» »

Formatiranje računalnika

Formatiranje računalnika

Cunja ::

Imam prijatelja, ki vsake dva tedna formatira računalnik, da lahko namesti nov operacijski sistem. Ne vem ali je že kdaj preteklo več kot dva tedna, da tega ne bi stroil. To dela že eno leto.
Zanima me ali je to zdravo za računalnik in, če ni, zakaj ni?

virtual_reality ::

Eni imajo pac veliko casa in niso slisali za Norton Ghost :\
"C makes it easy to shoot yourself in the foot. C++ makes it harder, but when you do, it blows away your whole leg."

Paramedic ::

To ni nč slabga za računalnik. Vendar js tega ne bi nikol počel - kak bi se ti počutu, če bi vsakič ko se česa naučiš ali dobiš kake lepe izkušnje - bi ti vsakič zbrisali spomin :(. Tko se men to zdi - OS si ves čas prilagajaš, pol ti pa vse nastavitve en zbriše ;(, pa veselo na delo jovo na novo.
Si reku 'nov OS' - tko se sliši kot da je že vse linuxe, winse lindowse...dal skoz :D.
End transmission.

MI_KO ::

Mogoče pa je Slo-teker in testira OS.:D

Pravega smisla to sigurno nima. Kaj pa ma potem sploh od računala?

Cunja ::

Je eden tistih, da če mu nekaj ne dela npr. zvok v eni igrici ali ne more gledati filma, ker nima pravega codeca, misli, da je nekaj narobe z Winsi.
Glede tega pa kaj daje gor so samo W98, W2000 in W XP.

freejack ::

No ja, tut sam dokaj pogosto formatiram, vsaj za moje pojme, sam kar je pa preveč, je pa preveč. Zdej ko sn si zadnjič dal gor XPje pa skrbim za vvzdrževanje (Ad-aware, RegCleaner, Defrag, ipd.)..

Tomi ::

Neumnost. Jaz sem imel v zadnjem letu samo enkrat formatiran disk, pri WinXP, in sicer zato, ker je bil računalnik v servisu zaradi diska. Drugače je pa vse delalo kul. Naj bo kolega malo bolj prizanesljiv do sebe.
metrodusa.blogspot.com

chebeltza ::

ja se strinjam, da je tako pochetje non-sence.
ne recham, che bi to pochel 1x al pa 2x na pol leta, sam che uporabla sam za igrce shpilat, pa za kak .doc file napisat je lih tko brezveze. jest se ukvarjam z grafiko, pa marsikdaj zinsthalam kak nov proggy, da vidam kako kej deluje, pa se s cajtom nesnaga nabere, takrt polej sformatiram, drgach ni pa u tem nach fancy.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri ultrabook? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6720250 (14921) noob96
»

Ekvador podelil azil Julianu Assangeu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
8027536 (24144) genesiss
»

Najbolj neumen odgovor:) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12810654 (6354) fRiK0
»

SERVER za FULL DENARJA

Oddelek: Kaj kupiti
482121 (1455) Brane2
»

Piratsvo : tako po čez (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534994 (4114) kuzifix

Več podobnih tem