» »

HTC Desire

HTC Desire

««
5 / 55
»»

djordjevic ::

Ko ti telefon prvič zleti na tla (po možnosti na najbolj grob asfalt, kar je sploh mogoče), si hvaležen zanjo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

_Dejan_ ::

Meni pa tak "stil" torbice ni všeč :D Jaz sem si naročil torbico ki jo daš za pas in je telefon v horizontalni poziciji, podobno kot si jo dobil zraven starejših HTC-jev(Jaz sem jo dobil zraven TyTnII)...
Po žepih telefona ne nosim ker se lahko kam nevede naslonim in gre ekranček :D Razen ob vikendih ko se gre ven ka skupaj s trdo torbico dam v žep(je mal večja bula) :D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Tr0n ::

Ce telefona ne mors nosit normalno v zepu s sabo brez torbice, kamorkoli pac gres, potem "where's the point"? :)

kmetek ::

Kaj ti bo torba če nimaš kolesa? :P

JayKay ::

eni si ne tlačimo vseh stvari v žepe, zato imamo torbice, v njih pa več stvari (ključe, telefon, denarnica, beležka, kulice, pozimi rokavice, usb ključek, itd.)

_Dejan_ ::

Tr0n je izjavil:

Ce telefona ne mors nosit normalno v zepu s sabo brez torbice, kamorkoli pac gres, potem "where's the point"? :)


Zarad mene ga lahko nosiš obešenega okoli vratu ali visečega na 50cm vrvici pripeto na pas...
Big screen telefoni niso namenjeni "nošnji" v žepih. ČE se prav spomnim recimo za Google Nexus One ne krijejo garancije če ga nosiš v žepu in ga poškoduješ... Pravtako če je gužva te lahko dokaj hitro kdo kam rukne/porine in nasloniš ravno del kjer imaš tel. na kakšen vogal mize...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

AaBoy ::

Jaz mam HTC HD2 in ne vem v čem je problem takšen telefon imet v žepu, doker seveda ni v zadnjem žepu.

_Dejan_ ::

AaBoy je izjavil:

Jaz mam HTC HD2 in ne vem v čem je problem takšen telefon imet v žepu, doker seveda ni v zadnjem žepu.


Če nosiš bolj tesne hlače med sedenjem telefon zvijaš, drugače ni problema razen kot saem zgoraj napisal če se kam nasloniš lahko hitro poškoduješ zaslon... zato če bi jaz za v žep iskal "torbico" bi takšno ki ima vsaj eno stran ojačano in na tisti strani imel zaslon...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Pesimist ::

_Dejan_ je izjavil:

kmetek je izjavil:

Je to zakonsko dovoljeno sploh?


Seveda. Je tudi zakonsko določeno kolikšen je lahko avans(Včasih je bilo 10% od vrednosti se pa je lahko znižal mislim da tudi na 5%) ampak to je že off topic...


No dans sem tak zamudil narocilo spet. Sprasujem namrec zato ker, ce gres dokonca z narocilom, kaksen racun ti bodo izstavli. 20% al 100% za predplacilo. Ko štrcam malo po ostalih fonih mi deluje kot 100% znesek da zelijo. Sicer nemorem oz nesmem zakljucit, da bi za ziher vido znesek.

Glede torbice. Jaz tudi nucam nekaj. Vendar rdečo? Lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

JayKay ::

ja, ne moreš pozabit nikjer.:D Za razmislit: ista stvar, črna 7.99, rdeča 2.99

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

lexios ::

Kako je z baterijo, se je kdo že igral, koliko se da maximalno izvlečt z normalno ali "podpovprečno" uporabo (samo kak klic/dan ali nekaj kratkih klicev/dan, par SMSov/dan, sm pa tja kak mail in mogoče nekaj surfanja...), s task killerjem in izklapljanjem 3G omrežja in GPS, WiFi, BlueTooth in ostalih gadetow, ko niso v rabi? Je možno potegnit ven vsaj 2-3 dni?

Mikavna igračka, ki bi mi na trenutke prišla prav, vendar se nisem pripravljen odreči avtonomiji za ceno igranja. Mogoče se v tem primeru bolj splača malenkost manj potraten HTC Legend? Mogoče je kdo že testiral avtonomijo obeh?

Edit: Typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

ekseR ::

Kdo ve kdaj pride tanov samsung glaxy S? Pa kakšen bo?
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

LuGi ::

Taksen bo http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_g...

Cena? Pomoje bo drag predvsem zaradi superamoleda.

_Dejan_ ::

lexios je izjavil:

Kako je z baterijo, se je kdo že igral, koliko se da maximalno izvlečt z normalno ali "podpovprečno" uporabo (samo kak klic/dan ali nekaj kratkih klicev/dan, par SMSov/dan, sm pa tja kak mail in mogoče nekaj surfanja...), s task killerjem in izklapljanjem 3G omrežja in GPS, WiFi, BlueTooth in ostalih gadetow, ko niso v rabi? Je možno potegnit ven vsaj 2-3 dni?

Mikavna igračka, ki bi mi na trenutke prišla prav, vendar se nisem pripravljen odreči avtonomiji za ceno igranja. Mogoče se v tem primeru bolj splača malenkost manj potraten HTC Legend? Mogoče je kdo že testiral avtonomijo obeh?

Edit: Typo


Meni je zdržal od sobote 01:00 do ponedeljka 00:30, naaredil sem nekaj kratkih klicev(skupaj cca. 20-30min pogovora), nekajkrat preverjal emaile, odigral kakšen level teeter-ja, naredil nekaj slik, kratko testiral navigacijo in v nedeljo ponoči ob 23h začel igrati teeter da sem spraznil baterijo(ob vključenem wifi, BT, GPS) ob cca. 00:30 (na 15%) in ga dal čez noč polnit... Jaz sem navajen polniti telefon vsak večer in se moram kar malo potrudit da je pred spanjem baterija pod 25%...
Imam pa vse sinhronizacije na manual oz. izklopljene, tako da se nič samodejno ne osvežuje...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Dejan_ ()

ekseR ::

Nekam se mi zdi da nima spedenanga softwara tko kot ma HTC sense UI. Preveč šekast se mi zdi. Pa še bliskavice nima.
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

JayKay ::

Meni je zdržal od sobote 01:00 do ponedeljka 00:30, naaredil sem nekaj kratkih klicev(skupaj cca. 20-30min pogovora), nekajkrat preverjal emaile, odigral kakšen level teeter-ja, naredil nekaj slik, kratko testiral navigacijo in v nedeljo ponoči ob 23h začel igrati teeter da sem spraznil baterijo(ob vključenem wifi, BT, GPS) ob cca. 00:30 (na 15%) in ga dal čez noč polnit... Jaz sem navajen polniti telefon vsak večer in se moram kar malo potrudit da je pred spanjem baterija pod 25%...
Imam pa vse sinhronizacije na manual oz. izklopljene, tako da se nič samodejno ne osvežuje...


uptime: trenutno 39 ur. večinoma na gsm omrežju, nekajkrat na wifi, danes 2 uri surfanja in chatanja na 3g, še 2 črtici baterije. okrog 20-25%

lexios ::

Ok, pol je realno pričakovat, da ob normalni uporabi zdrži med 1 in 2 dni, ob omejeni uporabi pa nekje med 2 do skoraj 3 dni. Najbrž razlika v času trajanja pri Legendu ni večja kot 10%... Hmmm, need to think about it!;)

Pesimist ::

Hmja. Meni se nagi android sploh ne dopade. Zato je ta HTC sense coolska zadeva.
Sem pa pogledal tudi samsungov UI. Naja je ok, samo podatki za Galaxy S 15GB in Galaxy 2 30GB ROM? Je to joke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Dr_M ::

HTC Incredible pa verjetno ni za pricakovat pri nas?!
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pesimist ::

Ne ker je naret za verzion, to niti mobisvet nebo mel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

BeerBelly ::

JayKay je izjavil:



uptime: trenutno 39 ur. večinoma na gsm omrežju, nekajkrat na wifi, danes 2 uri surfanja in chatanja na 3g, še 2 črtici baterije. okrog 20-25%


Koliko imaš pa awake time?

Pesimist ::

hm. Se vedno ni doben nic povedal, ce je ze dobil od mobisvet.

BeerBelly ::

Vem da so imeli na sajtu napisano da dobijo 18. Ne vem pa če so jih tudi res.

Pesimist ::

Ker nova narocila oz narocilo je pobiro vceraj, vendar sem bil prepozni. Ce se nisem hudo vsekal, je do zdaj 11 telefonov prodal.

JayKay ::

BeerBelly je izjavil:

JayKay je izjavil:



uptime: trenutno 39 ur. večinoma na gsm omrežju, nekajkrat na wifi, danes 2 uri surfanja in chatanja na 3g, še 2 črtici baterije. okrog 20-25%


Koliko imaš pa awake time?

awake time je takrat bil 5 ur.

edit: Pravkar sem po rebootu telefona opazil na imam na voljo turn-by-turn navigacijo znotraj google maps.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Pesimist ::

samo dodaj da zivis v uk in ne slo. :)

_Dejan_ ::

JayKay je izjavil:

BeerBelly je izjavil:

JayKay je izjavil:



uptime: trenutno 39 ur. večinoma na gsm omrežju, nekajkrat na wifi, danes 2 uri surfanja in chatanja na 3g, še 2 črtici baterije. okrog 20-25%


Koliko imaš pa awake time?

awake time je takrat bil 5 ur.

edit: Pravkar sem po rebootu telefona opazil na imam na voljo turn-by-turn navigacijo znotraj google maps.



Kolikor vem je na voljo samo za US in UK...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

JayKay ::

vem :D, saj ostala evropa mogoče sledi kmalu....

BeerBelly ::

Jaz sem imel pri 40 urah uptime okoli 17 ur awake time :P očitno se več igram s telefonom kot drugi :)

JayKay ::

ja, eni smo se že odvadli :D še tip: če dosti zgrešite pri tipkanju si tipkovnico najprej kalibrirajte: settings -> language and keyboard -> touch input -> text input ->calibration tool

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

_Dejan_ ::

JayKay je izjavil:

ja, eni smo se že odvadli :D še tip: če dosti zgrešite pri tipkanju si tipkovnico najprej kalibrirajte: settings -> language and keyboard -> touch input -> text input ->calibration tool


Ja to je skoraj obvezno potrebno... Sem bil kar živčen ker je skos narobe zaznavalo in sem moral popravljati...
Sedaj moram samo še izklopiti tisti T9 al karkoli že je ker vedno ko tipkam izbira čudne besede in si lahko mislite kakšni so bili prvi SMS-i(Beri: še sam nisem vedel kaj sem hotel napisati) ker nisem bil pozoren kaj je pisalo v resnici...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

JayKay ::

settings -> language and keyboard -> touch input -> text input -> prediction
tu izklopiš T9

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

_Dejan_ ::

JayKay je izjavil:

settings -> language and keyboard -> touch input -> text input -> prediction
tu izklopiš T9


Hvala je že izklopljeno :D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Infinity ::

Pesimist je izjavil:

hm. Se vedno ni doben nic povedal, ce je ze dobil od mobisvet.


Sem danes dobil mail, da je bil fon poslan =) verjetno dobim jutri =)

Pesimist ::

Fajn. In kolko si predplacilo dal? 80EUR ali 419EUR?

Infinity ::

sem kar vse nakazal, se mi zdi bedast da bi 2x nakazval. Je kolega že kakšne 3 mesece nazaj tam nabavil Milestone in ga dobil tako, da pomojem ne bo težav.

Sem pa poklical in uprašal kako je z temi nakazili, in je povedal, da lahko nakažeš 20% avansa in ostalo kasneje ali pa vse takoj.

Pesimist ::

Sej nebi rabo 2x. 20% nakazes, ostalo pa po povzetju. Vsej tak sem predvidevo.

_2xM_ ::

Če kdo želi telefon kupiti na mobitelu, ampak se ne želi vezat, mi pošljite ZS ;). Cena je 415e (telefon+vezava). Lahko pridete tudi z mano v trgovino. Osebni prevzem je drugače možen v Lj ali na obali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _2xM_ ()

emsi ::

JayKay je izjavil:

evo slike mojega zaslona





glede barve: pogledal, zgleda plavo,ampak ni



A lahko poveš kje si našel tele bližnjice za wifi, gps in bt? Jaz jih namreč ne najdem, da bi si jih dal na zaslon.
=

JayKay ::

evo torbica part 2:

gre za original HTC pouch PO S491, namenjeno za Herota, predvsem za to ker je tista, ki ima v naslovu Desire 2 funta dražja





marko87: gumb za dodajanje na home -> widget-> settings

Lonsarg ::

Ah, take torbice identične so na Ebayu za 2EUR, jaz sem eno mehko! kupil za svojo Milestone. Sicer je pa tako z tem oblakcami, nič ne nucajo proti padcu, ker ko se igraš z mobitelom maš itak izven oblekce... Tako da zaenkrat je samo za kakšno smučanje, ko dam v isti ep kot ključ, ali pa take posebne priložnosti, preveč dela drugače, da bi po 50-krat na dan dol slačil:)

emsi ::

Našel, thx :) A veš mogoče kje se nastavi kateri imenik se naj uporablja, od telefona oz sim kartice? Zdaj mi kaže oboje in mam podvojene vnose.
=

JayKay ::

ko si v imeniku pritisni menu gumb in pol view

kmetek ::

Počasi boste že slovenska navodila napisali ;)

Saj so zraven pri Mobitelu?

_Dejan_ ::

JayKay je izjavil:

ko si v imeniku pritisni menu gumb in pol view

Ne vem če jaz kaj narobe delam ali pa je še en BUG.
In sicer grem:
Peoople
Gumb Menu
View

in dam kljukico na Facebook. Vklopi mi Facebook kontakte ampak čez čas se funkcija izklopi in moram ponovno dati kljukico... Zadeva je kar nadležna...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

JayKay ::

to pa ne vem, ne uporabljam facebooka

borutz ::

Katera navigacija je mozno naloziti na telefon, pa da je seveda
tudi slovenija pokrita.

Bo kdaj mozno naloziti garmina na android telefon?

hvala za odgovor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borutz ()

_Dejan_ ::

borutz je izjavil:

Katera navigacija je mozno naloziti na telefon, pa da je seveda
tudi slovenija pokrita.

Bo kdaj mozno naloziti garmina na android telefon?

hvala za odgovor


Jst vem za Sygic in CoPilot Live.
Garmin? Mislim da ne bo na voljo za android.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

kmetek ::

Navigon in IGO še?

icek ::

Glede na to, da je Garmin naredil svoj telefon (Nuvifone), temeljoč na Androidu, lahko pričakujemo Garminovo navigavijo tudi na drugih Android telefonih.
Rider of Theli
www.air-tv.net
««
5 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pametni telefon kupiti za začetnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717202 (10612) Scaramouche
»

HTC Desire HD (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18529128 (17486) fishy12
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028558 (22721) leiito
»

HTC Legend (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20322293 (14122) CaqKa
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416279 (11088) cucolino

Več podobnih tem