» »

računalnik se mi sam resetira ?!

računalnik se mi sam resetira ?!

urbyluzar ::

Pozdravljeni , imam en problem, in namreč imam inštalerano windows 7 , do sedaj mi je delal dobro , kar naenkrat pa se mi na vsake 45-60min resetira( ponovno zažene ) na računalniku nisem nič spreminjal , pa tudi v nadzorni plošči nisem našel nič takega , kar bi pripomoglo k temu , da se sam ponovno zažene !!!
prosim pomagajte , hvala in lp !!!

;-) ::

Meni tudi, menjal sem že napajalnik in matično, ista zadeva dalje.

urbyluzar ::

a morda ve kdo rešitev :D

gkovac ::

imaš original Win7 ali si jih nabral na travniku?
vsekakor najprej kupi original in potem preveri če se ti dogaja enaka stvar. Če se ti to kljub temu dogaja je pa najverjetneje kriva neka komponenta v računalniku (stavim na ram).
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

urbyluzar ::

a je še kakšna možnost , da se mi nebi to več dogajalo , ker ti windowsi niso original ?!

69charger ::

Kupovanje originalnih Windowsow ne bo nič izboljšalo.Na enem računalniku mi že skoraj 7 let delajo neoriginalni XPji normalno.Probaj sformatirati in šeenkrat naložiti.Poglej tudi če se slučajno greje.

urbyluzar ::

ne , to sigurno ni krivo , da bi se mi pregreval , ker mam noter 7 ventilatorjev in se mi nikoli sploh ne segreje ! je možnost , da zaradi praha , ali pa kaj takega ? lp

Tilen ::

Si preprican da vsake 60min in ne vsaki 2 uri? 8-)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

urbyluzar ::

kaj bi blo razlika , če bi vsake 2 uri , kaj bi bil potem vzrok ?

Tilen ::

To avoid interruption, it's recommended that you and your customers rebuild test machines by using a valid Windows operating system before Windows 7 Beta and Windows 7 RC expire. Windows will automatically notify you that the expiration process is about to begin. Two weeks later, your PC will shut down every two hours. For Windows 7 Beta, the bihourly shutdowns will begin July 1, 2009. The software will expire August 1, 2009. For Windows 7 RC, the bihourly shutdowns will begin March 1, 2010. The software will expire June 1, 2010.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

urbyluzar ::

sepravi , ko to sranje poteče , se ti začne samodejno ugasvat , kaj moram storiti , da bo računalnik spet normalnu delal ? hvala in lp :D

69charger ::

Kupi si originalne Windowse ali pa dol potegni celo verzijo.

mrBlack ::

zaenkrat bi to bila rešitev ja:) baje microsoft mesečno zaklepa znane crackane verzije 7ke in Viste... edini crackani windowsi ki ti bodo delali na dolgi rok brez problemov so XP... če pa želiš 7ico, si jo pa kupi...

lp

netcc ::

mrBlack je izjavil:

zaenkrat bi to bila rešitev ja:) baje microsoft mesečno zaklepa znane crackane verzije 7ke in Viste... edini crackani windowsi ki ti bodo delali na dolgi rok brez problemov so XP... če pa želiš 7ico, si jo pa kupi...

lp

sam imam 7ico(crackano) 5 mescev in nobenega resetiranaj do zdaj.

mrBlack ::

saj pravim, vsakomesecno...

urbyluzar ::

doma se mi zdaj karnaprej resetira računalnik ja , zanima pa me , kaj moram narediti , da bo spet delalo normalno ?! :)

mrBlack ::

novo verzijo OS ali pa kupi licenco:) jaz bi na tvojem mestu kar format c: :)

lp

bluefish ::

Če se resetira na vsaki dve uri, potem je razlog potek licence. Rešitev je znana, drugače pa Pravila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ReCore

Oddelek: Igre
354672 (2755) BivšiUser2
»

Težave z odpiranjem programa

Oddelek: Pomoč in nasveti
223878 (3314) konspirator
»

Izteka se rok za brezplačno nadgradnjo na Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9517527 (13512) mtosev
»

Veljavnost garancije laptopa ob piratskem OS-ju.

Oddelek: Operacijski sistemi
131653 (1330) GoldRakun
»

Whitler (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1098153 (6595) zetko

Več podobnih tem