» »

Zopet vedno slabše delovanje ST

Zopet vedno slabše delovanje ST

«
1
2 3

OZZY ::

Ne vem za druge ampak odkar ste zopet usposobil tisto iskanje se je ST vrnil na stara pota nedelovanja. nekaj časa je še šlo- verjetno dokler folk tega ni pogruntal. Sama stran je doskrtat nedosegljiva ali pa je dolgo časa treba čakat, da se kam karkoli premakne ali da karkoli pogledaš.
Go with the flow.

Phoebus ::

True true

WarMaker ::

Se strinjam!

PaJo ::

Ti problemi se pojavljajo smo Siolovim ADSL uporabnikom, za te tezave ni kriv Slo-Tech amapk Siol nekako ne dela. Okoli tega je bilo ze dosti debat, namrec tudi sam imam probleme z dostopom so Slo-techa, s tem pa ko jih iz masine, ki stoji na fakulteti nikoli ni. Tako, da bo treba, zacet vrsit pritisk na Siol;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

WarMaker ::

jaoj.... zdej sem napisal odgovor... in mi :

1. The page cannot be displayed...
2. Po tretjem poizkusu mi je napisalo, da nisem registriran!

WTF?

Phoebus ::

PaJO:

Nope, nimaš prav. Uporabljam Arnes in Voljatel omrežji in na nobenem od omenjenih ne dela ST OK.

OZZY ::

Pajo...Ja vem da je bilo o tem nekaj govora. SAmo moje opažanje je, da je St deloval super, ko je bilo iskanje izklopljeno. Se je kje pa tam zgodilo, da nisem mogu prit gor ampak ko je delal je delal hitro.

Zdej pa je stran vedno bolj nedosegljiva , težko je sploh karkoli postat ali si ogledovat itd..sej veš o čem govorim.

In takrat je bil ISP ponudnik isti samo iskanje je bilo izklopljeno. Sem prepričan, da iskanje zelo obremeni strežnik, kar poleg veliko uporabnikov to sploh ni čudno.

Ne rečem, da je to edini krivec ampak je lahko v povezavi z siolom ta problem še toliko bolj povdarjen, sedaj ko je iskanje ponovno usposobljeno.
Go with the flow.

Dr_M ::

telemach tuki....ST tut ne dela...:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OZZY ::

No zgleda da ni sam siol ''prizadet''.
Go with the flow.

Zheegec ::

Kakšne 3 ure smo bili brez Slo-tech :8)
Koliko majic pa morate še prodati za dual-Opteron strežnik? :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

zlabo ::

Kaj pa če bi se obrnil na ministrstvo, glede na to kako obsežn je slo-tech bi lahko kaj sofinancirali, za kakšno nadgradnjo. Ne, resno, treba bi blo prošnjo napisat;)

LP, zlabo

Boki_ ::

Magari nardimo eno donacijo, k js ne morem več prenašat tega. Kar nas je uporabnikov, če da vsak po 100sit se bo nekaj nabralo. Tut če ne dajo vsi, nekdo da 500, nekdo 1000, nekdo 100 sit in se nabere.

Počasi mam občutek, da veliko uporabnikov zapušča S-T ravno zaradi počasnega(nedelovanja) serverja.
I'm back

Zheegec ::

Bomo pisali čeke ali kaj? Vsaj neki PayPal like service bi lahko imel,...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Microsoft ::

To, da bi userji skupi zbral denar za server, sm jst ze jamru, sam so vsi nekot leseni. Vse skupi bi slo preko nakazovanja kesa na TR.

Kurc, bom pac mogu dat 15kSIT za prevoz, da bom lahka prsu na obalo, kjer bom potem dal 1kSIT za tisto majco.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zheegec ::

Spet je komaj dosegljiv Slo-tech, samo index deluje. Še pri forumu pri ogledi in odgovori se narobe prikazujejo številke, recimo trije odgovori, piše pa 0.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

globoko grlo ::

eh folk, jest sm jim 10 čukov nakazal, že ene 3 leta nazaj, pol so se pa neumne delal in noben ni povedal a so kj kupil al ne, uglavnem kr neki

K0K0 ::

Zakaj ni nobene reklame za majica na slo-techu?

kihc ::

A letos se bo dalo majice tud po netu naročt kot tako kot lansko leto? Letos bi kupu ene 2, lan še za burek nism jemu ker sm kompjuter kupoval :>
x

frenk ::

ja men tud na cajte zlo počas dela, oz. sploh ne, medtem ko mi ostale strani delajo BP...pa tud zmer manj reklam za druge firme vidm na s-t...ne vem zakva s-t oglašuje samega sebe...jest bi spustil cene za vse firme ki bi si rade delale reklamo do te meje, da bi imel vse pokrito...pol če bi se pa večalo povpraševanje bi pa pravtako večal tudi ceno...no ja jest sicer ne vem kolk se res dela v tej smeri, tko da če se res dela v tej smeri pač ignorirajte moj post...pa upam da boste mel letos na nestu različne majce, ker mi jih že manjka...pa mal več jih naredte v L velikosti

Sami ::

Telemach, Volja in Siol ADSL (ga imam doma) in na nobenemu ne dela OK. Včasih sploh ne pridem gor, včasih pa mi po kakšnih petih poskusih uspe priti gor. Če pa že pridem gor pa me že po parih minutah dol vrže in napiše the page cannot be displayed in pri odgovorih se narobe prikazujejo številke.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Phoebus ::

Globoko grlo: 10 jurjou je ene 3 platoje pira.... :D

Elemen_T ::

frenk...
Ni vse tako lepo kot se vidi. Oglaševanje je pri nas trenutno še vedno zelo tradicionalno. Večinoma podjetja oglašujejo predvsem v oglaševalskih agencijah - pa še tu večino oglasnega prostora poberejo - podjetja.

Tole pa je organizacija in trnjava pot je do zapolnitve oglasnega prostora. Če pa ni vez, potem pa sploh.
Drugi razlog, zakaj je ta, da se slotech ne zna tržit. Glede na ozko vsebino (pa še računalniška je), bi se dalo naredit marsikaj. Kolikor vem, primož ne dovoli popupov in razširljivih 468x60 bannerjev, s čimer se po svoje strinjam, saj je slotech že od nekdaj producira vsebino prijazno uporabniku.
Ampak tu je treba popustit. Treba je it v korak s časom. In če oglasi prinesejo denar - pa če so še tako ogabni, jih je enostavno treba sprejet.
Za tiste, ki celostranih flash okenčk nebi želeli gledat, bi pač plačevali letno članarino.

Pravzaprav bi lahko slotech preprosto ukinil določene funkcije (npr. iskanje) in kakšno dodal (npr. nagradnji kvizi, popust v določenih štacunah) - in vse to omogočil le tistim, ki bi članarino plačal.
Jebiga - morda bi izgubil 1000 obiskovalcev, sam konec koncev, s takole stranjo bi se dalo dobro živeti. Kar se pa počasnega delovanja strežnika tiče, bi pa s tako potezo to v momentu izginilo.

fajn se mejte!

Zheegec ::

Zgronji banner je čisto kul, samo da ogčašujete sami sebe, spodaj pod hosted by moj.net gre še en ozek banner.
Če bi bila članarina bi jo sicer z veseljem plačal, samo to ni pravi način za povečanje obiska oziroma za nov server, veliko folka bi izgubili.
Če bi recimo z nekim podjetjem naredili recimo tedensko licitacijo na ST (vsi registrirani člani lahko sodelujejo) kot reklamo za neko podjetje bi bilo to kar zanimivo,...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

zlabo ::

Mene zanima kje slo-tech škripa, zakva zafrkava???

Za banner bom pa tuki eno lokalno rač. štacuno vprašal ker se poznamo.... Mogoče jih prepričam da je slo-tech najboljši oglaševalski prostor;) :D
Poročam ko bom šel vprašat...

LP, zlabo

kihc ::

Lahko bi nardil tako da se da bannerje potem v osebnih nastavitvas sklopit. Nateg^2 :>
x

zlabo ::

alien3001: samo potem slo-tech ne bi bil več to kar je zdej... Kjer se pojav komercializacija se potem za uporabnike ponavad poslabša, zmer pa ma pol eden korist...

Ohranimo slo-tech!!! Donirajmo $$$, povprašujmo podjetja za oglaševanje;) :D :D

LP, zlabo

BigWhale ::

> Ampak tu je treba popustit. Treba je it v korak s časom. In
> če oglasi prinesejo denar - pa če so še tako ogabni, jih je
> enostavno treba sprejet.

Crkni. Ne, resno, crkni.

Kdo mislis, da bo gledal raztegljive flash oglase, popupe in kaj jaz vem kaj se vse? V korak s casom?

Precej nacinov je, da se pride do novega hardware-a, zakaj bi morali izbrat ravno tega, ki je najbolj trapast, najbolj nadlezen in najbolj irritating...

> Jebiga - morda bi izgubil 1000 obiskovalcev, sam konec
> koncev, s takole stranjo bi se dalo dobro živeti.

Ja, kaj ce bi izgubili ravno tistih 1000 aktivnih obiskovalcev? Heh...

BigWhale ::

Aja, se to...

Pobiranje clanarine potegne za sabo toliko stvari, ki bi jih nekdo moral poceti. Slo-Tech bi moral postati pravna oseba ali nekako drugace formalizirat pobiranje clanarine, nekdo bi moral voditi evidenco o tem kdo je placal clanarino, kdo se ni. Slo-tech bi bilo potrebno popravit, da bo 'podpiral' pobiranje clanarine.

Ce postane slo-tech pravna oseba je potrebno storiti se precej, precej drugih stvari...

Zheegec ::

BigWhale, kdo govori o raztegljivih flash oglasih in popup-ih, glede na to da samo 35% folka uporablja IE bi bilo to precej neučinkovito :D
2 majhna oglasa ne bi škodila, kakšna licitacija, konec koncev je to -tech stran :D
Ali pa nakupovanje preko Slo-techa -> s podjetjem se zmenite za akcijo, če se določen X ljudi odloči za nakup izdelka preko Slo-techa dobijo vsi izdelek po nožji ceni...
Veliko možnosti je, ne samo popup-i, veliki bennerji,...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Keyser Soze ::

Ja, ja članarina. Full pametno. Pol se pa 80% folka tukej gor bori za prosto programje ipd. Pol bi pa članarino uvedli. Malo zahrbtna poteza bi bila to.

Pa naj odprejo en transakcijski račun za donacije. Kaj? Škodit ne more.

Drugač pa res ja. Zelo v kurcu tale zanesljivost delovanja. Pišeš odgovor, in se matraš 10minut da spesniš nekaj skupaj. Pritisneš pošlji odgovor, pa ti vse skupaj crkne. Sem se že navadil, da ko napišem en odgovor in predno ga pošljem naprej, obvezno označim vse skupaj in kopiram. Just in case.

Pa dostopam preko Volje.
OM, F, G!

frenk ::

Precej nacinov je, da se pride do novega hardware-a, zakaj bi morali izbrat ravno tega, ki je najbolj trapast, najbolj nadlezen in najbolj irritating...


...no folk je dal samo predloge, če pa ti poznaš boljše pa ker povej ane:)

...upam da se vsi strinjamo da je treba nekaj nardit v tej smeri:)

BigWhale ::

> Pišeš odgovor, in se matraš 10minut da spesniš nekaj skupaj.
> Pritisneš pošlji odgovor, pa ti vse skupaj crkne.

In? Pritisnes back, pa se enkrat posljes?

Mislim, vsaj v Firefoxu to deluje... ;)

Keyser Soze ::

Š, š, š...

Vsaj v FireFoxu. Don't go there. Tud v IE to deluje. Včasih ja, včasih ne.
OM, F, G!

jamiroq ::

kar se mene tiče že kakšen dan ne morem do slo-techa drugače kot preko proxyja (sem na siolovem adslju), ker mi stalno meče ven "connection refused". (ne da se pretirano sekiram, ker mi preko korejskega proxyja dela ravno tako hitro kot brez :))

frenk ::

bigwhale: ti si pa zgleda navajen na stvari ki ne delujejo:D...pa sadomazohist si tud če te to da nekaj ne dela ne moti:)

Brilko ::

Mal kolebam pa nevem al slo-tech ne more dobiti oglaševalcev al jih noče?

Elemen_T ::

BigWhale,
Crknem naj?, to slišimo od moderatorja, fajn fajn.

Kdo mislis, da bo gledal raztegljive flash oglase, popupe in kaj jaz vem kaj se vse? V korak s casom?

Sodobna programska oprema za vrtenje takih oglasov omogoča možnosti, katerih ti očitno ne poznaš.
Tak banner se ti lahko prikaže enkrat in potem nobenkrat več. Oziroma se ti prikaže po določenem časovnem intervalu. To lahko določi administrator sam. V teoriji se bo tebi tak celostranski flash banner prikazal enkrat na 12ur. Torej, ko boš šel brat forum, se ti bo odprl flash in slotechu boš doniral min 10 SIT.
A si tako škrt? Bi zaradi tega izginil iz te strani? Če želiš...
Jest nebi - in vsi vsaj kolikor toliko tolerantni ljudje tudi ne. Za druge se pa (vsaj meni) jebe.

Precej nacinov je, da se pride do novega hardware-a, ....

Shoot!

Ja, kaj ce bi izgubili ravno tistih 1000 aktivnih obiskovalcev? Heh...


Jebeš take aktivne uporabnike, ki so tako škrti, da niti enega bannerčka vsake kvatre nabi prebavili.
Dej no, give me a break! V tujini to perfektno uspeva! Morda so sprva take strani izgubile nekaj malega, vendar pa so sčasoma tudi ogromno pridobile!

Ce postane slo-tech pravna oseba je potrebno storiti se precej, precej drugih stvari...
Veš kaj, jest menim, da bi tako velika, odmevna in pomembna strani kot je slotech že zdavnaj morala bit podjetje. Mogla bi se ukvarjati še z ostalimi computer rečmi, ne samo s spletno stranjo! Nekaj takega je recimo Mobisux. Oni se so lepo razpršili še v druge (plačljive) storitve, poleg tega tudi (kolikor vem) kar precej zaslužijo z oglaševanjem.

Ja, ja članarina. Full pametno. Pol se pa 80% folka tukej gor bori za prosto programje ipd. Pol bi pa članarino uvedli. Malo zahrbtna poteza bi bila to.


Po tvoji logiki bi morale biti slotech avtorske skripte opensource.
Po moji logiki - ti nebi nikomur odvzel branje novice, branje komentarjev, branje in pisanje v forum, le dodal bi določene storitve in kot sem že napisal - načlanom odvzel ali vsaj nekoliko ohromnil iskanje! Simple! Tko danes gre. Brez radikalne komercialne poteze bo slotech slej ko prej umrl. Človek ne more vseskozi delat na podlagi entuziazma!
Sicer pa - lahko bi se oglasil kak administrator...or sth... Od njih nismo doslej še ničesar slišal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

Boki_ ::

S-T-ju pada ugled. Sošolci vsi tarnajo, da jim ne dela in so raje po drugih forumih, tako da, če bi radi obdržali člane, poskrbite za niv server. Sicer pa, če bo šlo tako naprej, ga kmalu ne bo treba, ker nas bo ostalo samo še 1/10. Potem bo hiter server.
Ne vem, kaj je tak problem nabavt en server. Povejte mi, kaj je treba vse urejat.
I'm back

JamesBond ::

Ne da se mi zdaj cele teme brat, samo tudi jaz opažam, da slo tech zadnje dni nekaj slabo dela. Prej mi je celo komp zmrznil, medtem, ko je ST nalagal teme 24-ih ur8-O. Samo v takih bolj poznih urah se mi zdi, da dela malo bolje...
Ne vem, morda pa je bil kriv moj računalnik, ki ga že dolgo nisem formatiral.....

Brane2 ::

Meni osebno gre na živce, da stvar zmrzne vedno v "tapravem" trenutku.

Nekdo me napizdi in stvar zmrzne ravno, ko mu pošiljam odogovor.

Poleg tega je pa zadnjih nekaj dni takko počasna, da je včasih že kar neuporabna.

Tudi meni ni najbolj jasna komplikaža okrog novega serverja.

Nova dual Opteron plata je 110+ kSIT, dva Opterončka sta naslednjih 150 kSIT (oba), pa recimo da dajo še 200 kSIT za 4 GB RAMa in to je vse.

O.K. REcimo da je potreben še napajalnik- par deset kSIT tops. FOlk je zažigal denar na pisanje člankov a občutek imam, da obiskovalce daleč najbolj moti neodzivnost serverja, ne pa pomanjkanje člankov

Baje je še nekaj denarja ostalo od tiste nepovratne pomoči in če je treba, bomo donirali še kaj.
Če da pardeset folka par kSIT, verjetno tudi nikogar ne bi smelo pobrati.

Kar se reklame tiče, bi se IMHO ST moral odločiti, kaj sploh želi. Če hoče ostati striktno neprofiten, bi moral pod okrilje Arnesa ali podobnih organizacij. Te bi potem poskrebele tako za bandwidth kot tudi za hardver.

Če tega ne more, potem ne kaže drugega kot v komercialne vode. Bilo je nekja poskusov na to temo v preteklosti, vendar so IMHO vsi končali na neki zasanjani ravni.
ST hoče zelo solidne vsote za en ubogi banner na glavni strani in to opravičuje s količino obiskovalcev.


Vendar je tisti banner neučinkovit. profil obiskovalcev pa vse prej kot optimalen. MIslim, da bi se našel kje kdo, ki bi primaknil kaj za reklamo, samo ne na tak način, ko pravzaprav nima komu plačat (ST ne obstaja kot pravna oseba) in je obravnavan kot nujno zlo. Za ta denar bi ga drugje lahko obravnavali povsem drugače...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

BigWhale ::

Ohhh. moderator je izustil prepovedano frazo...

Element, nisi razumel mojega vprasanja. Ce pomenijo flash reklame in stupidni bannerji it v korak s casom, potem sem raje v kameni dobi...

Ja, skrt sem, ker bi raje slo-techu doniral 5 jurjev namesto, da bi gledal bannerje...

Hm... Mobisux... V bistvu jih ne poznam tako da ne vem kaj vse pocnejo, ampak vec stvari kot pocnes vec ljudi rabis... Tukaj se pa folku se novic ne da pisat... Heh. Ne pisunom ampak povprecnemu 'slo-techarju'. Ves ljudje vedno veliko govorijo, naredijo pa bore malo.

Da bi slo-tech postal pravna oseba je potrebno precej stvari, vprasanje je, ce so ljudje to sploh pripravljeni poceti...

PS: frenk, patience is a virtue... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

c3R4R ::

Sm mislu, da samo men dela ST počas... In to me ful moti... Včasih prov zarad tega ne berem tem in sledim dogodkom v forumu. Dejmo kej pomagat, če se da (nism vseh postov prebral k so predolgi- pol sm jih pa prebral)...

Aja, mam pa SiOL ADSL...
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

BigWhale ::

Naj se naredi anketa: Koliko sem pripravljen donirati za Slo-Tech

- 10000 SIT
- 1000 SIT
- 100 SIT
- Bannerji
- Nic

:)

c3R4R ::

10k SIT bo redko kdo dal... Dej raj 5k SIT, je vsaj sprejemljivo. Vsaj tko mislim. Lohk se pa tud motm.
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Ziga Dolhar ::

> Tukaj se pa folku se novic ne da pisat... Heh. Ne pisunom ampak povprecnemu 'slo-techarju'. Ves ljudje vedno veliko govorijo, naredijo pa bore malo.

[Če že moraš, BigWhale -- odnos vodstva Slotecha se je od odhoda spoštovanega urednika precej spremenil. Ne vem, zakaj bi sicer odšli še trije drugi. (Meni se je, slišim, "odfukalo".)] Bolje rečeno, Slotech razume razmerje med vodstvom in sodelavci kot tako, da sodelavci "potrebujejo" Slotech in ne obratno. Spremembe po Sergejevem odhodu so se izvršile lepo avtoritarno oz. v krogu samooklicanega vodstva z vprašljivo legitimnostjo med sodelavci. (Aja, bom pošten: po odhodu nekaterih [beri: nasprotnikov] je to vodstvo seveda postalo popolnoma legitimno. >:D

Dalje -- motivacije za pisanje Slotech ne ponuja. Za petstoto novico ti je obljubljena lastna slikca. Po tem -- nič več. Sedaj pa presodi, zakaj sem jaz v enem letu napisal petsto novic, v naslednjem letu in pol pa celih sto ...

Glede komercializacije -- toliko let na sceni in še vedno tako neprepoznaven v medijskem prostoru. Govorilo se je že o toliko stvareh, s katerimi bi zaslužili "maljone", nobena se ni realizirala. Aja, društvo bo ustanovljeno v približno dveh mesecih -- smo poslušali na sestankih kakšno leto in pol. Izglasujem nezaupnico.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

zile ::

Perftech, povezava je par mega, pa tudi crkuje. Annoying...:|
PS: jest bi rabil novo majco...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

BigWhale ::

No, ne vem kaj je bilo prej in kaj je zdaj. Ampak jamranje kako je bilo prej bolje, ne bo nobenemu koristilo. Stvar je treba pac gledati tako kot je sedaj. Tisto je bilo, pa mar je bilo bolje ali pa slabse, to konec koncev nima nobene veze.

Drugo, kar se vodstva tice, pri nekem neformaliziranem 'zdruzenju' drugacnega kot 'samooklicanega' vodstva ne more biti. Ce se zadeva formalizira v drustvo, klub, karkoli bolj konkretnega, je pa potrebno te zadeve dorect in zapisat.

Motivacija, ja... Pri takih plemenitih zastonjskih projektih je motivacija problem. Se strinjam. Denar je lahko motivacija ampak precje hitro pride do inflacije. Pri denarju se hitro zaplete. Jaz sem svoje menje o nagrajevanju ze povedal, tudi kar se placevanja za clanke pise, premalo naredim, da bi mi zato nekdo se denar dajal ;), naj gre v hranilnik. :)

Hja, ce se formalizacija se ni zgodila, potem ze mora biti vzrok za to. Jaz bi se sicer javil, da kake papirje uredim, samo sem malo predalec, razen ce ne bi radi imeli sedeza v Mariboru ;)

Ampak formalizacijo je treba precej, precej dobro premislit. To za sabo potegne kar nekaj stvari, stvari ki jih bo moral nekdo poceti in odgovarjati za njih.

frenk ::

BigWhale:potrpežljivost je božja mast, ampak revež je tisti ki se z njo maže:D

Narediš društvo ali neprofitno organizacijo, v vsakem od večjih krajev narediš eno majhno bazo, kjer maš na cajte mogoče kšn sestank, kšno debato, greš na pir in podobno. Tako nekak smo mel s taborniki in je kar vredu laufalo...na cajte smo mel tud volitve...jest bi recimo ueljavu možnost članstva, kjer na leto plačuješ cca. 5k sit, ali pa namesto 5k sit napišeš 5 kvalitetnih člankov ali pa 500 novic. In ti člani bi lahko recimo vsako leto ali pa vsakih nekaj let izvolili vodstvo. To je še najbolj demokratičen način IMHO:)

Poldi112 ::

Ziggga, kje ti je slikca, ki si jo dobil za 500. novico ?

Drugace sem pa jaz za diktaturo. Se javim za sefa z bicem. >:D

ferdo ::

Slo-Tech JE super zasnovan, oglaševalskega prostora je dovolj, dobite rajting, in s časoma kake dobre TECH reklame, ki naj bodo TEHNIČNO oblikovane, delno spremenite videz "smo konzervativni?:\ ", naj bo tech design, spravite se oblikovat, dobite človeka ki ima idejo... to bo privabilo folk.. in posledično nekoga, ki bo hotel plačat, da bo tukaj BINGLJAL njegov oglas... kapiš?

Včasih grem kak drug forum pogledat, in so mi fuj, neke mavrične barve, imam občutek da sem w windowsih:P in ne na nekem MOD forumu, kjer kažejo modifikacije in se pogovarjajo o tehničnih"računalniških" stvareh, za to mi je ta stil Slo-Techa dober, vendar rabi freshMODdesign0:) , če je na kranclano je otroško, tkaj naj bo plac tudi za ljudi v srednih letih...

PS: potencialn je tako velik, sam pravega človeka najdite, da bo to zalaufu, Slo-Tech rabi ELAN, nek navdih, preporod.. tukaj se stvari dogajajo sorazmerno z časom, linearno... ni dinamike.. sam pa kje kaka novica malo raspiha zatohlost, toje to..
Treba bit inovativen, dandanes se to samo promovira in reklamira, govorice se hitro širijo, tako kot ta, da ST ne dela preveč zanesljivo..

LP
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vrednost slo-techa

Oddelek: Loža
262318 (1507) V-i-p
»

"Anketa" o tem, ali ste... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684438 (3644) Brane2
»

Nasvidenje, Slo-Tech... :(

Oddelek: Loža
382501 (1250) Thrivial
»

podpora slo-techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
894372 (3665) Luka Percic

Več podobnih tem