» »

HTC Desire

HTC Desire

««
47 / 55
»»

hojnikb ::

Škoda ko tale Sensation ne bo mel Amoled zaslona.
A bo HTC sploh zaćel spet delat telefone z AMOLEDi al bojo še kr na LCDjih ?
#brezpodpisa

Tezaab ::

Po moje se jim je Samsung takrat malo zameril :)

PrimozR ::

Ne zameril, samo celotno (nekoliko omejeno) proizvodnjo so obdržali zase :)

IvoJan ::

ravnokar sem ugotovil da mi je flash cisto crknil -.-
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

krho ::

Evo še slike, je pa presneto težko ostrit, saj imaš kar naprej v fokusu sebe in objektiv fotoaparata

HTC Desire run over by a car


HTC Desire run over by a car


HTC Desire run over by a car

si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

krho ::

HVALA PIPI in smile-.
Smo vstavili baterijo, ter prižgali telefon. Telefon se prižge normalno (ga slišiš, kako zaigra melodijo,...) vendar zaslon ostane temen.
Kamero bi že pogrešal in če bi bil dovolj prepričan, da je samo zaslon in telefon zatem ne bo nagajal, bi mogoče še žrtvoval € za nov zaslon, tako, se bom pa na žalost poslovil od njega in kontaktov.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

kihc ::

krho je izjavil:

... poslovil od njega in kontaktov.

Huh, a jih nimaš syncanih z gmailom?
x

pirlo ::

Če se ti prižge telefon poskusi prek adb-ja.
Nekaj takega

PrimozR ::

A pa dela če telefon ni rootan?

krho lahko najdeš telefon, ki mu je odletel motherboard in premenjaš komponente :)

St235 ::

Android development tools delajo brez roota (nekateri ukazi), sam problem je ker moraš telefon spravit v HTC sync mode.

PrimozR ::

Recovery? Torej prižgeš z volume down. Potem bi moralo delati za inštalacijo. Ampak ja, najlažji način bi bil zamenjava MB-ja. Za to bi bilo pa potrebno podreti en drug telefon. Kot rečeno nekaj z mrtvo plato, potencialno lahko tudi potopljenega.

krho ::

Hm za 420€ dobim Galaxy S II. /me is thinking of taking it.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

jazbec ::

nimaš kaj razlišljat saj je s2 trenutno najboljši telefon
htc sensation je dober konkurent ampak slabši

BALAST ::

V Samsunga se ne splača vreči 400€+
Vzami lepo Desire Z (350€ brez naročnine), kjer se da hitreje tipkat, pa tudi kvaliteta je boljša.

jazbec ::

BALAST je izjavil:

V Samsunga se ne splača vreči 400€+
Vzami lepo Desire Z (350€ brez naročnine), kjer se da hitreje tipkat, pa tudi kvaliteta je boljša.


takih neumnosti pa še ne no
zato je pa bil s telefon leta, s2 pa je zdaj najboljši
tako, da tvoja izjava o vlaganju propade

slovenc5 ::

s2 vs. sensation-http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...
ga s2 zmaga
s2 vs. desire z-http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...
ga s2 super zmaga

balast
tvoje super neumno izjave, da se v samsunga ne splača vlagat 400+ evrob nebom nti omenjal

St235 ::

S2 je v tem ternutku glede an etste najboljši telefon temeleč na Androidu. Ali se splača dat 400€+ za ta telefon pa je odločitev posameznika in nikakor ni dejstvo.

Moji mati se to splača tolk kot investicija v SCT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Ziga Dolhar ::

Sam v razmislek - S2 je [popravite če se motim] v plastičnem ohišju, Sensation v aluminijastem.

Plus, seveda, user interface - Sense 3.

Meni je recimo Alu ohišje precej pomembnejše. Mnogokomu ne. Le ne posploševati :).
https://dolhar.si/

jazbec ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Sam v razmislek - S2 je [popravite če se motim] v plastičnem ohišju, Sensation v aluminijastem.
Plus, seveda, user interface - Sense 3.
Meni je recimo Alu ohišje precej pomembnejše. Mnogokomu ne. Le ne posploševati :).


odvisno
mene recimo plastično ohišje ne moti
s2 ima druge prednosti pred sensationom, katere so marsikomu pomembnejše:
-lažji
-zaslon
-baterija
-več rama
-boljši procesor
-tankost
-itd.

PrimozR ::

Boljši procesor? V čem že? Razlika v procesorju je TBH minimalna, v tem rangu popolnoma zanemarljiva. Je pa S2 res tanjši in lažji, ja. Ima boljši panel, ki pa ima slabšo ločljivost. Torej ločljivost in ohišje ter IMO tudi interface, tako kot meni Žiga, lahko kot plus pripišemo Sensationu. SGSu pa kakovost panela, 16 GB vgrajenega pomnilnika (srsly, 8 GB class4 v telefonu za 600+ € - ja, lahko se zamenja, ampak čemu? 8 GB class6 je 15 €, lahko bi že po defaultu vključili 16 GB class6), odklenjen bootloader (pomembno, če se vmesnika želiš znebiti :D) in še kaj. Sem močno tehtal med obema telefonoma, sem pristaš HTC-ja, ampak mislim da bi se tukaj odločil za SGSII-a. S težkim srcem, ampak ja.

Če mi pa dostaviš SGSII s qHD ločljivostjo, Sense vmesnikom in Alu ohišjem bi bila pa sploh zmaga :D

Ziga Dolhar ::

... pa s ceno Tattooja, ane! :)
https://dolhar.si/

IvoJan ::

to da je lažji je bolj minus kot plus. btw, zakaj s tem kurčevim galaxyjem zasmetite cisto vsako temo?!
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Maxl ::

jazbec je izjavil:



odvisno
mene recimo plastično ohišje ne moti
s2 ima druge prednosti pred sensationom, katere so marsikomu pomembnejše:
-lažji
-zaslon
-baterija
-več rama
-boljši procesor
-tankost
-itd.


Damn you fanboys! A si plačan, da vsem vsiljuješ (še prej SGS) SGS2?
To je tema o HTC Desire in ne o SGS2...

jazbec ::

zakaj bi bil plačan-po rokah sem jih mel in vem kaj so prednosti enih in kaj drugih

drugače sem pa odgovarjal na tale post in potem je prišlo do debate

krho je izjavil:

Hm za 420€ dobim Galaxy S II. /me is thinking of taking it.

PrimozR ::

Ziga Dolhar je izjavil:

... pa s ceno Tattooja, ane! :)

Nekateri smo realni :P

SGS v primerjavi z Desire IMO ni pameten nakup, razen če imaš SGS-a namen dodobra pohekati praktično out of the box. Debata o Sensation/SGSII je pa deloma na mestu, ker sta to pač zamenjavi za Desire in SGS. Če je v mojih očeh HTC v prvem krogu zmagal, ta zmaga ni resničnost v drugem... :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

milc ::

Meni pa zadnje čase nagaja kamera na mojem HTC Desire-u. Ko vklopim app, se pokaže slika, vendar pa včasih zmrzne takoj včasih lahko celo naredim kako fotko. Ko zmrzne, zmrzne tako, da moram ven iz kamere z gumbom home, saj na gumb back ne reagira. Reboot nič ne spremeni.
Sem vprašal za servis pri prodajalcu, pa mi je rekel ni problema, sam traja do 4 tedne...
A je imel še kdo podoben problem?

jurre ::

a kdo ve kdaj pride android 2.3 ze ven? Na desire HDju je bil update ze zdavnaj, za navadnega ga pa ni (na koncu ga spet ne bo, kakor se mi je zgodilo s tattoojem);( A bo treba spet nov telefon kupit z novo verzijo?
No poleg tega itak ne vem kako bom update gor spravil, ker imam samo okoli 20Mb prostora (vse aplikacije, ki se dajo prestavit so na kartici). Z root-om se mi pa ne da ubadat..

c00L3r ::

HTC pravi, da pride update na originalen desire letos poleti. Sicer pa 2.3 Oxygen dela brez težav na Desire. Ker je Nexus One strojno gledano skoraj enak in je ROM vzet od tam.

St235 ::

http://blogs.computerworld.com/18077/an...
Tukaj kar redno updatajo kdaj pride 2.3 za katerega od telefonov:
o HTC Desire [UPDATED 5/31/11]: HTC says its original Desire Android phone will receive the Android 2.3 upgrade, according to a spokesperson quoted in tech blog SlashGear. The update is said to be scheduled for sometime in the second quarter. British carrier Three previously indicated the software would be ready to roll out by the end of May, but on May 31, the carrier said HTC "hasn't been able to meet the late May timings that were set." Three says it is "awaiting extra info" and will have more news soon.

JayKay ::

ma HTC zavlačuje do nedogleda, da se folk naveliča čakat in kupi no tel. Sicer pa Oxygen dela fino z 2.3.4 buildom.

c00L3r ::

Desire bi še zdaj bil super telefon, če bi popravili 3 stvari:
-baterija, ki zdrži več kot 1 dan in pol
-touchscreen, ki pravilno zazna več dotikov naekrat
-premalo internega pomnilnika (rešljivo z root+a2sd)

Kar se tiče update-ov pa bi rekel da je HTC kar dober, proti drugim proizvajalcem. Desire je lani poleti šel iz 2.1 na 2.2, letos pa bo šel na 2.3. Kdo pa hoče zdaj takoj 2.3 pa lahko namesti Oxygen.

PrimozR ::

Saj veš, da sta dve od treh stvari popolnoma hardwerski? In da sta popravljeni - v novih telefonih.

MonkeyHead ::

HTC SLOVENIJA FACEBOOK STRAN
Naši inženirji so v preteklih mesecih trdo delali in iskali načine, kako za HTC Desire pripraviti posodobitev na različico Gingerbread, ne da bi pri tem okrnili izkušnjo HTC Sense, ki jo uporabniki pričakujete na naših napravah. Zato nam je izredno žal, ker vam moramo sporočiti, da na modelu HTC Desire žal ni dovolj spominskih kapacitet, ki bi omogočale nadgradnjo na različico Gingerbread in hkrati dovolj dobro izkušnjo HTC Sense. Iskreno nam je žal za razočaranje, ki smo vam ga povzročili s to novico.


Da jim jebem mater. Tam pa en u garaži ko se je javo 1 leto prej naučil spravi 2.3 + sense brez problema na telefon. Ker rom je sedaj najboljši + sense a se da to kako uredit?

jurre ::

jao super, ne ze spet ;( bo treba res rootat...

martincek1 ::

Saj ne, da je ogromno ljudi prav zaradi napovedane nadgradnje na 2.3 kupilo ta telefon. Sramota.

c00L3r ::

To pa je razočaranje. Mislim, da bo moj naslednji Android telefon kar od Google-a. Ti dobijo posodobitve prvi in dobijo jih dokler so HW sposobni. Ne gledajo na komercialne razloge...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

PrimozR ::

MonkeyHead LeeDroid v3.0 ma Ginger+sense.

klemen91 ::

Lp

Zanima me če zna kdo rešiti problem s kamero. Videoposnetki mi štekajo... Kaj bi bil lahko vzrok tega? Posnetki štekajo tudi če nastavim na najslabšo resolucijo. Imam android 2.2

IvoJan ::

lol meni je kar naenkrat spet začel flash delat normalno :D
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

hojnikb ::

Kok pa to da je potem na xda-devs leakana verzija 2.3 gingerja ?
Če se nebi dal spravit gingerja na desireja pol sploh tega nebi blo...
#brezpodpisa

Maxl ::

Ni fora, da se tega ne da narediti. Oni nočejo tega narediti, da se bodo novi modeli bolje prodajali ;).

IvoJan ::

Sploh zdaj ko je prisel sensation z sense 3.0 kako predvidljiva marketinska poteza. Thanks but im buying myself a samsung.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

PrimozR ::

Žalostno je, da je Samsung zdaj bolj zanesljiv z updejti :D

hojnikb ::

Še dober da mamo xda-devs in aktivne developerje za custom rome ;)
#brezpodpisa

ManDriver ::

Ma naj grejo v 3 p**de Tajvanske. Zahtevam refund!
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

MonkeyHead ::

Dear Alex,

Thank you for contacting HTC.

In regards to your enquiry kindly be informed that the 2.3 is planned to be released for the HTC desire. However the issue is that we cannot confirm when the released date will be. But it is confirmed it will be released this year. We apologize for the inconvenience and thank you for your patience.

To pa so mi dali uradn odgovor od HTC-ja ko sem jim jebal mater.

jurre ::

heh, itak ce ga ne bo.

Mimogrede, a je kdo kaksne tezave mel s telefonom? Meni se je v zadnjem tednu ali dveh ene 4x resetiral sam od sebe..potem ko ga pogledam pa caka na enter pin?;( danes me klice kolega, namesto njegove slike je bila crnina cez cel ekran, zgoraj vrstica s signalom in uro, ter utripajoca zelena lucka (kot zgresen klic). Ko sem nekaj kliknil je naredilo X cez signal in nato spet enter pin? Vpisal sem pin in zdaj dela spet vse normalno, njegovega klica pa ni bilo nikjer (sem predvideval, da je klical, ker sva bila dogovorjena).
Telefon ni rootan, vse original, nobenih cudnih aplikacij..

bullet321 ::

mene zanima če rootam HTC Desire na 2.3 Oxygen, se da potem če si premislim nazaj na default software downgrade-at?

PrimozR ::

Če misliš original ROM, ki bo rootan, đabe. Ne-rootan pa mislim da prav tako. Ampak itak zakaj bi hotel to? :D

IvoJan ::

Za garancijo :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|
««
47 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pametni telefon kupiti za začetnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717196 (10606) Scaramouche
»

HTC Desire HD (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18529111 (17469) fishy12
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028537 (22700) leiito
»

HTC Legend (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20322278 (14107) CaqKa
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416268 (11077) cucolino

Več podobnih tem