» »

Ventilatorji

Ventilatorji

smilyxx ::

Mene pa zanima, če potrebujem dodatni napajalnik za 6 ventilatorjev, neonko in neonsko žičko?
Kupil bom chieftec-a big tower, ki ga prodajajo pri Mlacomu. Kateri napajalnik bi bil najbolj primeren za Athlona?

Lp

Matek ::

Ne rabiš dodatnega, sam kupi kakega Antec 350W pri RedRat Store-u
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thanatos ::

dej povej kaj vse boš na ta bogi napajalc priklopu pa ti bomo povedal kolk boš približen nucu.

msmiha ::

Upam da ne boš kakega švas aparata gor ubesu:D. za oslao bo dober kaki 350W ali pa celo 300W.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ali3n ::

da nebom odpiral nove teme... zanima me, če je moj napajalnik (200W) dovolj močan:
- celeron 333 z ventilatorjem
- GF2 MX400 64MB AGP z ventilatorjem
- Maxtor 40GB 7200 RPM
- CD ROM
- CDRW
- trije ventilatorji 80mm (en piha v kišto, en ven in en v napajlniku)

namreč - sprašujem zato, ker imam doma "na preizkušnji" Celerona 466. Problem: ob zagonu računala procesor lepo spozna, vse ok... do nalaganja Win2000 - računalnik zašteka (ali pa se resetira) takoj za tem, ko "utripnejo" lučke na tipkovnici in miš (Logitech optical - prozorna z rdečo diodo..). Pa me zanima, če se vam zdi verjetno, da enostavno zmanjka štroma, al je kej druzga narobe (v tem primeru bom odprl novo temo...)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Paramedic ::

Če ti zmrzne vsakič na istem mestu, pa če ti ne kaže modri zaslonov, pol verjetno NI kriv napajalnik, čeprav 200W ni dost, ampak za celerona pa ostale mal starejše komponente bi pa že mogu zadostovat. Men 235W poganja še doosti več, pa mam še kar nabildan comp.
End transmission.

ali3n ::

paramedic - hvala... nekak sem razmišljal,da je morda prešvoh, k vžge tipkovnico, miš, celerona,... pa da zato poklekne.. anyway - odgovor bom iskal drugje (najverjetneje v denarnici - nakup nove mašine:D )
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stabilen mali tih...

Oddelek: Kaj kupiti
473279 (2063) PrimozR
»

nov racunalnik po komponentah

Oddelek: Kaj kupiti
182646 (2010) dela
»

Ocenite računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635984 (4500) opeter
»

100W Napajalnik...??

Oddelek: Strojna oprema
91137 (961) bastadu
»

preobremenjen NAPAJALNIK

Oddelek: Strojna oprema
101073 (865) cekr

Več podobnih tem