» »

Mighty text ne deluje kot treba, nadomestila?

Mighty text ne deluje kot treba, nadomestila?

M-XXXX ::

Zaradi vrste dela, med delom ne morem imeti pri sebi telefona. Imam pa PC, internet,... Že dolgo uporabljam MightyText, kateri mi načelno služi dobro, le da nek % smsov ne sinhronizira (recimo od oka cca 1/5, ali pa 1/4). To se vleče že dolgo, različni telefoni, različne verzije Androida,... Nima veze ali je zadeva na mobilnem omrežju, ali pa na WIFI-ju... Uglavnem zelo smotano. Poskusil sem tudi z AirDruidom, pa je zadeva podobna, oziroma se mi dostikrat sploh noče povezat.

Ima kdo še kakšno idejo, ali kako to rešit, ali pa zamenjava aplikacije? Važno mi je pošiljanje ter branje SMSov preko računalnika na telefonu, ostalo mi ni tako pomembno.

mitja_i ::

Pushbullet

Nesta ::

M-XXXX je izjavil:

Zaradi vrste dela, med delom ne morem imeti pri sebi telefona. Imam pa PC, internet,... Že dolgo uporabljam MightyText, kateri mi načelno služi dobro, le da nek % smsov ne sinhronizira (recimo od oka cca 1/5, ali pa 1/4). To se vleče že dolgo, različni telefoni, različne verzije Androida,... Nima veze ali je zadeva na mobilnem omrežju, ali pa na WIFI-ju... Uglavnem zelo smotano. Poskusil sem tudi z AirDruidom, pa je zadeva podobna, oziroma se mi dostikrat sploh noče povezat.

Ima kdo še kakšno idejo, ali kako to rešit, ali pa zamenjava aplikacije? Važno mi je pošiljanje ter branje SMSov preko računalnika na telefonu, ostalo mi ni tako pomembno.


jaz sem nekaj casa uporabljal mysms, pa sem se vedno znova vracal na Mighty text. Zdej pa tale Pushbullet testiram in zgleda top! :)

Krrokarr ::

Pushbullet je super. Dela hitro in brez težav.
Škoda da je, odkar so ga prevzeli drugi, celotna uporabnost postala plačljiva:/ Sam zaenkrat še iščem dovolj zanesljivo alternativo.
Poleg neomejenega pošiljanja SMS-ov (omejitev je 100 na mesec) zelo pogrešam še sinhronizacijo odložišča med napravami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obstaja možnost prikazovanja android obvestil na računalniku?

Oddelek: Mobilne tehnologije
121421 (1141) Rast
»

Android Messages omogoča pošiljanje SMS-ov prek spleta

Oddelek: Novice / Android
4312329 (8787) BivšiUser2
»

Windows 10 bo prikazoval obvestila z androidnih naprav

Oddelek: Novice / Android
166252 (4213) Jst
»

Prihaja Android 6.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5323865 (20395) MrStein
»

SMS preko GPRSa

Oddelek: Loža
201993 (1776) Primoz78

Več podobnih tem