» »

Moneybookers mi stanje in plačila kaže v GBP-ju

Moneybookers mi stanje in plačila kaže v GBP-ju

BorutO ::

Imam eno zelo motečo težavo, ki me vedno spravlja ob ... za par minutric.

Ne vem kako, ampak imam na Mneybookers računu vse v GBPju (britanskem funtu) in pol, če hočem kaj plačati v evrih, morem iskati vrednost evra proti funtu, izračunati, bog ne daj, da se zmotim za cent, in pol plačati in upati, da je prav.

Glede na to, da je moneybookers uporabljen po vsem svetu, sem zelo prepričan, da se da nastaviti neako iz GBP v EUR.

Hočem evre in ne funte.

Če kdo ve, kje in kako nastavim v Evre, mi naj sporoči.

frudi ::

Iz njihovega FAQ:

Can I change the currency of my Moneybookers account?
Once your account has been opened, a change of currency is not possible unless your transaction history is empty. If this applies to you, you should go to the Messaging Centre: ‘My Profile’.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

itak37 ::

Pri placilih lahko nastavis placilo v EUR, pa ti bo avtomatsko konvertiralo v EUR. Seveda ti vsakokrat zaracunajo 1.7% provizije pri menjavi.

Pri VIP accountih imas baje lahko vec razlicnih valut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: itak37 ()

mgermo ::

Zgleda da ko si ustavrjal račun si izbral GPB. Za konverzijo ti bojo računal 1.9%, če pa si zrihtaš VIP imaš pa lahko račun v več valutah. Pogoj da postaneš VIP je prenesenih 5k evrov na gamblersko stran.

BorutO ::

Aja, pol mislim, da bi mi ostala edina rešitev, da ves denar, ki ga še imam tam gor, zapravim in si naredim novega? Mislim, da tisti podatki ne smejo delati težav pri drugem računu ... naslov ipd.
Problem je samo pri emailu, ker mam dva, in take "resne" stvari, kjer je plačevanje z denarjem, imam na emailu, ki ga vedno uporabljam. Upam, da se bo dalo zbrisat.

Preko moneybookersa pa sem zapravil nekje 400 evrov, tako, da vip še dolgo ne bom.

Hvala za odgovore.

amigo_no1 ::

Kontaktiraj njihov support, mogoče bodo uredili.

ko se boš logiral na MB:

https://www.moneybookers.com/app/faqmes...

Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Moneybookers account. This is strictly against our terms and conditions and result in account closure.


Kako ti je uspelo pristati na funtih ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

BorutO ::

Nimam pojma, kako sem pristal na funtih. Itak pa, da nisem sam rad v funte nastavil. Tečno je, ko ne veš, koliko denarja imam še na mbju v evrih ... glede na to, da je funt več vreden, se pravi, da je potem v evrih večja številka.

Naredil sem si že en račun, potem pa opazil, da ne morem vpisati obeh bančnih računov v mb, ker sem že v prejšnjem vpisal bančne podatke. Tak da mi drugo res ne preostane kot to, da javim.

BorutO ::

Naj vam povem, kaj se mi je zgodilo danes!

Včeraj, petek, 19.3. sem preko spletne banke Bank@Net preko transakcije poslal na moneybookers 60evrov ... in kaj se je zgodilo?

Danes dobim email, da so mi ta email, na katerega sem nakazal 60 evrov izbrisali, ker sem si včerej naredil nov račun, ki ima tarifo v evrih in zdaj so mi tega omogočili.

Kam bo zdaj šlo teh 60 evrov? Bo odplavalo po vodi ali kako?

Sicer sem jim poslal mail, da sem včerej poslal na ta račun 60 evrov, ki so mi ga danes izbrisali in jim povedal, da če je možno, da bi mi denar nakazali na ta račun, ki je zdaj omogočen.

Mislite, da bodo dali na ta račun?
Mislim, da mi ne bodo smeli zaračunati stroške, saj je to zdaj njihova krivda, da so mi izbrisali račun po tem, ko sem nakazal denar.

-----------------------------------------------------------------
Dear Mr. Oblak,
>
> Thank you for contacting our Customer support department.
>
> Please, be reminded that you cannot use the same credit card/bank
account/mobile phone details twice at moneybookers.com. Please note that it is
not allowed to open more than one account at Moneybookers on your name.
>
> For this reason, we have terminated your account (ni važno)@siol.net. You
should use our services by visiting your account (ni važno)@hotmail.com, which
is open and functional.
>
> Please, note that this is a measure which prevents personal/financial details
misuse.
>
> We hope you will find that information useful.
>
> Best regards,
> Raly,
> Moneybookers.com Team
>

frudi ::

Obrni se na njihovo podporo, če sredstva po par dneh ne bodo na (novem) računu.

Glede krivde pa - v bistvu si tukaj sam zajebal; v pogojih uporabe je eksplicitno zapisano, da dovolijo samo en račun na osebo.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

jRk0 ::

samo ti zagotovo ni dalo funtov, nekaj si ze premaknil nevede zgleda z misko kak scroll ali kaj podobnega.
You fuck up once, you loose two teeth.

BorutO ::

No, stvar je rešena. Poslal sem jim mail, kako je zadeva in so se zahvalili za to opozorilo, da bodo v 5 delovnih dneh nakazali denar na moj aktivni račun.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737684 (20715) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134697 (14661) igi82m
»

Paypal & Moneybookers (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5511813 (6737) s6c-gEL
»

Moneybookers nakazila

Oddelek: Pomoč in nasveti
225027 (4569) igorigy
»

PayPal - omejitve za Slovenijo?

Oddelek: Omrežja in internet
72123 (1896) pirx

Več podobnih tem