» »

Nekdo drug se vpisuje pod mojim MSN naslovom, se da slučajno ugotoviti kdo/kje?

Nekdo drug se vpisuje pod mojim MSN naslovom, se da slučajno ugotoviti kdo/kje?

M-XXXX ::

Slika pove več kot 1000 besed:)



To se mi je začelo dogajat zadnji teden... Izpisalo me je že tako sredi popoldneva, kot recimo zdajle 3:30 ponoči... PC sem že preskeniral za virusi/trojanci/spywari pa nič ne najde... Je slučajno možno ugotovit kdo/kje se je vpisal v tvoj MSN, pa čeprav predvidevam, da je tole dost malo verjetna možnost, da se pogrunta...
  • zavaroval slike: bluefish ()

zee ::

Nepridipravi so ti ukradli geslo (verjetno ti je nekdo pred casom po MSNju poslal sporocilo v stilu: check this/see this + URL). Resitev je, da se preko spleta prijavis v Web Messenger oz. v storitev Live in si spremenis geslo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

M-XXXX ::

Nepridipravi so ti ukradli geslo (verjetno ti je nekdo pred casom po MSNju poslal sporocilo v stilu: check this/see this + URL).

To že vem, da mi je nekdo geslo spajsnil, vendar ni bilo nič takega da bi klikal (I'm ain't stupid:)).

Resitev je, da se preko spleta prijavis v Web Messenger oz. v storitev Live in si spremenis geslo.

Rešitev vem, to me ne skrbi. Trenutno sem bolj v fazi, kako bi si lahko pridobil čim več podatkov o tistem, ki se vpisuje pod mojim imenom...

zee ::

To je nek bot, sploh ni oseba.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

kar-nekdo ::

Posli MSN mail naj ti poslejo log od ip kateri so se vpisovali pod tvojim uporabniskim imenom pol pa preveris od kod je ip od kerega ponudnika. Potem pa zahtevas od ponudnika naj ti da naslov od tega IP :D. Edino ce lahko vidis kje na netu kdo se ti je prijavljal prek tebe pa nevem heh. Kako drugace ugotoviti tocni naslov pa nekiga cist preporstiga postopka pomojem ni heh!

M-XXXX ::

zee je izjavil:

To je nek bot, sploh ni oseba.

Saj če je bot, potem se ne sekiram kaj veliko... (spremenim geslo pa je), bolj me zanima če se slučajno gre za kakšno osebo.

Kako drugace ugotoviti tocni naslov pa nekiga cist preporstiga postopka pomojem ni heh!

Za natančen naslov niti približno ne bom zvedel, bi pa z IP-jem vsaj približna lokacija (slovenija) padla...

Posli MSN mail naj ti poslejo log od ip kateri so se vpisovali pod tvojim uporabniskim imenom

Mail kam?

kar-nekdo ::

Normalno,da se da prek IP zvedet cisto natancen naslov samo pac ni neka najbol preprosta pot, mail posli miscrosoftovi skupini katera se ukvaja z windows messenger accounti.

M-XXXX ::

Normalno,da se da prek IP zvedet cisto natancen naslov

Da se, vendar ne izza domačega računalnika ter "domačimi sredstvi":)

Hvala, sem zbrskal en mail in ga poslal.

fosil ::

Na tvojem mestu bi čim prej spremenil geslo, preden to stori tisti drugi, ki tudi pozna tvoje geslo.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook, varnostno vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
255211 (5020) sirov_burek
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675617 (16258) tilinho20
»

Shranjevanje gesel

Oddelek: Informacijska varnost
172735 (2195) BlueRunner

Msn pošiljanje linkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
91056 (667) c0dehunter
»

Nedelovanje Windows Live messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272111 (1424) rikta33

Več podobnih tem