» »

Kosarka: YU vs USA

Kosarka: YU vs USA

virtual_reality ::

Kaj pravite na poraz Americanov >:D >:D >:D >:D >:D
"C makes it easy to shoot yourself in the foot. C++ makes it harder, but when you do, it blows away your whole leg."

b ::

Jaz tega sicer ne spremljam...bral sem da so spusili proti Argentini, a proti Jugoslaviji tudi? Ali je to zgolj tvoja spekulacija?

lp,
Borut.

virtual_reality ::

Ne. ne, ni spekulacija :D Poglej si malo CNN.com ali 24ur.com ali NBA.com :D
"C makes it easy to shoot yourself in the foot. C++ makes it harder, but when you do, it blows away your whole leg."

virtual_reality ::

Povzetek iz 24ur.com:

Košarkarska reprezentanca ZDA je na SP v Indianapolisu doživela še drugi zaporedni poraz. V četrtfinalu so jih z 81:78 premagali košarkarji ZRJ, ki so se uvrstili v polfinale.
"C makes it easy to shoot yourself in the foot. C++ makes it harder, but when you do, it blows away your whole leg."

dnapas ::

Kot nas zgodovina uci, vsako obdobje se enkrat konca :P
In tako se je koncalo obdobje premoci ZDA v kosarki....
Zdaj se samo manjka, da kitajci postanejo svetovni prvaki v nogometu :\

lp

Pa Microsoft bo tudi koncal svoj pohod :D

McNato ::

Američani mislijo da lahko iz igralcev ki igrajo NBA na hitro sestavijo ekipo iz bolj ali manj dobrih posameznikov. Vendar če so neuigrani in vzamejo tekme prelahko se zgodi, kot se je njim. In kaj lahko pičakujemo v naslednjih letih? Da na SP/OI ne bodo več pošiljajli NBA igralcev, ampak ponovno študente.

Američani so izgubi ravno zaradi nepredanosti igri za reprezentanco. Bolj so imeli v mislih kako čimveč pokasirati od svojih klubov za naslednjo sezono in vsak se je zase hotel dokazati pred managerji. Kako me to spominja na slovensko reprezentanco...

j.

Thomas ::

Zanimivo ja, kako neka 30X manjša država premaga večjo, na mnogih športnih prireditvah.

Samo matematična verjetnost zadaj je prezamotana za Ložo. Ne bom s tem težil tule. Samo povem, da se to lahko pričakuje.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DavidJ ::

Mene so YU presenetli, pa se privoscim jim. Tisti dream team... ne hvala.

So pokazali Americani, kaj je vnema na zadnjem svetovnem prvenstvu, ko so bili prisiljeni nastopiti studentje, saj so igralci NBA strajkali...

Jst upam, da bodo jugoslovani zmagali. Kosarka pa nej se preseli nazaj v Evropo.. pa ceprav to ne bo nikoli...
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Elemen_T ::

Thomas:
To je že res.

Pa pomisli kako bi bilo, če bi Jugoslavija, ki je sicer 30x manjša imela v lasti 30% delnic v tej 30x večji državi?

Ker tako tudi je.

Vsaj v košarki.

MI_KO ::

Evropa bo še lep čas za Ameriko -> V poklicni košarkarski ligi. (pa tud na SP ne če bi prave zvezde igrale)

Ful bi blo zanimivo, če bi uvedli kako medcelinsko klubsko ligo. Bi blo hecno unionce (pa ne samo njih) gledat kak se borijo proti lakersom,...

goranTNT ::

Juga je pokazala kje je srce in talent doma.

Drgac pa Argenitna je tud zlo napredovala, tako da bo se zlo mocen nasprotnik.

madmitch ::

Če bi nas bilo toliko kot avstrijcev, bi bilo petindvajset naših med prvih deset.
Tole je sicer Bergant nekoč rekel za smučarijo, vendar je YU ponovno pokazala, da velja tudi za druge športe. Naj si američani in ostali "veliki" narodi spomnejo kakšen nov šport, nekdo s področja bivše juge bo v vrhu.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

rhabdo ::

Ja jaz mislim da so YU cist posteno zmagal! Glede ZDA pa tko: Loleki so ker so mislili da bodo kr zmagal in bli svetovni prvaki! Malo bol bi se blo treba organizirat pa mal bol ekipo sestavit! Preprican pa sem da bi postava: O`neill, Garnett, Bryant, Weber in podobni delali stale! Ne bi bilo zanimivo! ZDA so pac mislili da so tolk bolsi da bodo tudi s to ekipo ki jo imajo svetovni prvaki! Pa ne bodo! Bravo Juga!!

jugonostalgik ::

Zanimiv transparent na tekmi:

USA Dream Team vs. USA Nightmare
:)
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

Fella ::

Ste videli kako so se hitro pobrali z igrišča? Le Miller je imel toliko športne časti, da je čestital Srbom. Poudarjam Srbom ker to ni Jugoslavija. Če bi nastopila prava jugoslovanska reprezentanca bi Ameri zgubili to tekmo tudi, ča bi za njih igrali Kobey, Shaq, Garnet, Jordan, Kidd in drugi.

Dobro ajde, malo pretiravam;) , toda brez dvomov bi bili Jugoslovan kos tudi zgoraj naštetim zvezdnikom.

andrej ::

res je. to je cisto nesportno le Miller se je pokazal kot dober porazenec. Sicer pa mi res gre na jetra to amerisko nosenje. vse druge reprezentance povabijo samo najbolje igralce oni pa poberejo kar neke, najboljsi pa niti ne igrajo... Sram naj jih bo in kar prav da so zgubli.

Zavo ::

Kaj Juga je premagala USA?

Kdo je te dal gol?:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914155962 (34641) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617698 (14866) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2019 - Kitajska

Oddelek: Šport
399381 (6889) Kenpachi
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539810 (32448) bambam20
»

SP v košarki (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29318657 (13419) glinik

Več podobnih tem