» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
2 / 66
»»

cahahopie ::

Matr ste vsi skup enmal zahtevni glede foruma.
Avatarji so luksuz, ki si ga lahko malokdo privošči če ima takšen naval na strani.
Boli mene....forum naj bo takšen, da bom lahko pisal in vsaj vedel kje sem že bil in kje ne. Ostalo je le nek luksuz, ki vas razvaja. Polj pa maš sam en pejđ pa ti začno bluzit zakaj pa nimam onega pa zakaj tistega, če pa na S-T majo. Bla bla.....
Kaj hodte na forume zato, da ugotavljate kater je boljši ali da sodelujete na njih? Pheh...

Btw. ... Primoz umir se.... dokncaj TODO in pusti tole staro skripto..:D

smash ::

jest bi dodal naslednje...recimo , da bi rad kaksno temo sprintal...pa da ne bi najprej copy pastu vsak del v word pa urejal, bi bla tam neka ikona, ki bi naredila en zgleden in lep ponatis celotne izbrane teme

bilo bi lepo :)

roscha ::

Wordwrap pod Mozzilo dela! ALELUJA!

Tnx Primož!


by!

Airskull ::

ej sorry sam se se zdijo pa avatarji zelo fajn stvarca in me zanima s čim utemeljujete zakaj jih ne bo
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

TESKAn ::

Z tem, da postanejo avatarji slej ko prej predmet spora med dvema osebkoma, ki težita, čigav avtar je boljši.
In sploh, kot je že bilo omenjeno, pridete na forum zato, da bi izmenjali mnenja/pomagali komu/poiskali pomoč ali zato, da bi bulili slikce pod nadimki?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Airskull ::

če gledamo na to za kere stvari se lahko ljudje kregamo pol je najbolš da ni kle gor čist nč. V mislih sem imel kakšen konkreten argument ki ga očitno ni, verjetno se Slo techu zdi fino da majo samo oni avatarje.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Primoz ::

Avatarjev ne bo, ker prinesejo prevelik kup problemov na stran... razlaga kdaj drugič v drugi temi. Kot vidiš se že sedaj, ko jih imamo samo nekateri prepirate o njih. Enostavno ne želimo težav z prepiri, kdo je imel kakšnega avatarja prej, komu (ne) bomo posebej uploadali njegovega slavnega avatarja ter zakaj njegavega ljubega avatarja ni na seznamu moznih in zakaj ne more uploadati svojega... preveč problemov za premalo učinka.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

tha_man ::

Doh! Sem vedu da ne bi smel omenit avatarjev :P
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Marjan ::

Primoz: Kaj je pa s prikazom postov od SAMO določenega uporabnika? Preveč dela?

Marjan ::

Pa še s temi temami je malo čudno:

Ko kliknem "nove teme" > "seznam osebnih tem" > "moje teme"

heloou... tle je neki narobe?!

(pa - ali to sploh kdo uporablja?)

CaqKa ::

pravzaprav zares... do česa se dokopljem z klikom na nove teme? pravzaprav zgleda kot last24h ...

gumby ::

ni isto.. izpisane so samo teme, v katerih je sprememba od zadnjega obiska

Sergio ::

Marjan: uporabnikove teme in seznam tem, v katerih je sodeloval, lahko dobiš s klikom na njegov username. Je to to, kar želiš?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Marjan ::

Ne, Sergio. Želel bi to kar sem napisal :\

Sej Primož ve...

Airskull ::

Primož men se sploh ne gre tok za avatarje, moti me to kako to argumentirate in ne, jaz se spolh nič ne kregam zakaj jih ni, samo sprašujem;navsezadnje ste vi hotel met predloge a ne:D
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

slawc ::

Threaded view, nekdo je ze omenjal s kazalci al kuko

LP, Slawc

sketch ::

Yup. Jaz bi tudi imel toggle threaded/flat.
Pa da ko kliknes "odgovori" na postu (in ne na dnu teme) da se ti pokaze citat celotnega posta - tako kot naprimer pri e-mailu... ceprav... ko pomislim, koliko folka ne zna citirat e-mailov, to verjetno sploh ni dobra ideja...

lp
s.
Adapt and overcome.

CaqKa ::

ja nekaj bi si bilo potrebno posebej za citate izmislit.. hehe ravnokar gledam.. kaj ko bi te knofeke 'html oznake' dobili slovenske napise? namesto B bi pisalo recimo Krepko, poševno, podčrtano, povezava, itd....

tha_man ::

Aghhhh, samo ne threadeov! 8-O No, kot opcijo lahko, drgač pa nikakor ne! Zadeva je *zakon* pri offline branju usenet sporočil v ustreznem programu, ampak zelo veliko smrdi v online forumih.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Loki ::

tha_man tisto s threadi sem mislil takole (poglej cel thread).

tha_man ::

Hmm, no ja, to bi šlo, ampak bi bil malo šit pri zelo dolgih threadih (ekstremen primer je npr. PROTOKOL). Veš kolikšno bi blo tisto drevo? 8-O
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

slawc ::

Jao lih sporočilo se mi je zbrisu ;( glupa tipkovnca ima tipko za back FUJ!

Vglavnem: thread view bi bila kot opcija. Vsak naj si nastavi kot mu pase. Tak nacin kot je sedaj pa je zelo nepregleden ravno pri velikem stevilu odgovorov (res pa je zoprno, ker so veje po celi strani zlistane, ampak tudi to se da uredit da se nadaljujejo na naslednjo stran). Nekdo odgovori nekomu na sredini seznama in cisto o neki xyz stvari (ker nihce ne uporablja quotinga - mogoce opcija odgovori s citatom in potem se avtomatsko pojavi se citat), pol se pa znajt o cem tece beseda. Primer strani: Mobisux.

offtopic: res mi ni jasno zakaj usenet ni tako popularen pri nas saj omogoca precej boljso komunikacijo uporabnikov.

anyway ... to so samo zelje, ce bojo pa uresnicene yipii ce na pa nc

:)
LP, Slawc

pramarko ::

1. se strinjam z bolj kontrastnimi temami
2. mau vec programov v download sekciji - tud bolj splosne (ala winzip)
3. Dizajn mi ni najbolj vsec...
4. IE mi vcasih prikaze samo del slike (leva ali desna polovica) - pri novicah

SavoKovac ::

Vcasih mas kak problem, pa bi rad odprl novo temo, po drugi strani pa si skoraj ziher, da so o tem razpravljali teden/mesec/... dni nazaj. Kaksno iskanje in filtriranje po starejsih temah bi po moje bilo kar na mestu...
(vcasih dobis tudi odgovor, da je nekoc o tem bilo ze dosti povedano :| )

Gandalfar ::

balemir: na levi strani imas iskanje :) iskanje (psevdo) - ce to pogresas :)

tha_man ::

Definitivno je treba upoštevati moj prvi predlog tam nekje zgoraj :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

njok ::

En gumbek, poleg tistega za nastavljanje prejemanja obvestil ob novih odgovorih, ki te pelje do modre crte.

CaqKa ::

jaz mam občutek da je primož šel na morje :\

Sergio ::

caqka: primoz ni sel na morje. ostanimo pri aktualni temi.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Ni, ni, samo zakopal se je verjetno v delo. Primož je kot Big Brother, povsod in nikjer.
njok: med zadnjimi 24 h je modra puščica, ki te pripelje na modro črto. Samo v temi je pa res ni.
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

hehe.. hotel sem samo malo opozorit da naj malo pavze mu damo da naredi tole zdaj... mislim da mu je že žal da je naredil to temo :)
aja z preimenovanjem teh html oznak pa res nebi smel met preveč dela?

CaqKa ::

Kako se reče uni beli porcelanasti zadeva, kaj ščiješ not...? (tle iščem pravega smajlija pa ga ne najdem)

predlagam mogoče uvedbo več smajlijev... na katerih pejdzih bomo nasli nove smajlije vsi vemo... hostanje smajlijev slotechu nebi smel bit problem...
pa še neki.. kolko je meja za editiranje postov? a ni bla 3 ure? 14:04-11:46< 3h

aja pa kaj ko bi Quote oziroma (blockquote)(/blockquote) vseboval še (i)(/i) in (b)(/b) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Sergio ::

meja je 2h.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mercier ::

Zamudil sem info o lepljivih temah, bom itak naletel kje na forumu ali med novicami na celo razlago.

V čem je fora, da je recimo tale konkretna tema vidna v vseh forumih? Meni je malo zoprna (se pa preživi). Sem edini? Predvidevam, da bo se po določenem času umaknila na s-t forum (glej prvi odstavek). Ne bi bilo bolje, če bi se lepila le tam?

[Primoz: imamo sticky teme... ki so vidne samo v oddelkih... in imamo POSEBNE teme za posebne primere, ki so vidne povsod... ko vam bo zmanjkalo idej oz. se bom odločil, da ste našteli že preveč, bo tole postala navadna sticky tema v slo-tech oddelku.]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Elemen_T ::

lol.

Sekiral se boš zaradi enega sporočila na vrhu vsake kategorije.
Nimam pojma kaj je tukaj napačnega ali sploh motljivega.
Ali imaš resolucijo 320x200?

Mercier ::

Kaj pa enostavnejši quote? Za hitrej se skregat bi bil kul. >:D

Da bi bilo podobno linku - v dveh korakih: komu (drop down vseh nikov v temi + možnost za Ivana Cankarja) in tekst.

Switch ::

Kaj pa online licitacije? Ko prodajaš računalniške komponente, je tukaj sigurno pravo mesto za take stvari. Pa še slikico pripneš, opišeš stvar, uporabniki pa zraven svoje ponudbe utemeljijo tudi razlog za postavitev cene. Prav tako bi ta razlog moral navesti prodajalec. Zdi se mi, da bi se super obneslo:D

CaqKa ::

še neki... a bi se dalo uredit da bi si modro črto lahko tudi sam postavil kamor jo hočem... ker potem bi si mogoče vzel čas in bi sploh šel gledat kaj v protokolu piše :\ tak dan za dnem mogoče par postov skozi :)

Gandalfar ::

CaqKa: vsak dan preberi eno stran. Nastavi si da temo prelamlja na manjsem stevilu postov pa si potem reci. Danes smo 1. v mescu in bom zato prebral prvo stran .. itd. V kaksnem dobrem mescu bos prsu skoz :)

Markoff ::

Jaz pa predlagam, da bi nekateri, ki imate veliko casa za dajanje predlogov o izboljsanju foruma, izboljsate forum s tem, da malce vec energije usmerite k pomoci manj izkusenih uporabnikov. Se posebej, ce doloceno znanje imate, pa ga ne zelite/se vam ga ne da deliti z drugimi. Ne se potem cuditi, zakaj v koncni fazi nihce nikomur vec ne pomaga.

LoneWolf ::

Primoz:
Primer napakice z zadnjo prazno stranjo.

V "temah zadnjih 24h" pravilno pokaze, da ima tema 7 strani (z mojimi nastavitvami), ce pa gres noter, pa jih je na voljo ze 8, s tem, da je 8. prazna.

Zdajle se se vidi, dokler ne bo se kaksnega posta. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LoneWolf ()

Xplicit ::

Ej nevem ce je ze kdo to uprasu ampak zanima ne ce se da kje aktivirat avtomatsko prijavo, tko da ti ni treba vsakic tipkat gesla pa to - sej bi su brt prejsne poste, pa je cela zadeva ful nepregledna (na visji resoluciji) - mogoce bi mogl met mal vecji font, al pa ksno bolso barvno kombinacijo. :D

McHusch ::

Spajky ::

Vedno ko se pojavi ta tema oz odgovor nanjo, se mi postavi kot zadnja /tj osveževanje zadnjih 24ur na IE5.01 ne funkcionira do daljnjega; zdej mi kaže zadnji post ob 15.17; cache sem za test izpraznil; zanimivo!..8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Spajky ::

poglej poglej, zdej je pa osvežilo...hm interesantno..8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Primoz ::

Teme zadnjih 24h se že osvežujejo... samo ta tema je vedno na vrhu.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

IceIceBaby ::

Nevem če je že kdo omenu, ampak dobr bi blo če bi novice pošiljal po emailu tut. Recimo vsak dan ob 5h zjutri bi poslal vse novice od prejšnjega dneva.

tha_man ::

Aja, pa fajn bi blo če bi prejel samo eno obvestilo o odgovoru na temo, naslednje pa šele ko bi temo pogledal. Sedaj včasih dobim kup obvestil o odgovoru na eno samo temo.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

msmiha ::

the_manov predlog mi je zelo všeč. Jaz tudi dobivam včasih po kupe obvsetil.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Bx ::

pa lahko bi mejlu, ki ga dobiš od Slo-Tech poštarja, dodali tudi besedilo,
ki ga je oseba napisala kot odgovor na temo (poleg linka na temo)
Bx
««
2 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649488395 (2442) mtosev
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19637114 (29459) Mavrik

Več podobnih tem