» »

Donacije Pravna podlaga

Donacije Pravna podlaga

Vzdevek ::

Imam eno vprašanje, sem iskal po spletu ampak nisem naletel na nič oprijemljivega.

No zanima, me kakšna je pravna podlaga za donacije v igro?
Izdelali smo neko spletno igro in sedaj želimo narediti tudi VIP račune, ki ga dobiš z donacijo 5€.

Zanima me kakšne pogoje moraš izpolnjevati, da je ta stvar legalna. Ker koliko vem moraš imeti nekakšno podjetje?
Prosim, da če že ima kdo izkušnje z tem naj kaj napiše.

Pa še nekaj a ima sms klub, ki na tak način pobira denar? Če lahko malo tudi o tem napišete, sem se nekaj pozanimal ampak je ta storitev zelo draga, vsaj takšne informacije sem dobil jaz. :)


Lp;)

Tody ::

Hja terminologija te malce jebe :) Če grem jest v trgovino pa vzamem liter mleka pa mi prodajalec reče doniraj mi en evro, to za inšpektorje še vedno pomeni prodaja. Tko da vi prodajate svoje storitve. Najmanj kar rabiš je društvo.

;-) ::

Zanimivo. Društva morajo bit kje registrirana ?

Vice ::

Zanimivo. Društva morajo bit kje registrirana ?
Nego...

Donacija je prostovoljni prispevek ne pa da rečeš doniraj in dobiš to. TO je prodaja.

;-) ::

Pol se pa čudim da je tako da še ni več spletnih strani na katerih bi bile slike podhranjenih črnčkov spodaj pa TRR in vse pripravljeno za doniranje.

Tody ::

;) Danes se društvo smatra podobno kot podjetja, stem da na koncu ne smeš prikazat nobenega dobička. Torej ga moreš vsako leto vsega zapravit :) In se seveda tudi ukvarjat z vso ostalo birokracijo, ki jo to prinese.

xCore ::

Dobička ne smeš prikazat lahko pa denarna sredstva preneseš v naslednje leto ni treba vsega porabit na silo...
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Vzdevek ::

Nene fantje narobe ste razomeli oz. sem jaz noro razložil.

Vi pošljete meni sms date moji strani 2EUR jaz vam dam VIP račun. To je prodaja izrazil sem se noro z besedo donacija. Se opravičujem.

In ne gre tukaj za nobene črnce ampak zgolj za zaslužek iz določene igre. :)

dinozaver7 ::

Odpri popoldanski s.p. :)
:P

Tody ::

Vzdevek, potem je ubistvu ves biznis med tabo in "mobitelom" zdaj če oni poslujejo z fizičnimi osebami pa nevem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla ugotovila, da uporabniki ne marajo reklam

Oddelek: Novice / Brskalniki
379433 (6593) BT52
»

Doniranje ledvice

Oddelek: Loža
224153 (2906) fosil
»

Komu bi vi donirali?

Oddelek: Loža
465010 (3824) disposable2
»

Zopet vedno slabše delovanje ST (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1287043 (4845) primo~1
»

"Anketa" o tem, ali ste... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684463 (3669) Brane2

Več podobnih tem