» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
52 / 66
»»

galu ::

bluefish je izjavil:

Se javiš?


:D
Mislim, da vam kandidatov ravno ne fali... Če pa ne boste našli boljšega, pa že.
Tako to gre.

Unknown_001 ::

Hmm, če bodo use sprejel za bo prec cel kup trololo modov ratalo :D

Halfdead987 ::

Search ste popolnoma uničili?

2loud4u ::

Halfdead987 je izjavil:

Search ste popolnoma uničili?


Meni čisto v redu dela.
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Halfdead987 ::

Probaj najti Pokažite svoja namizja.

hunter01 ::

To iščeš: Ko Slo-tech.ovci svoj wallpaper na ogled postavijo! ? (to je prvi rezultat iskanja)

Halfdead987 ::

Sem našel.
Drugače sem mislil tisto, ko screenshotaš namizje.

bluefish ::

Vpišeš namizje in je na tretjem mestu.

MrStein ::

Če vpišeš dobesedno "Pokažite svoje namizje", pa ga ni nikjer...
Ni ravno intuitivno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hunter01 ::

Zgleda, da iskalnik moti črka ž (mogoče tudi drugi šumniki?).

Če vpišeš Pokazite svoje namizje = prvi

MrStein ::

Heh, kot da so šumniki nekaj tujega in vsiljenega in se jih na vso moč izogibamo. :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hunter01 ::

Včasih bi si resnično želel, da bi bilo tako enostavno kot deluje, pa še kr radi delajo težave, sploh kakšnim programom ;)

mtech7 ::

Članki v headerju so po večini zastareli, namesto čudnih glav bi še oglasi bolje izpadli ;)

MrStein ::

Predlagam za iskanje med rezultati link to sporočila (torej direkten link na posamezno sporočilo, ne pa na temo), ki dejansko vsebuje iskalni pojem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Eureka ::

Moj predlog morda nekaterim adminon/modom ne bo najbolj povšeč, ampak je za razmislit... Marsikdo na slotechu ima o določenih moderatorjih slabo mnenje, dostikrat popolnoma zgrešeno včasih pa imajo tehten razlog. Tudi moderatorji so ljudje z hibami in znajo preiti na oseben nivo in potem so razne debate kjer so kriteriji istega moda za različne osebe popolnoma drugačni.

Torej moj predlog je, da bi se recimo dal urediti nek sistem, kjer bi lahko vsak uporabnik zase v nastavitvah nastavil recimo 1 ali 2 moderatorja za katera meni, da sta popoln polom in bi bil imun na njiju, tako bi se rešili nenehnih konfliktov z moderatorji. Torej če se moderator xy znajde na blacklisti vseh uporabnikov in ne more opravljati svojega dela, mislim da mu je v tem primeru "nezaupnica" uporabnikov povsem pravično dodeljena... Seveda se tega ne bi dalo sproti spreminjat, morda 1x leto ali na pol leta, ker nekateri se popoljšajo ali pa bolj verjetno kateri poslabšajo :P

lp, rad bi pa sišal mnenje kakšnega admina in moderatorja če to ni mogoče in zakaj, ker zdi se mi dobra ideja (morda pa samo zato,ker je moja :P). Ne me narobe razumet povečini ste kul, ampak tudi jaz imam svoj moderatorski trn v peti :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eureka ()

Mesar ::

Zato ker različni moderatorji pokrivajo različna področja. Zakaj le... verjetno imajo omrežja čez tisti, ki se na pravo spoznajo, pa male oglase programerji...

Mogoče bi blo še boljše če se uvede, GlasujZaModeratorja ... kao Glasujzame, samo, da bi bli samo ST modi gor. Pa bi jim 10ke talali v zameno za popuščanje. Recimo ideja podobna tvoji.
Your turn to burn!

Eureka ::

Prosil sem za odgovor normalne osebe, ne nekega PNGja, ki ga lahko vidiš v vsaki zakotni temi kjer sta trollanje in žaljenje zraven ...

Zakaj se pa loči od glasuj zame ? Ti sploh rabim odgovarjat, no tebi morda, ostalim normalnim pa ne... Morda so res razdeljeni, ampak dotičnega moderatorja sem našel praktično povsod in je brisal kar recimo 3je moderatorji s katerim sem debatiral niso in sem bil ponavadi "sokiran" kaj je ta osebek brisal...

SAj pravim 2 ali pa celo samo enega moda da imas moznost blokirat in jaz bi z veseljem se dosmrtno narocil na tistega osebka, ki za moje pojme nevem kaj sploh dela med moderatorji ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eureka ()

Unknown_001 ::

@Eureka mam izboljšano idejo, prijazna vsem. Uporabniki bi mogli izbrati najmanj konfliktnega moderatorja oz tistega, ki je po njihovem mnenju najbolj objektiven in pravičen, ta pa bi pri vsem skupi imel prednost. Ker so Modi razdeljeni po oddelkih je fajn, da bi bil v vsakem oddelku en NADmoderator, ki bi imel odločilno prednost pri odločitvah, navadni moderatorji, bi pa mu le predložili prispevke, ki so po njihovem mnenju za v smeti.

Gandalfar ::

Sej to mamo. Ene par nas je k skrbimo za cel forum ;)

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Poleg tega imate tisti del o predlogu izbrisa uporabniki sami tudi na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Eureka ::

Moj predlog se ne nanaša na problem nebrisanja postov, ki bi jih sicer bilo potrebno, ampak ravno nasprotno (seveda vsaj po mnenju posameznika aka avorja posta).

Ampak ja admini s tem ne pridobite kaj dosti, le nekolimo manj nad vašimi odločitvami jezne uporabnike.

Saj sicer nevem kolk vas bi to upočasnilo če bi vsak imel enega izmed moderatorjev v "Banovcih". Razumem,da bi bil problem če ima določene teme čez samo eden moderator in potem uporabniki, ki so tega moda dali na črno listo ne bi imeli moderiranih postov, ampak če temu ni tako bi bila ideja popolnoma lepo izvedljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eureka ()

Gandalfar ::

Sej tak sistem ze mas. Ce menis, da je bil izbris neupravicen se pritozis pa se pogleda zadevo. Ce bos sel pogledat skozi pritozbe bos videl, da se marsikdaj pogleda moderatorsko dejanje oz. se ga reversne.

Zdaj pogoj pa je seveda, da je neka osnovna kultura dialoga. Ce bos zacel pritozbo s "ti idiot", potem si s tem nisi ravno izboljsal sans ;)

MrStein ::

No ja, dokler se pustijo trolanja in se brišejo "mnenja nekompatibilna z mnenjem moderatorja"...

slippery slope, anyone?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Free Bird ::

Resen predlog:
Predlagam, da se ustvari posebaj rubrika FOTOGRAFIJA.
LP

bluefish ::

Zaenkrat je število s fotografijo povezanih tem malo in zadoščata oddelka Zvok in slika ter Sedem umetnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

freesty ::

Predlagam, da "forum" prebere IP uporabnika in potem poleg prijavljenega uporabniskega imena, v oklepaju, izpise se ostala uporabniska imena, ki so se vpisala s tega IPja v zadnjih treh dneh.

Resili bi se dosti troll tem in novih brezveznih uporabnikov.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

OmegaBlue ::

Ker uporaba proxy strežnikov, tor omrežja in ostalih luštnih stvar je tem osebkom nepoznana ..
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

MrStein ::

Jap, plevel treba ročno potrgat, druge ni...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

poweroff ::

Sploh pa to ni v skladu z visoko stopnjo zaščite zasebnosti uporabnikov ST foruma.
sudo poweroff

Machete ::

Živ. Avtomatsko čitanje najvišje cifre v objavi malega oglasa, katero prikaže v opisu teme, se mi ne zdi najboljše.
Čemu tako?
Lp

Gandalfar ::

A si lahko bolj konkreten?

Machete ::

Neka skripta (nevem če je pravi programerski izraz) prebere oglas, ki ga postaš in v podnaslov teme vnese najvišji najden števnik zapisan z številkami, ter ga doda avtomatsko kot ceno stvari, ki je napisana v naslovu malega oglasa.

mtosev ::

kdaj se vrača nakladalnica? nekatere ljudi tukaj to resno zanima?
mene tud janac sprašuje kdaj bo nakladalnica back al nadomestna tema.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gandalfar ::

Ne bo je.

mtosev ::

in v kateri temi se lahko naklada oz ima casual talk oz pogovor z drugimi člani/userji slotecha?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

bluefish ::

ZS, IRC, FB,...

MrStein ::

Primoz je izjavil:

V bistvu je sedaj meja postavljena na dolžino povprečnega stavka ;) Tako da karkoli boste napisali, kar ne bo navaden bump spam, gre v svoj post.

A ta pravila sproti spreminjate? :)

Kaj je trenutno aktualno pravilo?

En test.

Še en test, ki je daljši "da vidimo, so rekli slepi" stil...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

psickolog ::

Predlagam, da v Omrežni svet dodate nov oddelek v povezavi z Bitcoinom in plačevanjem po spletu (paypal, moneybookers, visa,...). Se mi zdi, da bi bilo bolj pregledno in urejeno, če bi se debata lahko razvijala v lastnem pododdelku. Trenutno pa pišemo v več bitcoin tem, ki so vse po nekaj strani dolge.

mtosev ::

predlagam, da tale forum postane bolj normalen. forum postaja vse slabši in slabši. zanimivo kak na drugih forumih na katerim sem je vzdušje boljše in so bolj normalni. zanimivo pred leti slo-tech ni bil takšen poden kot je sedaj postal.
smešno kak mi je mod dal višji naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu. zanimivo. drugi pa lepo non stop trollajo prek proxyijev in so si naredili kup troll računov za trollanje po tem forumu. mod pa mi,da naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

MrStein ::

Modi so tudi le ljudje, krvavi pa to... ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mtosev ::

sn vido dosti boljše mode drugje (tuji forumi)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

fireX88 ::

bok bok

imam lumia 820, in zaradi resolucije ne morem shranjevat gesla (zapomni si me), ker telefon premakne ta obvirček drugam oz. ga zakrije drug del spletne strani. Bote tudi v tej smeri kaj vštimali? Resolucija telefona je 480x800.

Hvala:)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

black ice ::

mtosev je izjavil:

predlagam, da tale forum postane bolj normalen. forum postaja vse slabši in slabši. zanimivo kak na drugih forumih na katerim sem je vzdušje boljše in so bolj normalni. zanimivo pred leti slo-tech ni bil takšen poden kot je sedaj postal.
smešno kak mi je mod dal višji naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu. zanimivo. drugi pa lepo non stop trollajo prek proxyijev in so si naredili kup troll računov za trollanje po tem forumu. mod pa mi,da naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu

Tvoje mnenje je irelevantno. Vsaj dokler se ne boš bolj potrudil glede slovnice. ;)

Unknown_001 ::

Mobilno stran bi lahk mal poštimal, ker men zmeri ko neki kliknem, naredi kratek preblisk na tisto kar kliknem, potem pa en cajt stoji na prejšnji strani, čez 2sekunde se pa šele odpre cela tema.

mtosev ::

black ice je izjavil:

mtosev je izjavil:

predlagam, da tale forum postane bolj normalen. forum postaja vse slabši in slabši. zanimivo kak na drugih forumih na katerim sem je vzdušje boljše in so bolj normalni. zanimivo pred leti slo-tech ni bil takšen poden kot je sedaj postal.
smešno kak mi je mod dal višji naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu. zanimivo. drugi pa lepo non stop trollajo prek proxyijev in so si naredili kup troll računov za trollanje po tem forumu. mod pa mi,da naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu

Tvoje mnenje je irelevantno. Vsaj dokler se ne boš bolj potrudil glede slovnice. ;)
ti mi reši disleksijo pa bo. boš?

oglasi se spet ko boš našel rešitev.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Bor H ::

fireX88 je izjavil:

bok bok

imam lumia 820, in zaradi resolucije ne morem shranjevat gesla (zapomni si me), ker telefon premakne ta obvirček drugam oz. ga zakrije drug del spletne strani. Bote tudi v tej smeri kaj vštimali? Resolucija telefona je 480x800.

Hvala:)


Klikni na svoje ime in v nastavitvah poišči "avtomatska prijava".

gruntfürmich ::

black ice je izjavil:

mtosev je izjavil:

predlagam, da tale forum postane bolj normalen. forum postaja vse slabši in slabši. zanimivo kak na drugih forumih na katerim sem je vzdušje boljše in so bolj normalni. zanimivo pred leti slo-tech ni bil takšen poden kot je sedaj postal.
smešno kak mi je mod dal višji naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu. zanimivo. drugi pa lepo non stop trollajo prek proxyijev in so si naredili kup troll računov za trollanje po tem forumu. mod pa mi,da naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu

Tvoje mnenje je irelevantno. Vsaj dokler se ne boš bolj potrudil glede slovnice. ;)

niti ne, dejansko in kar prav. bolje da se ti debili spokajo v eno temo in tam harajo kot pa da odpirajo en kup debilnih trol tem po loži in še kje drugje.
sj jst verjamem da se lastnikom foruma zdi to fino in fajn da je veliko uporabnikov pa veliko tem da lahko (zaenkrat) še dobro kasirajo z oglasi, ampak prej ko slej si bodo oglaševalci gor prišli da ta debilna raja iz slo teka pač nima keša, in potem bo ves pohlep dobesedno zgorel, ker bo ta forum postal eno smetišče za frocovje (kar je dejansko že). tko da ja, kar tako naprej;)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

STU-III ::

mtosev je izjavil:

predlagam, da tale forum postane bolj normalen. forum postaja vse slabši in slabši. zanimivo kak na drugih forumih na katerim sem je vzdušje boljše in so bolj normalni. zanimivo pred leti slo-tech ni bil takšen poden kot je sedaj postal.
smešno kak mi je mod dal višji naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu. zanimivo. drugi pa lepo non stop trollajo prek proxyijev in so si naredili kup troll računov za trollanje po tem forumu. mod pa mi,da naziv, ker sn iskal temo proti dolgčasu



Jah, saj dokler nisi imel naziva, pa je bil čisto v redu ane? Ampak naziva nisi dobil pred leti, torej govoriš neumnost...
Line secured.

Twix ::

1. Predlog: V vsak nov odgovor dodate en plusek(+) in minus (-). S tem bi bralci označili določen komentar za dober in slab. Če se vam to zdi preveč "moderno", kaj pa vsaj v komentarje pod novice? Jst rad prebiram komentarje in si na podlagi tega tut dostikrat ustvarim mnenje. Kar pa je zelo umotvorno je to, da moraš brat vse komentarje tut čist brezpredmetne za dotično novico.. Tam kjer imajo to omogočeno, jst ponavadi (predvsem ker ni časa) preletim samo komentarje, kjer imajo komentarji veliko plusov pa tut kašnega z minusi.. Za vzgled vam, je lahko rtvslo.si..

2. Predlog: Ložo bi lahko posortirali po raličnih temah in vsaka tema ma svoj forum.. Ker opažam da zadnje čase (a samo jst? ) je tut kar nekaj tem, ki jih je škoda, da se pozabijo v smetišču lože. S tem, bi pridobili večjo preglednost..
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

AndrejO ::

Možnost, da se "pošlje" zasebno sporočilo samo sebi, brez ostalih naslovnikov. Ker je vmesnik za izbiro naslovnika neintuitiven, lahko tudi z opozorilom preden se ga shrani, da se prepreči napake pri pošiljanju.
««
52 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649488887 (2934) mtosev
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19637154 (29499) Mavrik

Več podobnih tem