» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 19
»»

cyber_killer ::

Kaj je zadnje čase s to bolho.com Stran včasih nalaga celo minuto. Matr a so res tok nesposobni pa neznajo enga bednga sajta optimizirat.

cyber_killer ::

Da o iskalniku ne govorim, ki je vreden po k....

c0dehunter ::

Se strinjam glede iskalnika. Na stari bolhi je delalo tako kot mora ;((

Anyways, point te teme pa je?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

cyber_killer ::

Nič sam stresu sm jezo :)

bond007 ::

Pa vse slike pomanjšajo na 400X300 ;(( Ker je res 640x480 v 2010 preprosto overkill...:\

barracuda ::

Meni so pa poslali sporočilo, da naj premislim in vzamem njihovo ponudbo za spletno bolhino trgovino, s 50EUR mesečnega plačila. In ker jim nisem odgovoril, so mi skenslali moj account. Kakšna beda. Včasih dam par oglasov gor o stvareh, ki se mi valjajo doma, oni pa govorijo o neki trgovini na črno in zakonu o... Njihov odnos se mi zadnje čase ne zdi ravno fer. Kakšna trgovina na črno, halo?

Beda res.

mticev ::

Do konc mesca boste lahko dilal na dilerju. Tko se govori ;>

c0dehunter ::

Tale diler.si ma potencijal, ja, potreboval bo sam še publiciteto, pa takoj prešaltam..
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Ancalagon ::

Pr men gre kr dost hitr nalož se v kaki sekundi :)

mrTwelveTrees ::

kaj se dogaja z Bolho spet ? dela tako zelo počasi ?

denisbegood ::

Na Bolhi sem pozabil geslo in ne pridem več notri. Zaprosim za novo, napiše kao poslano, vendar ga ni v inbox ali v spamu. Reklame od Bolhe pa dobivam brez problema, pisal sem jim že 15x, odgovora nobenega. Malo sem razočaran nad njimi. Ali obstaja kaka rešitev, kajti sedaj se ne morem na novo prijavit, ker je email že uporabljen, novega pa nočem?

amigo_no1 ::

Na mail365, yahoo, hotmail, fastmail lahko ustvariš nov kaslc v roku 3 minut (+ ne težijo za telefonsko tako kot je začel gmail).
Več časa si že orabil za pisanje ST sporočila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

denisbegood ::

Pisal sem zato,ker nočem novega naslova maila

Nahodni ::

barracuda je izjavil:

Meni so pa poslali sporočilo, da naj premislim in vzamem njihovo ponudbo za spletno bolhino trgovino, s 50EUR mesečnega plačila. In ker jim nisem odgovoril, so mi skenslali moj account. Kakšna beda. Včasih dam par oglasov gor o stvareh, ki se mi valjajo doma, oni pa govorijo o neki trgovini na črno in zakonu o... Njihov odnos se mi zadnje čase ne zdi ravno fer. Kakšna trgovina na črno, halo?

Beda res.


Meni tudi. Poznam še dva takšna. A je to čist legalno, da tako izsiljujejo? Jih citiram:

"V primeru, da oseba oglasuje dejavnost, ki je nima registrirane oz. za opravljanje katere nima ustreznega dovoljenja, se namrec na podlagi 3. clena Zakona o preprecevanju dela in zaposlovanja na crno (ZPDZC-1) steje, da opravlja delo na crno, ki je skladno z 2. odstavkom istega clena pri nas prepovedano."

A to sploh štima?

Mislim, da je to primer za Informacijsko pooblaščenko, http://www.zps.si, Preverjeno...

turk1990 ::

Kaj mogoče kdo ve, kako se doseže to, da se oglas prikaze na bolhi, že na prvi strani pri iskanju?

Ne mislim na plačljiv način, ampak po čem razvršča iskalnik oglase?

RejZoR ::

Da daš ceno 1 EUR, v samo body sporočila pa napišeš dejansko ceno. Ampak take pomoje brišejo samo ne instantno...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

turk1990 ::

In kaj dosezes s to nizko ceno?

Ker ko kaj isces in vpises, ti ne razvrsti po ceni...to moznost lahko izberes kasneje.

RejZoR ::

Večina da sortirat po ceni ročno...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

LuGi ::

Erm jaz te oglase kar preskocim (1 EUR) :|

turk1990 ::

Mja no, to po ceni ni ravno res....naprimer isces nek telefon. Napišeš ime telefona in če boš dal po ceni, bos dobil celo kopico teh bumperjev, kablov in vse kar obstaja za telefon, šele na to so telefoni.

In ja jaz tudi preskocim oglase s ceno 1 e.

Torej ve mogoče kdo, po čem razvršča bolha oglase, ko random iščemo?

BlueBerry ::

Pa kaj se gre bolha?



Nova stran sicer dela vendar nikjer nobenega obvestila o selitvi, če je ta že bila opravljena?

Machete ::

končno so prenovili tisto skropucalo od bolhe
ne razumem pa kako in zakaj hudiča ne dajo feedbacka ?? Oo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

amigo_no1 ::

V rubriki "moji oglasi" ni pod posameznim oglasom nobenega napisa razen morebitne slike, razen če greš z miško po seznamu.
Totalno nepregledno.

Machete ::

Pri meni kaže prve dve, tri vrstice opisa v oglasu.

Tilen ::

Kako sortiraš zadetke samo po fizičnih osebah?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

DarwiN ::

Nimaš več delitve na fizične oziroma pravne osebe, ampak imaš zgoraj delitev Posamezniki/Podjetja/Vsi.. Zate torej posamezniki.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Danni ::

Nova bolha je beda od bede. Bljek.
Pa kaj si ti nor...leta 2012 naredit tak drek od spletne strani

duque ::

bugasto je do konca: npr. ne moreš deaktivirati oglasa ipd ... mene je kar minilo

s1m0n ::

Kak ne klikneš deaktiviraj pa je!

Anney ::

Še vedno lahko vsak koristi staro.
Itak pa prav da se gre korak s časom, sej je povsod isto ko se menja design, se vsi pritožujejo, potem pa se s časmo umiri, do novih posodobitev. Stara je bla pa že res za časom.

Lion29 ::

nova je pa res, pohvalno, super napredna. zelo pregledna, hitra, ogromno instant, interaktivnih bombonckov, etc... saka cast!


/whatever off
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

blackbfm ::

meni se zdi na prvi pogled boljša, nisem jo pa nekaj testiral tako da težko rečem

Lion29 ::

ja no, se strinjam, tezko bi bilo, da nebi bila boljsa
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DarwiN ::

"User feedback" je edina zares praktična stvar, ki bi jo obvezno morali vpeljat, a je seveda niso... Ostali bombončki so vse irelevantni. Nova preobleka, kategorije in te jajce. Funkcionalnost je še vedno identična.

Sicer je tole šele začetek in baje sledijo nove izboljšave, ampak sem skeptičen, ker nesposobnost so že nedvomno dokazali s tem ko niso uvedli feedbacka... Že pred leti pravzaprav.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Janac ::

ko se prijavim, grem iskat oglase, izberem oglas, nisem več prijavljen tako da ne morem niti prodajalcu poslati sporočilo.

Good Guy ::

hahah dobim njihov mail

Nova, boljša in hitrejša bolha.com


stran pa izgleda kot projekt osnovnošolcev ki se učijo html kodo in nekega osnovnega dizajna

boss-tech ::

Včasih je boljše lepo simpl kot pa nekaj načičkano in neuporabno. Če ne bo preveč štekala potem bo ok
http://tovornik.info

amigo_no1 ::

Pri oglasih se ne vidi več, če je avkcija ali ne.

primer:
http://www.bolha.com/iskanje?q=8400&cat...
4 oglas od zgoraj


Brez ratinga še vedno niso naredili nič.

Janac
Tega meni ne uspe sproducirati, kateri browser uporabljaš ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Gemm ::

Zelo dobro so se znasli tudi proti adblockerjem - če ga imaš vklopljenega, ti onemogoči urejanje svojih oglasov v moji bolhi.

S tem nič ni narobe samo po sebi, je čist fer. Kar je zanimivo je to, da se odpre popup kjer pojasnijo da "nekateri plugini, kot so npr. adblockerji, povzročajo napake v delovanju". Heh.

Janac ::

amigo_no1 je izjavil:

Pri oglasih se ne vidi več, če je avkcija ali ne.

primer:
http://www.bolha.com/iskanje?q=8400&cat...
4 oglas od zgoraj


Brez ratinga še vedno niso naredili nič.

Janac
Tega meni ne uspe sproducirati, kateri browser uporabljaš ?


Uporabljam opero

first_line ::

Sedaj je iskanje še slabše. Iščeš galaxy S2, poklikam vse podopcije= 74 strani, nekaj celo dejansko tega kar iščem.

#000000 ::

Jao statistika itak ne dela, prej je bil enostaven števec ogledov, ki je beležil sicer vse tud če si refrešal stran je dodal nov obisk, zdej pa sploh ne dela

amigo_no1 ::

Gemm je izjavil:

Zelo dobro so se znasli tudi proti adblockerjem - če ga imaš vklopljenega, ti onemogoči urejanje svojih oglasov v moji bolhi.

S tem nič ni narobe samo po sebi, je čist fer. Kar je zanimivo je to, da se odpre popup kjer pojasnijo da "nekateri plugini, kot so npr. adblockerji, povzročajo napake v delovanju". Heh.

Urejanje oglasov meni čisto ok dela še naprej v:
Srware iron v22 +ad block
filtri:
AdBlock custom filters (recommended)
EasyList (recommended)



Firefox v16 + ad block plus
filtri:
liste FR
Rolist
Easylist GErmany
RuAdlist
Dutchadblocklist
easylistItaly

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

amigo_no1 ::

točne verzije:

ad block v ironu je tale:
v2.5.45
https://chrome.google.com/webstore/deta...

v FF:
v 2.1.2
http://adblockplus.org/en/

ahac ::

Heh... če vpišete username pod "pozabil sem geslo" kar direkt pošljejo mail z NOVIM geslom. Sploh ne preverjajo, če si to res ti. Vsak username je pa javno viden...
Super priložnost za nagajat aktivnim userjem. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

amigo_no1 ::

Še komu ne dela aktivirnje/odstranjevanje oglasov ?

Tole dobivam že vsaj 1 teden:
Prišlo je do napake!
Prosim poiskusute kasneje

stock ::

Maš kak add blocker? Zna bit to :)

Dobra finta ahac hehehe

amigo_no1 ::

ahac
Title šalabajzertm leta goes to Bolha.com, sploh če ima kdo še vpisan od email.si & co se lahko poslovi od bolha računa ;((, ker do novega gesla prišel ne bo..
Implementacija "lost password" je samo za "šus v glavo po hitrem postopku", namesto da bi na mail dobil link, kjer na novo (po)nastaviš geslo.

In še email uporabnika je viden.

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

amigo_no1 je izjavil:

Še komu ne dela aktivirnje/odstranjevanje oglasov ?

Tole dobivam že vsaj 1 teden:
Prišlo je do napake!
Prosim poiskusute kasneje

Ko izklopiš adblock potem dela.
Kreteni, naj potem vsaj napišejo, "uporabljate adblock, zaradi česar odlasa ne morete urejati (nekaj takega)", ne pa da moram sam ugotavaljati zakaj ne dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Tilen ::

ahac je izjavil:

Heh... če vpišete username pod "pozabil sem geslo" kar direkt pošljejo mail z NOVIM geslom. Sploh ne preverjajo, če si to res ti. Vsak username je pa javno viden...
Super priložnost za nagajat aktivnim userjem. :))


Tretja oseba v tem primeru dobi tudi ime lastnika računa. Naj nekdo preveri kaj se zgodi, če vpišeš username "admin" in zahtevaš reset gesla. :p
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()
««
«
1 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645392 (2843) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935393 (12746) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016502 (6264) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24049974 (23898) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419423 (15057) Ziga Dolhar

Več podobnih tem