» »

ukradeni prenosniki

ukradeni prenosniki

ogrizek ::

Zivjo!

Pred par dnevi so mi ukradli tri prenosnike, ce jih kdo sreca, se lepo priporocam za info, seveda proti nagradi!

Apple MacBook Pro 15.4", aluminijast (prejsnja generacija), serijska W88271JRYK0
IBM Thinkpad R52, crn, serijska L3BZTV3
Asus EEE PC 1005HA, crne barve, serijska 98OAAS104236

LP, Gregor

s1m0n ::

Moje sožalje!

A je možno izvedet več podatkov ? Kje so bili ukradeni, kdaj (ura, datum)...

ogrizek ::

s1m0n je izjavil:

Moje sožalje!

A je možno izvedet več podatkov ? Kje so bili ukradeni, kdaj (ura, datum)...


Je, ukradeno 21.3.2010 sredi dneva v Ljubljani (vlom v stanovanje).

LP, Gregor

T-Majo ::

Slučajno v študentu?

ogrizek ::

T-Majo je izjavil:

Slučajno v študentu?


Ne, doma. Miza pospravljena cist. Grrr.

LP, Gregor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ogrizek ()

T-Majo ::

Ker v študentih skoz hodi eden okrog in trka po vratih, v primeru da se nobeden ne oglasi vdre v apartma ali sobo. Zanimo pa je, da išče samo prenosnike. Sosedi so TV pustili pri miru, no uzeli so ji tangice in nekaj krem.

Drugače pa večina prenosnike kradejo na veliko. Pri tem še pa zelo razmečejo zraven. Sem že slišal, da so eni 2x vdrli, pa nič pametnega našli. Zgleda, da niso glih pametni. Spoh pa, če odpreš vrata hitro pograbijo telefon in se začno ''pogovarja'', da so spet v narobe nadstropju trkali.

ogrizek ::

T-Majo je izjavil:

Ker v študentih skoz hodi eden okrog in trka po vratih, v primeru da se nobeden ne oglasi vdre v apartma ali sobo. Zanimo pa je, da išče samo prenosnike. Sosedi so TV pustili pri miru, no uzeli so ji tangice in nekaj krem.

Drugače pa večina prenosnike kradejo na veliko. Pri tem še pa zelo razmečejo zraven. Sem že slišal, da so eni 2x vdrli, pa nič pametnega našli. Zgleda, da niso glih pametni. Spoh pa, če odpreš vrata hitro pograbijo telefon in se začno ''pogovarja'', da so spet v narobe nadstropju trkali.


Ja, lih nekaj takega... odnesel aspirin, brivsko peno, disece palcke, prenosnike, ...
Sredi belega dne, jao. Ze montiram alarmno, da se bo vsaj nekaj drlo :(

LP, Gregor

#000000 ::

Narkoman 100000%

@nny ::

Prijavi na policiji. Včasih je celo kakšna korist od njih. Imaš kakšne številke, IP-je?

s1m0n ::

No večinoma če so bili le prenosniki ukradeni gre za naprej načrtovano kraja, ker je moral to nekdo ukradet ki je vedel, da ti to imaš doma in, da te ta čas ni bilo!

NazgulRR ::

A to v bloku ali v hiši?

kos1 ::

koliko V je potrebnih, da te ornk strese? 100V na kljuko ali vsaj, da premik kljuke sprozi sireno (to sem videl nekje, pa se ne spomnim..)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kos1 ()

boogie_xlr ::

odpiranje vrat na trkanje ga bo zamotilo za nekaj časa :) Poleg tega imej še protivlomna vrata, pa si dober :))

Zgodovina sprememb…

kos1 ::

meni se zdi se vseeno "sistem kravjega pastirja" na kljuke ali alu okvirje oken se najbolj ziher.

JebatGa ::

Od kolega punci so tud pred kratkim vlomil v stanovanje sred dneva. Ob 12.30 gresta ven jest, prideta nazaj ob 15.00 pa vrata odprta, manjkata 2 prenosnika, neki denarja, ki ga je imela doma, pa kar precej cunj od te punce. Na srečo je zavarovanu, tako da bosta vsej neki nazaj dobila.

ogrizek ::

Projekt je ze v teku: nova kovinska vrata (svinjsko enega denarja :( ), alarmna naprava - a kdo ve, kako je z macki? Macek ima svoja vratca in seveda ne bi rad, da trigira alarm...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nosilec za kolo...strešni ali na kljuko?

Oddelek: Na cesti
175296 (1559) Highlag
»

FDA odobrila tipkovnico, ki se sama dezinficira (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6111212 (8601) Jst

Ključavnice na prstni odtis (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9712917 (10830) Brane2
»

Kateri prenosnik do 750€?

Oddelek: Kaj kupiti
222200 (1694) boolsheat
»

Kako bi se mascevali?

Oddelek: Loža
161348 (930) Tody

Več podobnih tem