» »

Kakšna bi bila vrednost popravljenega Samsung Galaxy S5?

Kakšna bi bila vrednost popravljenega Samsung Galaxy S5?

ttommy ::

Ali mi lahko kdo pove, koliko bi bil vreden Samsung Galaxy S5, če bi se dal popraviti na pooblaščeni servis? Telefon je bil kupljen junija lani, decembra se je pa zaradi padca po stopnicah uničil zaslon. Zunanje steklo je celo. Najbrž je potem zamenjano komplet. Cena storitve na uradnem servisu bi bila 180€. Koliko bi bil potem vreden aparat? Saj bi bil najbrž še v garanciji potem naprej.
Gamer

scipascapa ::

180 bi dal? dobil bi max 250€, malo poglej bolho. probaj kje popraviti ceneje :)

dvihtelic ::

Zakaj ne poskusiš sam menjati ekrana, dobiš na ebayu, in prodaš? Tudi če so na bolhi po 250€, boš moral spustit ceno, če bi ga rad prodal, verjemi.

Mare2 ::

dvihtelic je izjavil:

Zakaj ne poskusiš sam menjati ekrana, dobiš na ebayu, in prodaš? Tudi če so na bolhi po 250€, boš moral spustit ceno, če bi ga rad prodal, verjemi.


Se strinjam. Na bolhi so cene tistih, ki jih nočejo prodat.

Če hoče prodat, mora spustit ceno.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

ttommy ::

Saj sem že razmišljal, da bi sam zamenjal. Potrebujem potem samo mirne živce in potrpljenje. Ampak, če nisem vešč tako finega dela, ga lahko uničim? A bi sploh bil vodotesen, če ga sam zamenjam? Možnost imam dobiti ta aparat za 50€, meni pa tudi poteče vezava na Simobilu čez par mesecev in bi lahko vzel novega...
Gamer

Mare2 ::

ttommy je izjavil:

Saj sem že razmišljal, da bi sam zamenjal. Potrebujem potem samo mirne živce in potrpljenje. Ampak, če nisem vešč tako finega dela, ga lahko uničim? A bi sploh bil vodotesen, če ga sam zamenjam? Možnost imam dobiti ta aparat za 50€, meni pa tudi poteče vezava na Simobilu čez par mesecev in bi lahko vzel novega...


Jaz sem prodal nekomu, ki bo verjetno sam popravil in kupil 6-tko. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Marilyn ::

jaz sem imel enak primer...prodaj ga za cca. 100€! popravljat in ga nato prodajat se ti ne izplača. ker je cena S5 lahko že 200€.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

vrednost računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706428 (1858) gddr85
»

kupec želi denar nazaj od prodanega telefona- what to do (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519554 (7681) MadMen
»

LG Nexus 5 - Počen zaslon

Oddelek: Mobilne tehnologije
205436 (3361) detroit
»

V čem je fora vezave pri m. operaterjih

Oddelek: Loža
277763 (6751) ahac
»

problem z lcd zaslonom

Oddelek: Pomoč in nasveti
122176 (2010) denabiker

Več podobnih tem