» »

Kako bi se mascevali?

Kako bi se mascevali?

Phoebus ::

Kako bi se mascevali, ce bi dobili cloveka, ki vam je ukraden laptop (meni je sluzbenega ki sem ga imel na uporabi)?

Jaz bi objavil lincanje kot javn dogoden na podoben nacin kot se objavijo LAN party-ji in potem bi ga skupaj mucili z elektrosoki, ki bi jih krmilili iz racunalnikov. V LAN povezanih, seveda :D :D :D

Pa vi? Kako bi se mascevali da ga dobite takega kljukca? :D

Thomas ::

Ma daj! Pozabi že tale laptop. Ena odprta tema je zanj dovolj. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MadMax ::

Eh, to vprašanje me spominja na spodbujanje nestrpnosti do drugačnih (nepoštenih), kar pa je po Pravilih™ (2. člen) baje prepovedano...:\

Citat:
Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni, ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo in nestrpnost. Prepovedano je tudi žaljenje in/ali kakršnokoli drugo nadlegovanje drugih uporabnikov.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Super Sonic ::

zakaj bi se sploh masceval? naj te obidejo pozitivni valovi.Poglej to iz druge strani> nekdo je dobil prenosnik zaston, sicer je res da je tvoj, ampak pustmo malenkosti...

bos na naslednjega bol pazu:D

Tomi ::

Saj bo naslednji, tako kot ta, šel tudi iz žepa davkoplačevalcev.
metrodusa.blogspot.com

Phoebus ::

Nope, naslednji ne bo sel iz zepa davkoplacevalcev, ker ni bil nasilen vlom in zavarovalnica ne placa 0. Placa tisti, ki je bil takrat odgovoren za njega/ga uporabljal.

Zdaj pa vidite mascevanje.

Sicer pa ne govorim vec o tem konkretnem laptopu, ampak na splosno. Da pride nekdo in vam vzame vaso novo brezzicno misko, vas nov digitalni fotoaparat, vaso novo graficno kartico,...

kuglvinkl ::

Po izjemno tanki liniji hodiš s to temo.

Samopomoč je prepovedana. To je javni red.
Your focus determines your reallity

perci ::

Phoebus: Ti prvo zrihti divx filmčke v ascii artu v konzoli, potem pa ugotavljaj pametne načine linčanje >:D .

Phoebus ::

Perci: Saj smo gledali pixarjeve pticke v ascii artu.

SkIDiver ::

Jz pa pravm, da je prov da so ga spizdl. Drugič se pa naučte zaklepat kabinete in podobne stvari. Jz tud 2x preverm, če sm sobo zaklenu v študentu preden kam grem. Vsaka šola neki košta. In ti si zgrožen, da so se upal v prfoksov kabinet. Kaj bi reku na tole, da smo z kolegi prepozno opazil policijsko marico. Je tako lepo skrita bla za grmovjem bi šli pa pobral tablce, odmontiral dol luči pa bi nas megla uzela. Sta mela policaja srečo, da sta jo za grmovje parkirala in smo jo vidl šele, ko sta do nje pršla. In pol se naj ne bi našel osebek, ki bi stopil v kabinet in odnesel laptopa. :)

asPeteR ::

Phoebus socustvujem s tabo. Ampak, da tako rabuko nardis zarad enga laptopa ...:\ Samo premesli, kaj ko bi vsak uporabnik tega foruma takole reagiral kot ti? Saj to ne bi bil vec racunalniski forum, ampak lager za ukradene stvari ...

Lej, ce ga hoces dobit nazaj mas poleg kamer(majhna moznost, da ti bojo pomagale) se eno moznost. Lahko predvidevas, da ga je ukradel en, ki NI iz faksa. Verjetno kaksen mamilas. In ta ga bo prodal, ne po oglasniku, temvec lokalnemu dilerju staffa ... In TA ga bo verjetno prodajal, ce ne se kaksen tretji ... In fora je, da se te stvari praviloma ne prodajajo po oglasnikih ampak iz ust do ust gre to ... Saj je laptop vroca roba in "hitro gre".

No, samo ena verjetna teorija.

Aja, pa se to. Kako, da se nic ne sekiras za dato, ampak samo za plastiko?

the_unborn ::

Jst bi masceval tko, da bi ga kastriral:D

Phoebus ::

V glavnem, nehajmo z "mascevalno" temo, da ne bom (ali kdo) dobil kaksnega naziva zaradi spodbujanja nasilja... :8)

"rabuko" sem pa naredu, ker je tu najvecja koncentracija racunalnicarjev ki take stvari tudi kupujemo in najvecja moznost da kdo kaj zapazi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phoebus ()

asPeteR ::

Phoebus: Ja se je razumljviva tvoja reakcija ... Toda, sej sem ti povedal kako to gre pri ukradenih laptopih ...
Mocno dvomim, da je tat nicslutec mimoidoci student ... Recimo, tak bi se res sel prdajat take stvari po oglasniku ...>:D

V glavnem, hocem ti rect, da ga bos zelo tezko izsledu. Zal, tko je. Poglej, ukradeji ti sportni BMW vreden miljone, miljone, pa ga bos tezko dobil nazaj ...

Darko ::

Tudi pri nas na faksu je nekajkrat prišel en študent vprašat za vpis pa za izpite pa za enga prfoksa, ki je na popolnoma drugem koncu. Kasneje smo ugotovili, da je verjetno preverjal, če je pisarna prazna, saj je parkrat izginilo nekaj denarnic in kreditnih kartic. Sedaj imamo varnostne kljuke in ključe. Očitno so faksi tako prehodni, da nihče ne opazi nepoštenih namenov. Kar se pa tiče računalnika, pa poskusi na boljšjem sejmu ali kakšni zastavljalnici. Sicer pa ima večina prenosnikov mrežne kartice, ki imajo hardversko kodo. Poskusi izvedeti to kodo in preveriti pri lokalnik upravnikih mreže ali se da ugotoviti, kdaj in kje je ta mrežna priklopljena v omrežje.

LP Darko

P.S.: Še vedno ceneje kot biti donator ukrajinski mafiji

Bolje je biti obrit kot pa ob glavo

perci ::

No, ja - mrežne laptopih so ponavad picamice (PCMCIA) in se jih da zamenjati ravno tako kot navadne, tako da tale varianta ni lih ziher. Je pa bolš kot nič.

Če mene vprašaš, je celo stvar za pozabt in it naprej. Dobra šola za naslednjič. Dajat si lažno upanje, da ga boš dobil nazaj, je pa po mojem čist brezveze.

Tody ::

Ja faksi so ful prehodni sploh pa veliki (EF) lahko tavaš gor in dol pa ti noben ne bo nč reku. Sicer pa zdej obstaja software ki ga ni mogoče zbrisat nit z formatom ne in nažalost še ne zna izdajat lokacije (no mogče jo) vem pa da zna brisat trde diske pa resetirat se kadar se mu zahoče seveda če mu iz centrale pošlejo autorizacijsko kodo. Pr laptopih se pomoje ful splača dat na varnost pa kak geslo za v winse pa podoben stuf.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nam je Facebook zasenčil pogled? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8015684 (10393) CaqKa

Thomas dobil "persona rudis" (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
786458 (5154) opeter
»

IP številka za GPR oziroma za UMTS

Oddelek: Omrežja in internet
181864 (1405) Lincolin
»

Dr. Rugelj o študentih

Oddelek: Loža
494171 (2947) perci

Več podobnih tem