» »

Katera grafična?

Katera grafična?

Elemen_T ::

Katero grafično kartico mi priporočate za delo z grafiko? Na živce mi gre namreč dolgo preračunavanje filtrov...bi blo fajn da bi bilo to narejeno v sekundi...ne pa v pol minute. cena do 30-40k.

lp

jetam ::

Kakšnih filtrov? Če misliš Photoshop pol si raj mal močnejši CPU ali pa dual plato omisli... grafika bo bolj mal pomagala. Sploh pa resna workstation grafika je precej dražja od 30-40k. Rajš kupi GeForce pa ga shekej v Quadro.
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

J-A-G ::

Ozri se po ATI-ju:D

Space Surfer ::

Ce mas cash, je res najboljsa izbira Radeon, drugac pa kaksen G450.

Brody ::

CL Anihilator PRO 32MB DDR za le 35k sit Retail.
altanet@siol.net

jetam ::

Ej a lohka preberete kaj bi človek sploh rad. Da bi mu filtre hitreje izračunavalo... kar nima nobene zveze z GPUjem ampak izključno z CPU močjo. Ravnokar sem dal novo grafično not (Hercules Prophet) in filtre izračunava popolnoma enako dolgo kot prej (Matrox Millenium).
Mal napiši kakšen sistem maš da bo bolj jasno o čem je govora...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Elemen_T ::

Hmm...imam PIII 800Mhz...tako da res nevem ali gre za procesor. v bistvu sem najprej tudi sam tako mislu...samo se mi vseeno zdi da bi bila razlika med V3 3000 in npr Geforce ultra ...ali ne?

jetam ::

Lej jest mam dual proc plato (BP6) in mi filtre izračunava povprečno 5-10 sekund odvisno od kompleksnosti in to ne glede kero kartico mam not (z 4MB ali pa 32MB rama). Mislim da boš po nepotrebnem zapravljal keš. Sicer pa... sigurno ma kakšen kolega dotičnega Propheta pa nej ti ga posodi za en dan in stvar stestiraj. Če boš zadovoljen jo kupi drugač pejt pa na kakšen pir s kolegi...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce GTX Titan - najhitrejši grafični čip na svetu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
10124391 (20318) mihco
»

Kaj nadgraditi, kaj kupiti, kaj storiti? :)

Oddelek: Kaj kupiti
371598 (1056) mm280972
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462803 (2197) _Mortal_

ATI vs Hercules vs Matrox

Oddelek: Zvok in slika
401838 (1497) EvilK|NG
»

GeForce2 MX

Oddelek: Kaj kupiti
361739 (1311) Sirki

Več podobnih tem