» »

Session

Session

brunette ::

Pozdravljeni!
Imam en problem...moja naloga je bila izdelati spletno stran...kakorkoli to ni toliko pomembno :)....v projektu mi iz neznanega razloga ne delajo seje...na stran (kjer je obvezna prijava) se tako ne morem prijaviti in vstavljati izdelkov v e-trgovino...koda je napisana pravilno...pogledali so jo že trije kolegi in not niso našli napake...se komu kaj sanja zakaj seje ne delajo in predvsem kak naj zadevo rešim ker morem nalogo še zagovarjat...
hvala :)

techfreak :) ::

Strežnik je pravilno nastavljen? Kateri jezik uporabljaš?

Zgodovina sprememb…

brunette ::

uporabljam javo, strežnik pa bi moral bit pravilno nastavljen (sem ga dans še enkrat nastavljala kr sem mislila da je s tem kaj narobe)

techfreak :) ::

Lahko pa z kakšnim razvijalskim dodatkov za spletne brskalnike ugotoviš, če se session cookie sploh nastavi.

Lahko pa namesto tega dodatka uporabiš tudi stran kot je http://web-sniffer.net/
Poleg tega ne bi bilo slabo kode tudi pokazati oz. vsaj del, ki ne deluje.

brunette ::

hvala za nasvete...vsekakor se dogaja nekaj čudnega :)...vsak jsp iz projekta sem prekopirala v novi projekt in zdaj dela...sicer ne vem kak dolgo bo to trajalo upam pa da vsaj do torka :)

BigWhale ::

Z firebug dodatkom za firefox lahko pogledas ce je session cookie nastavljen. Ce ni, se bomo vsi skupaj globoko zazrli v kristalno kroglo in poizkusili ugotoviti v cem je problem. :>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cookie nova zakonodaja

Oddelek: Izdelava spletišč
419353 (7353) stb
»

Kritična ranljivost v OpenSSL bi lahko omogočala krajo strežniških zasebnih ključev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7922084 (15733) Isotropic
»

Pripravite vašo spletno stran na nov zakon o piškotkih (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Izdelava spletišč
744205768 (157334) Tydek
»

Php varen login

Oddelek: Programiranje
203587 (3087) Volk|
»

[php-seje]Ali kdo pozna rešitev!

Oddelek: Programiranje
101323 (1149) diovc

Več podobnih tem