sebi posledice.

zile ::

Nekolme: Izrazil je svoje mnenje, ti si pa zaradi tega čist ven padu :) . Malo umiri živčke, *sigh*.

Thomas ::

Prav je, da si nek športnik ali estradnik to upa in to stori.

Ker doslej je imel Predina, Lovšina, Kreslina samo Kučan. A on pa ja?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Mercier ::

Js sm dajle hladen ko špricer.

Thomas: Ker doslej je imel Predina, Lovšina, Kreslina samo Kučan. A on pa ja?


Ne razumem čisto... Če gre za špil, naj Cime za primerno ceno pride žonglirat na Barbarin rojstni dan, ali politični shod (vseeno). In Predin, Lovšin, Kreslin ali Cime isto za Kučana.

Če gre za politično podporo, je pa to nekaj čisto drugega. In nikakor nisem napisal da se to ne sme, ne spodobi, je prepovedano... Mora pa vedet, da je tu v eni drugi ligi in da štarti z đonom niso prekršek. Isto velja za one tri in vse ostale.


Čisto osebno:
(V čemer ste videli nezadovoljstvo, ki pa ni politično. Imam politično stališče, ampak NIKDAR ne palim na imena - niti v pozitivnem, niti v negativnem smislu.)

Meni je Cime car. Se bo opekel. Ne bo prvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Arrivo ::

Menim da gre za dezinformacijo...

Če pa je to že kdaj izjavil naj bo predsednik ženska pa zagotovo ni imel v mislih ga. Brezigarjevo, ki za to mesto ni dorastla .

Thomas ::

Upam da bo to prvič, ko bom "žaljiv" do tebe NekoIme:

A si že pozabu volilno kampanjo 1997?

Tko.

Ker takrat so se estradniki v glavnem opredelili za Kučana. Velik napredek od časov, ko so se smeli opredeliti zanj le vrhovni partijci, ostalih pa itak ni smelo brigat.

Če se pa sedaj estradniki opredeljujejo nekateri sem, nekateri tja - je pa to še boljš.

Nimajo se kaj bat, kdo se bo kaj opekel.

Politično izrekanje naj bo svobodno.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Mercier ::

Thomas: Ker takrat so se estradniki v glavnem opredelili za Kučana.
In s tem odprli možnost da jih kdo označi za take, ja. Ti si to storil. Je tu še kaj nejasno?

A jim pa to potem paše? Navadno ne. Bi radi bili nepolitični umetniki.

So tu ranljivi? Pa še kako. Bom malo grdo rekel - boksarji navadno še bolj kot umetniki (je treba blokado malo drugače postavit, pa tega trener ni naučil). Upam, da razumete. ;)


In še enkrat - ko voli, nek izvoli. Saj ne prepovedujem, no.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Alexius Heristalski ::

Arrivo: Kako si upaš reči, da Barbara Brezigar ni dorasla za predsednico države? Argumentiraj!
Katera ženska pa je po tvojem dorasla za to funkcijo? Po mojem mnenju nobena iz vrst LDS, ZLSD, ...

lp, Aljaž

Ziga Dolhar ::

Če bi bila Barbara Brezigar (beri: ženske) primerna za predsednico, ne bi imeli takileh postov, ljudje pa ne bi neprestanoma omenjali, da je tudi ženska lahko predsednica. Če je lahko, potem nas ni potrebno prepričevati, da je lahko.

Koga bom pa volil, je pa odvisno predvsem od tega, kakšne bodo njegove debate. Zaenkrat sem zelo neodločen ter nikakor ne morem napovedati, koga bom volil. Če bi lahko volil pred 5 leti, te težave imel bi ne.

urban ::

Definitivno je Brezigarjeva najbolj primerna za predsednico Slovenije!
V primerjavi z ostalimi kanditati, sploh ni velik za razmišlat!!>:D

LP

p.S. Vsi za Brezigarjevo, pa bo še internet cenej ratu!!!!!>:D :D >:D

Thomas ::

> Če bi lahko volil pred 5 leti, te težave imel bi ne.

Seveda. Volil bi Kučana.

Polovici Slovencev se kolca po starem sistemu. Ampak tudi polovici Nemcev se je po Hitlerju tam do leta 1960.

Potem so prišli k pameti. Da je bil totalitarizem katastrofa.

BB ... če bom že šel na volitve ... ma šanse za moj glas.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DavidJ ::

Polovici Slovencev se kolca po starem sistemu. Ampak tudi polovici Nemcev se je po Hitlerju tam do leta 1960.

Potem so prišli k pameti. Da je bil totalitarizem katastrofa.


Kako pa so zvedli, da je totalitarizem katastrofa? Sej je bil princip vladanja enak.. :8)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Thomas ::

Nemce je spametovala Ameriška okupacija in počasi a zanesljivo višja življenska raven kot so jo kdajkoli poznali.

Slovence bo samo počasi a zanesljivo višja življenska raven kot so jo kdajkoli poznali.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

sketch ::

Hm... če bi od koga sprejemal nasvete o politiki... bi jih od cimerotiča skoraj zagotovo ne.

Predsednik naj bo tisti, ki je za to funkcijo najbolj usposobljen. Da se ne bomo šli zdaj "affirmative action" kot Američani in dali Brezigarjevi položaj zato, ker je bil skrajni čas, da vodilni položaj zavzame ženska. Ne, skrajni čas je, da vodilni položaj zavzame ta najbolj sposobna oseba - če ma med nogami fuflo al' curaka me pa prav malo briga. Lahko je tudi dvospolnik ali Sestra, zaradi mene.

lp
s.
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

Thomas ::

> Hm... če bi od koga sprejemal nasvete o politiki... bi jih od cimerotiča skoraj zagotovo ne.

Ja sej ne da sprejemaš nsvete od njega. Samo prav je, da imamo res pluralne volitve. Končno. Da vsakdo lahko forsira kogarkoli se mu zahoče.

To je velika in pomembna reč.

Ne pa da je kao primeren le bivši tavišji partijec pod firmo da je zmeren, moder, prijazen. Saj tak osebno prav mogoče je - ampak bi bilo vseeno boljše, da bi se umaknil že 10 let nazaj.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Arrivo ::

Alexius ne posplošuj daso VSE ženske neprimerne za predsednico te države . Mrsikatera ženska je bila predsednica precej večje,pomembejše v svetovnem merilu ali za vodenje države zahtevnejše države .

Enostavno pa ga. Brezigarjeva nima tiste voditeljske karizme niti se ni v pretejklosti na svojih področjih posebaj dokazala, da bi nas prepričala v svojo ustreznost .

Thomas ::

Ja Arrivo - kar konkretno povej kaj je narobe z njo. Če zmoreš seveda.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

m_z ::

...večina strastnih zagovornikov, je bla registriranih okol 10. t.m. !!!!
ok, ne vsi...hecno je pa le...

brezigarjeva...hm...14 dni nazaj je bla v Posavju --> začetek predvolilne... obiskala je vse živo & mal manj živo: od radijskih postaj do NEK-a... proti koncu dneva so mel pa piknik na Griču(če je kdo iz našega konca bo že vedu...)...

da ni rojena govornica me je znova prepričala, pa tut Petrle - okol skakajoč bosih nog (čista resnica!!) - je ni mogu iz (da ne bo slišat pregrobo) iztrebkov rešit...

pa mal je blo vse pretirano-posiljeno-pocukrano: 2 padalca sta ji iz neba prinasla rože - A SI LAHKO TO ČAST ZAMISLITE!? pa povedal so ji, da če bo izvoljena, ji bojo ob vsakem obisku - hahah - ziher, bo pol pršla vsak teden v Posavje. Petrle je bil ves masten okol ust, ko je veslal(pazi! tekmovanje!!) - zarad zastonj čevapov, da ne bo pomote...

Nagovor(beri: long-time-ago izrabljene fraze...) bi še jst bolš skupi spacal, najbrž zato, ker bi se v miru usedel in premislil, preden bi stopil pred potencialne volilce...ona ni.

nima smisla zgubljat besed...

moj sosed je reku, da se bo prej drek pisal, kot pa brezigarjevo volu...se strinjam...

pa nasmej se, barbara, Drnovšku boš vseeno mogla čestitat...

Tomi ::

Cime je lahko še vedno vizijonar in je mislil, da če se bo Drnovšek odpovedal kandidaturi, da bo še ena kandidatka, in sicer Potočnikova. Ta je veliko bolj verjetno kot Brezigarjeva.
Sicer pa, meni je vseeno, kdo je predsednik, lahko tudi Joras, če bo kandidiral, samo da ne bo Brezigarjeva. Ne zaradi vetra, ampak zaradi sposobnosti. O blaginji pa tako odloča vlada, če ste pozabili.
metrodusa.blogspot.com

Arrivo ::

Thomas mislim, da sem bil dovolj jasen zakaj ga. Brezigarjeva neprimerna za predsednico te države .

AlienGT ::

Hehe, sem najprej prebral "Cime podrl Barbaro Brezigar", LOL. Ta bi bla pa huda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Orion - nova politična afera ali strokovna napaka

Oddelek: Problemi človeštva
191780 (1460) Thomas
»

Zenska predsednica. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
685343 (4438) suse80
»

Sklepno soočenje predsedniških kandidatov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
865087 (4041) Thomas
»

Novi predsednik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1869952 (7941) Thomas
»

Koga boste volili na predsedniških volitvah???

Oddelek: Loža
321855 (1390) Santa

Več podobnih tem