» »

Paypal limited account

Paypal limited account

turkx90 ::

Uglavnem se je že komu zgodilo, da so mu na paypalu blokirali račun?

Pojavi se rdečee okence, v katerem piše limited account in potem zahtevajo od tebe sliko dokumentov, računov in podobnih stvari. Uglavnem to se mi vleče že 5 dni in mi gre res na kurac.

Gandalfar ::

In zakaj jim ne posljes teh podatkov?

turkx90 ::

Sej sem jim poslal. Prvo sem poslal, sliko vozniske in sliko bancnega izpiska. Banćni izpisek je bil iz druge banke, ker mi moja banka ne posilja izpiskov za viso. In kasneje so pisali da teh podatkov nemorejo upostecat, samo voznisko so upostevali. Naslednji dan sem klical na banko, da če lahko dobim izpisek. Tako da mi je mogla usluzbenka nardit ta izpisek in mi ga je poslala po emailu. In ko dobijo izpisek, mi pišejo nazaj, da vozniske nemorejo upostevat, tako da sem poslal pasaport. In pol mi pišejo, da za preverit naslov morem poslat kao položnico al od elektrike, vode in podobne stvari. Še dobro da imam 20 let in zivim s starši. Tako da sem jim zdej poslal položnico ki sem jo dobil s šole. Bomo vidli kaj bo zdej.

KoMar- ::

Jp, to se je tudi meni že zgodilo in je dokaj tečno. Jaz sem izgubil še par minut živcev, ker sem klical na njihov hotline in mi niso znali povedat, zakaj se mi je račun zaklenil... :/

turkx90 ::

Komar mi veš mogoče povedat kolko časa je trajalo?...in kaj si mogu vse poslat. Ker jaz res popizdevam. Ker sem cakal 3 dni, da dobim nakazilo na kartico 400 e....in so blokirali in vse potegnili nazaj na paypal račun...zdej pa se en teden vleče. Zdej pa je tko al tko vikend..in pač bom komaj v pondeljek ugotovil, ali sem dovol stvari poslal ali ne.

Uros!no ::

Traja en čas, takrat ko sem jaz to delal sem čakal več kot mesec.

KoMar- ::

Hm, več kot 1 teden ni trajalo.

xxxgeekxxx ::

Malo sem pozen, a se mi je podobno zgodilo, pa me zanima kam naj pošljem to, ker ne vidim opcije za upload :/
Ke te češ

turkx90 ::

Sigurno je opcije za upload. More bit, preglej boljše.

Gregor P ::

Kdaj se ti pa zgodi takšna preverka? Da ne bodo nekega dne še mene takole presenetili? Sicer ga brez težav uporabljam že kakšnih 10 let, ampak kot je videti človek nikoli ne ve:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

turkx90 ::

Mislim, da se to zgodi ko prenašaš denar s payapal na tvoj račun.

St235 ::

Nope, to je popolnoma random. Če prenanašaš denar na račun ali bistveno spremeniš svoje anvede (večje število nakupov, večji zneski, nov naslov plačila) potem je bolj verjetno, da se bo zgodilo.

turkx90 ::

Aja tudi mozno, do zdej pa poznam samo primere ki so hoteli kaj prodat al pa dvignit denar.

St235 ::

Ja, ker sploh ko to narediš prvič gre za bistveno spremembo tvojih navad. V tujini je takšen nadzor nekaj normalnega. Recimo v ZDA se mi je zgodilo, da so me z banke klical ob 22h zvečer, ker sem mojo kreditno zjutraj uporabil v NYC zvečer pa v Torontu in jih je zanimalo, če je vse ok.

turkx90 ::

Jaja, kao tudi zaradi teroristou kao...usaj tko so meni rekli..:)

xxxgeekxxx ::

Ja, jaz sem kupil 1 stvar (bad company 2 vietnam dodatek), pa imam paypal kak teden, 3 dni po ustvaritvi računa so mi to preverjat šli ;((
Ke te češ

T0RN4D0 ::

Tudi meni so preverjali ko sem prejel nekaj nakazil. Poslal sem jim sliko passporta in položnico od mobitela.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12842184 (9350) buttcrack
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817135537 (15501) igi82m
»

paypal pomoč... :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14417730 (8934) amacar
»

Težave z Paypalom, prosim za pomoč. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7311763 (9482) markuljac
»

Kaj nam bo paypal če nemoramo naložit denarja?

Oddelek: Loža
494918 (3667) hotlips

Več podobnih tem